03.09.2023, 10:30 • Luční ulice • 5. kolo • Matyáš Kotlan

Tipsport: 2.33 3.36 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek to je úplně všechno! Užijte si zbytek víkendu a u dalších textových přenosů naviděnou. (12:40:48)
Dnešní utkání sledovalo 620 diváků.
Západočeské derby mezi Viktorií Plzeň B a Jiskrou Domažlice je u konce! Z vítězství se raduje rezerva Plzně, která vítězí těsně 2:1.
V první půli měla více ze hry domácí Viktorie, která i zaslouženě šla do vedení po krásně rozehrané standartce Haška.
Do druhé půle se Jiskra výrazně zlepšila a byla v 57.minutě odměněna brankou Petra Mužíka. Jenže o několik minut později z rychlého brejku udeřil znovu Hašek. Následný menší tlak Domažlic nevedl k žádné brance a tak se oba soupeři rozcházejí za výsledku 2:1.

90+5

90+5

Poslední nákop Jiskry je nepřesný a vypadá to, že zápas bude ukončen.

90+4

Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Stanislav Vávra).

90+3

Vojtěch Černý dostal prudkou přihrávku. Jenže bylo mu to k ničemu, jelikož se nacházel v postavení mimo hru.

90+3

František Dvořák se skvěle vrátil do defenzivní činnosti. Proto to Jiskra ještě může zkusit dopředu.

90+2

A další faul Domažlic bude znamenat rozehrávku rezervy Plzně.

90+1

Po nepřesné přihrávce hostů se do brejku hnal Adam Štauber. Svou přihrávkou hledal ve vápně Tomáše Vacha, ale obrana Jiskry se stačila vrátit na své pozice.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Cenné vteřinky pro Viktorii. Po skvělé práci tělem Štaubera budou domácí vhazovat.

89

Po nedůrazu domácích stoperů se ke střele z otočky dostal Vojtěch Černý. Jeho tečovaný pokus kryje do rukavic Tvrdoň.

88

Po krátkém ošetření bude Adam Štauber pokračovat v dnešním zápase.

87

Po ostrém faulu na polovině hřiště vidí žlutou kartu domažlický Jonáš Vais. Pro něho zápas končí, protože je to jeho druhé napomenutí v zápase.

86

Domácí už zřejmě budou hrát na jistotu. Jelikož na Adama Čiháka dotíral Černý, proto domácí kapitán odkopává na tribunu.

85

Odražený balón si ve vápně našel Stanislav Vávra. Z voleje svůj pokus namířil vysoko nad branku.

84

K zajímavé střele z velkého úhlu se dostal Karel Jahn. Mířil na bližší tyč, ale jeho střela končí vedle branky.