Reprezentace U21

Česko – Slovensko

2:0

konec (0:0)

07.09.2023, 18:00 • Městský stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Tomáš Kučera

Českému výběru vyšla generálka na kvalifikaci na EURO 2025 proti Slovensku, když zvítězil 2:0 a připravil se tak na kvalifikační duel proti Islandu. Duel rozhodly dvě branky ve druhém poločase od střídajících, ze začátku druhé půle se trefil Tkáč, který byl včas u vzdálenější tyče a stačilo mu jen balon doklepnout za záda Hrdiny. Po pěkné přihrávce Černáka se prosadil Christophe Kabongo, jenž přesnou ránou k tyči dal dvoubrankové vedení českému celku. Hosté sice drželi míč, ale do velkých šancí je český celek nepouštěl. (19:59:47)

90+3

90+3

Nino Marcelli vystřelil z hranice vápna přízemní střelu, ta se mezi tři tyče nevlezla a to byla poslední akce v dnešním zápase.

90+2

Utkání pomalu končí za potlesku domácích fanoušků.

90+1

Černák přihrál na hranici vápna Karabcovi, který si míč rovnal na střelu, technickou ranou se snažil balon zatočit k tyči, nakonec těsně minul.

90

Střídání v týmu Slovensko:
ze hřiště odchází Gajdoš, přichází Tučný.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Martin Suchomel vedl míč po levé straně, snažil se přihrát Danielu Filovi, míč nebyl ale přesný.

90

Utkání míří do svého konce, Slováci ještě zkoušejí překvapit brankáře Horníčka, což se jim nepodařilo.

86

Střídání v týmu Česko:
ze hřiště odchází zraněný Chistophe Kabongo, přichází Adam Karabec.

85

Po krásné střele Daniela Fily se jen břevno zatřáslo.

85

Černák udělal kličku protihráče do pokutového území, ale hned jej křižoval druhý hráč Slovenska, který mu balon uzmul.

82

Češi zahráli rohový kop nakrátko, následně s míčem u rohového praporku hráli.

82

Obránce Szolgai udělal před vápnem Slovenska chybu a nabídl šanci Vechetovi, nakonec se stačil vrátit a ránu mu zblokovat.