5:0

konec (4:0)

19.08.2023, 16:30 • MŠK Považská Bystrica • 4. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 1.36 4.43 6.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Považskobystričania v druhom polčase ešte upravili skóre, keď sa druhýkrát v zápase presadil Lukáš Slávik a tak zvíťazili jednoznačne 5:0 nad Trebišovom. Domáci dvojgólový strelec mohol mať na svojom konte aj hattrick, ale jeho tretí gól neplatil pre ofsajd. Za MŠK sa presadili aj Vaculík, Kováč a Boris. Brankár Hodál si pripisuje čisté konto. Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť a do čítania niekedy nabudúce. (18:22:13)

90+1

89

Sloboda si trúfal vo vápne sám proti niekoľkým hráčom súpera, podarilo sa mu prihrať voľnému Lukášovi Slávikovi, ktorého strelecký pokus bol zblokovaný!

87

Zápas sa blíži k svojmu koncu a tri body zostanú na domácej strane.

85

Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
z ihriska odchádza Václav, prichádza Ragula.

85

Pagáč fauloval Begalu. Prerušenie hry využívajú domáci k ďalšiemu striedaniu.

83

z ihriska odchádza Boris, prichádza Matejčík.

82

Považanov teraz pri sľubných šanciach zastavuje postavenie mimo hry.

80

Ale nič z toho, domáci hráči loptu odhlavičkovali.

80

Smieško získava rohový kop pre Trebišov.

79

Lukáš Slávik hlavičkoval center z ľavej strany, to bolo ale privysoké.

77

Považská Bystrica dala gól, ale Lukáš Slávik bol nakoniec v ofsajde. Domáci hráč bol blízko k hattricku.

76

Približne 15 minút do konca zápasu a Považská Bystrica vedie pohodlne 5:0 nad Trebišovom.

74

Lukáš Slávik je pri chuti, tentokrát ho zastavil ofsajd.

73

Begala neuspel pri rohovej zástavke.

71

Považská Bystrica dala gól! Striedajúci Krasňan vysunul LUKÁŠA SLÁVIKA, ktorý obišiel v pokutovom území brankára a nič mu nebránilo v tom, aby strelil svoj druhý gól v zápase.

69

Obe mužstvá využili možnosť striedať, hostia už majú päť striedaní za sebou.

67

z ihriska odchádza Gerebenits, prichádza Krasňan,
z ihriska odchádza Kováč, prichádza Čongrády,
z ihriska odchádza Vaculík, prichádza Čiernik.

Striedanie v tíme Slavoj Trebišov:
z ihriska odchádza Novák, prichádza Smieško,
z ihriska odchádza Tatar, prichádza Tangiri.

66

Bachardas sa snaží o to, aby upravili hostia skóre, ale jeho prihrávka bola prečítaná.