2:1

konec (1:1)

01.09.2023, 17:30 • Městský stadion Česká Lípa • 5. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 2.74 3.64 1.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká Lípa se dočkala svého druhého vítězství v České fotbalové lize. Nováček porazil Přepeře 2:1, když mu vyšel vstup do obou poločasů a vždy skóroval centrem zprava na přední tyč. Zejména v prvním poločase byli ale jinak domácí směrem dopředu až moc pasivní. Ve druhém pak přestáli závěrečný tlak Přepeří a můžou se radovat ze tří bodů. Pro hosty to znamená, že na výhru čekají již pět soutěžních zápasů. (19:28:51)

90+3

90+3

Arsenal vypíchl míč z pravé strany u svého vápna. Jeden z hostů se svíjel na zemi, ale nepískalo se. Česká Lípa vyvezla balón na svou útočnou polovinu.

90+2

Dvakrát v krátkém sledu odkopli domácí míč až k Truksovi.

90+1

Přepeře se nastěhovaly na útočnou polovinu a odcentrovaly, jenže balón lapil Král.

90+1

Žlutá karta pro tým FK Arsenal Česká Lípa (Baláž).

90

Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89

Už se zdálo, že Martan bude na středu sám před Králem a udělá mu kličku na pravou stranu, jenže rozhodčí odpískal faul na hranici vápna, což se setkalo s protesty. Martan obdržel kartu.

88

Střídání v týmu FK Arsenal Česká Lípa:
ze hřiště odchází Kazda, přichází Valta.

87

Arsenal získal volný přímý kop, Vít centroval z levé strany a mával se ofsajd.

87

Jeden z hostů si vjel do vlasů s Křížem. Spoluhráče přiběhl uklidňovat Vít. Rozhodčí řeší tuto situaci kartou pro Tvarohu.

85

Po zpětném pasu na pravou stranu posílal Martan míč z pravé strany do ohně.

84

Při souhře Víta s Beránkem na levé straně upadl Beránek, Kříž následně neprošel mezi dvěma.

83

Česká Lípa chtěla, aby se pískala ruka hostů v domácím vápně. Tak se ovšem nestalo, balón potom sebral Král.

83

Sudí udělil kartu Janu Filipovi za faul ve středovém kruhu.

81

Martan byl zastavený a domácí si pak vynutili faul soupeře na českolipské na obranné polovině.

81

Tvaroha si pokryl míč před Křížem na půli a hosté tak můžou podniknout svůj postupný útok.