FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

MFK Chrudim – MFK Vyškov

2:1

konec (0:1)

02.09.2023, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • 8. kolo • Petr Dejnožka

Tipsport: 3.64 3.34 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54

Chrudim právě vstřelila branku!
Chrudimští za čtyři minuty otáčí skóre ve svůj prospěch! David Huf tentokrát dostal balon na půlící čáře, rozběhl to směrem dopředu a následně vyslal na zteč DANIELA LANGHAMERA, jenž premiérovou trefou v dresu Chrudimi rozjásal fanoušky – 2:1!

50

Je vyrovnáno! Po rohovém kopu přišel další silný tlak v pokutovém území, kde se nejlépe zorientoval DAVID HUF, jenž svým šestým gólem v sezoně propálil Stejskala – 1:1!

42

MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Obrovská smůla pro chrudimské fotbalisty. Většinu poločasu byli lepším a nebezpečnějším týmem, jenže paradoxně to jsou oni, kdo inkasuje! Centr z levé strany přistál na hlavě BIENVENUE KANAKIMANY, který přesně umístěnou hlavičkou k tyči poslal Vyškova do vedení – 0:1!