3. Moravskoslezská fotbalová liga

FC Hlučín – 1. SC Znojmo FK

2:2

konec (1:2)

25.08.2023, 18:30 • Městský fotbalový stadion Hlučín, U Stadionu 1798/15 • 4. kolo • David Bochňák

Tipsport: 1.15 6.8 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo utkání 4. kola MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín remizoval s 1. SC Znojmo FK 2:2. Hlučín vstoupil do zápasu lépe a do vedení šli hned ve čtvrté minutě po brance Smékala. Hosté ze Znojmo ale předvedli sympatický výkon a zásluhou Frigeria a Kilibardy otočili průběh zápasu. V druhém poločase dokázal vyrovnat Smékal, třetí branku ale domácí nepřidali a poprvé tak v této sezóně ztrácí body. Znojmo počtvrté za sebou remizovalo a je tak v tabulce s bilancí 0-4-0. (20:30:36)

90+9

90+9

Buchvaldek otočil hru na Moučku, ten stříleným centrem našel Smékala, který míč tečoval těsně vedle levé tyče Škugora! Hattrick tak domácí útočník nepřipíše a zřejmě jeho dva góly na tři body stačit nebudou..

90+8

Poslední minuta nastaveného času, Hlučín v útoku nepřesný a vypadá to, že se body budou dělit a Znojmo si ve čtvrtém zápase připíše čtvrtou remízu.

90+7

Další střelecký pokus, znovu se o něj postaral domácí Wala, brankář hostí ale připraven a míč kryje v náruči.

90+7

Centr domácího Ptáčka nebyl přesný a končí v rukavicích brankáře Škugora. Ten rychle rozehrál a rychlý protiúuok Znojma zastavuje Murin.

90+6

Buchvaldek dostal dost prostoru na středu hřiště, jeho přihrávka na útočníky ale byla nepřesná. Mezitím zůstává na hrací ploše ležet jeden z hostů a hlavní rozhodčí signalizuje, že se bude hrát víc, než je nastaveno.

90+5

Centr na přední tyč nenadělal žádný vzruch ve vápně Znojma, které se osvobozuje dlouhým odkopem.

90+4

Hlučín pokračuje v náporu, je tady další rohový kop.

90+4

Smékal na hranici vápna předložil míč do střelecké pozice, Wala ale branku přestřelil.

90+3

Míč byl tečovaný do zámezí, je tady rohový kop pro Hlučín.

90+3

Domácí vybojovali standartní situaci, míč si staví Moučka. Zajímavá pozice pro ohrožení branky.

90+2

Hlučín na útočné polovině, ještě mají nějaký čas na rozhodnutí zápasu. Musíme ale říct, že k vítězství měli blíže hosté.

90+2

Útočný faul zastavuje snažení Znojma. Následně rychlá akce Hlučína končí faulem, za který vidí Carneiro Rodrigues žlutou kartu.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90

Další povedený zákrok Murina, který se zlobí na své svěřence, kteří působí lehkovážně.

90

Běží poslední minuta řádné hrací doby, stav je stále nerozhodný. Můžeme se ale těšit na nastavení, které bude určitě výrazné.

89

Hosté šli do přečíslení dva na jednoho, Murin ale předvedl fantastický zákrok proti Ferreirovi a podržel tak svůj tým! To byla obrovská šance..

88

Nepovedená rozehrávka hostů a ti se tak musejí vracet do obrany. Hlučín má posledních pár minut na vítězný gól.