Evropská liga (předkola)

KRC Genk – Olympiakos Pireus

1:1

konec (1:0)

17.08.2023, 20:00 • Cegeka Arena, Genk • 3. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)

Tipsport: 1.65 4.21 5.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 3:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:18. (22:08:25)
Dramatická odveta mezi Genkem a Olympiakosem mířila do prodloužení, nakonec ale pozdním gólem v nastaveném čase rozhodl o svém postupu tým z Řecka. Vedení strhl na stranu domácího mužstva proměněnou penaltou Joseph Paintsil, který však spoluhráčům ve druhém půli spoluhráčům pořádně zavařil, když se po zkratu v 65. minutě nechal vyloučit. Hosté přesilovku využili v šesté nastavené minutě, postupový gól zařídil přízemním pokusem k pravé tyči žolík Sotiris Alexandropoulos.

Ve čtvrtém předkole se Olympiakos utká se srbským Čukarički.