18.08.2023, 17:30 • Stadion na Údolní • 3. kolo • Adam Přikryl

Tipsport: 4.76 4.09 1.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a u dalších přenosů naviděnou. (19:21:36)

90+3

Konec zápasu. Hosté si z Údolní odváží 3 body po výsledku 3:1. Ve druhé půli udeřil Hlučín hned za 2 minuty, kdy se prosadil Smékal, pojistku přidal v 78. minutě Kania. Blansko se připomělo několika šancemi, ale Murina v bráně už nepřekonalo.

90+2

Další centr, další nepřesnost v podání Blanska. Pravděpodbně je o osudu utkání rozhodnuto.

90

Rozhodčí bude nastavovat 3 minuty nad rámec 90 minut.

90

Domácí ždímají poslední zbytky sil, chybí jim ale klid na kopačce a přesnější přihrávky.

89

Sedlák po centru Jambora míč nezakončil mezi tři tyče. Domácím se čas na zvrat velmi rychle krátí.

87

Feik teď zazmatkoval v obraně a nabídl Hlučínu nebezpečnou šanci, kterou zakončil Buchvaldek vysoko nad.

86

Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Moučka, přichází Wala.

85

Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Praus).

84

Hlučín bude po dobré obranné práci Feika zahrávat rohový kop.

82

Studený to zkusil individuálně, když mu míč dobře připravil spoluhráč, jedovka mířila těsně mimo pravou tyč Murina.

81

ze hřiště odchází Smékal, přichází Ptáček.

78

Hlučín právě vstřelil branku! S Blanskem to vypadá ještě huř. Hlučín odskakuje na rozdíl dvou branek. Střelou, která se odrazila od břevna, se prezentoval Lukáš KANIA, který nedal výstavní ranou Kubicovi šanci – 1:3.

77

Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Chyla, přichází Šíp,
ze hřiště odchází Smrčka, přichází Čejka.

77

Kobza zkoušel individuálně proniknout před Kubicu, míč mu ale odskočil do autu.

76

Blanenský Sedlák se provinil proti pravidlům.

74

Rajčinec centroval do ohně, míč nikoho nenašel. Domácím chybí klid na kopačkách a odvaha zakončit individuálně.

72

Buchvaldek dobře zapracoval na levé straně a adresoval nebezpečný pas před Kubicu, který ale odolal. V zápětí zapracoval Feik a domácí mají míč ve své moci. Odkop od brány.

71

Hosté stále důsledně brání, blanenští začínají být lehce frustrovaní, protože nemohou nic kloudného vymyslet směrem dopředu.

69

ze hřiště odchází Holman, přichází Rajčinec,
ze hřiště odchází Tulajdan, přichází Studený.

67

ze hřiště odchází Mládek, přichází Kobza.

67

Z akce ale domácí nevytěžili vůbec nic.

66

V souboji upadl Sedlák a domácí rozehrávají standardku.

64

Hlučín se dopředu moc nepouští a čeká na brejky. Domácí dobývají obranný val.

62

Holman posunul míč do středu vápna a za jeho hranicí vyzkoušel pozornost Murina. Ten s drobnými obtížemi míč vytěsnil na roh. Míč poté putoval k Porčovi, který Murina nepropálil. Hostující gólman teď Hlučín několikrát podržel.

61

Jambor se do vápna neprosadil.

60

ze hřiště odchází Černý, přichází Kocůrek.

59

Žlutá karta pro tým FK Blansko (Jambor).

57

Domácí dobývají útočnou polovinu Hlučína, hosté ale dobře brání.

55

Kamenský zkusil tvrdou ránu z přímého kopu, míč letěl nad bránu.

53

Blansko zahrávalo roh, ale Chyla se k hlavičce nedostal.

50

Blanenský Smrčka nastřelil tyč brány Murina.

47

Hlučín právě vstřelil branku! Tak jak hosté první půli končili, otevírají tu druhou stejným způsobem. Domácí Černý nezvládl sprinterský souboj s Dominikem SMÉKALEM, který Černého předčil, následně si obhodil Kubicu a do prázdné svatyně otáčí výsledek ve prospěch Hlučína – 1:2.

47

Smékal se dostal hned z kraje druhého poločasu do zajímavého zakončení, ale domácí budou rozehrávat od gólmana.

46

Žlutá karta pro tým FK Blansko (Holman).

46

45+2

První poločas skončil. Viděli jsme první poločas, který bychom mohli rozdělit do 2 polovin. V té první se hrál nejprve opatrný fotbal, ve kterém jsme nenašli mnoho šancí. Postupně se ale oba týmy začaly více osmělovat. Domácí šli do vedení po penaltě, kterou proměnil kapitán Blanska Smrčka, hosté ale za 3 minuty odpověděli dobrou akcí Moučky. Čeká nás jistě zajímavý druhý poločas.

45+2

Domácí po dobré práci Chyly operovali ve vápně, akci ale zhatil Porč, který šlapákem fauloval jednoho z obránců.

45+1

Žlutá karta pro tým FK Blansko (Porč).

45

Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec hrací doby.

44

Hlučín právě vstřelil branku! Hosté ale bleskurychle vyrovnávají. Postaral se o to Ondřej MOUČKA, který oklamal blanenského obránce a střelou na bližší tyč překonal Kubicu – 1:1.

41

Blansko právě vstřelilo branku! Kapitán Filip SMRČKA se štěstím penaltu proměňuje, i když si Murin na míč sáhl – 1:0

40

Blansko se dostává častěji do nadějných pozic, chybí jim ale finální zakončení. Teď se ale bude pískat penalta! Kamenský skvěle rozherál akci, po které byl sám faulovaný. Míč si staví kapitán Smrčka.

38

V zápětí ale přichází roh pro Hlučín.

38

Chyla ustál souboj s Kaniou a nedovolil soupeři pokračovat na bránu.

36

Holman u brankové čáry zkusil efektně obhodit obránce, ale akce mu nevyšla.

35

Další šance domácích, tentokráte nezakončil slabší nohou Sedlák.

33

Tulajdan po zmatku v obraně Hlučína dostal další 100% šanci, ale Murin v bráně předvedl výborný zákrok a udržel bezgólový stav.

33

Hra začíná nabývat na tempu. Několikrát se oba celky dostaly do brejku, zatím ale na vážnější akci čekáme. Naposledy neuspěl Jambor.

31

Hlučínský Holzer nepustil Smrčku do zakončení. Hosté budou mít odkop.

31

Rozhodčí teď ponechal výhodu po zákroku na Smrčku, nakonec píská. Další standardka pro Blansko.

27

Hra je přerušena po faulu na domácího Porče. Domácí rozheráli přímý kop, který ale Kamenský poslal až moc tvrdě.

25

Domácí z rohu nic nevyrobili, jejich tlak ale pokračuje, míč se dostane do hry vhazováním.

24

Jambor zvládl souboj proti soupeři, následná přihrávka skončila na rohu.

23

Porč posílal slibný centr do druhé vlny, nikdo ze spoluhráčů ale jeho záměr nepochopil. Na druhé straně nepochodil ani Moučka.

22

Domácí spíše míče nyní odkopávají a nemohou se usadit s míčem na půli Hlučína.

19

Tulajdana v cestě k bráně zastavuje ofsajdový praporek.

17

Hosty dojela podpořit i hrstka fanoušků, kteří teď hlasitě svůj tým podporuje.

15

Holman to teď zkusil z dobrých 30 metrů, střela se ale stočila mimo 3 tyče. Hlučín odkopává.

13

Aktivnější jsou stále hosté, Kubica v bráně Blanska ale nemá žádnou práci, Hlučín se do poslední třetiny hřiště skoro nepřiblížil.

11

Kamenský zatočil míč zajímavě, hlučínský Murin ale míč bez obtíží nadvakrát chytá.

10

Blanenský Chyla teď vybojoval po dobrém sprintu první roh.

8

Smrčka vyslal lobem do brejku Tulajdana, ten to vzal na sebe, ale bodlem poslal míč do boční sítě. Hosté odkopávají.

7

Hlučín drží míč na svých kopačkách, zatím vidíme opatrný průběh utkání.

5

Do hry už opět zasáhl i Tulajdan, rozhodčí Budovič teď píská faul pro hosty.

4

Hlučín podnikl první útočnou akci, kombinace Kanii a Smékala ale gólem neskončila. Obrana střelu Smékala zablokovala.

3

Domácí útočník chodí po svých. Uvidíme, zda se zapojí zpět do zápasu. To by byla nepříjemná ztráta pro domácí hned na začátku utkání.

1

Hned v první minutě upadl domácí Tulajdan a nevypadá to s ním zrovna dobře. Vypadá to na koleno, za moment budeme vědět víc.

1

Za favorita lze dnes určitě považovat Hlučín, který už loni sahal po postupu do FORTUNA : NÁRODNÍ LIGY, nakonec je ale na 2. místo tabulky odsunula Kroměříž. Uvidíme, zda Blansko překvapí a bude se radovat ze zisku plného počtu bodů. Utkání nám na Údolní odstartuje za necelou čtvrthodinku.
Domácí Blansko má zatím na kontě pouze bod za remízu z úvodního kola proti Rosicím (1:1). V dalším utkání domácí podlehli Zlínu na jeho půdě 0:1.
Hosté přijeli do Blanska s plným počtem šesti bodů, úvod soutěže tedy zvládli na jedničku. Nejprve zvítězili 3:0 na půdě nováčka z Bohunic, v dalším kole vstřelili opět 3 branky a uzmuli body Hranicím díky výsledku 3:1.
Vítejte u přenosu 3. kola Moravskoslezské ligy, ve kterém dnes v předvečer víkendu změří síly domací FK Blansko proti jednomu z velkých favoritů soutěže – FC Hlučín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.