MOL Cup

RMSK Cidlina Nový Bydžov – SK Sparta Kolín

0:1

konec (0:0)

16.08.2023, 18:00 • Městský fotbalový stadion, Nový Bydžov • 1. kolo • Libor Štěpán (@libstep73)

Tipsport: 5.12 4.54 1.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Postupující Sparta Kolín ve 2. kole MOL Cupu přivítá na svém stadionu třetiligového konkurenta z Chlumce nad Cidlinou. Touto informací se s vámi z Nového Bydžova, kde krátce po skončení utkání začalo z kolemjdoucí bouřky pršet, loučím. (20:08:55)

To vše sledovalo 307 diváků.
Druhý poločas nabídl mnohem zajímavější podívanou než první dějství. Hned z kraje se ocitl sám před brankářem Sodoma, kterého skvěle vychytal Lehký. Kolín měl lehce víc ze hry, ale rozhodně se nejednalo o rozdíl jedné soutěže. Nový Bydžov hrál velmi dobrou partii a mohl se ujmout vedení v 63. minutě, kdy se však Blažek v úniku bál jít do potenciálního souboje, takže střílel z větší dálky a neuspěl. Po následném rohu dokonce rozhodčí upřel domácím jasnou penaltu po sražení Nikolase Bekery. Čtvrt hodiny před koncem netrefil z malého vápna hlavou branku Veselý, ale Spartu to nakonec mrzet nemuselo. V 86. minutě se totiž prosadila z rohového kopu. Domácím se situace moc nelíbila, reklamovali útočný faul, nicméně gól platil a rozhodčí ho připsali domácímu brankáři Janu Lehkému jako vlastní. Ačkoliv neměla příliš času na odpověď, přesto mohla Cidlina vzápětí vyrovnat, v šanci svého života však selhal Nikolas Bekera, který nechal vyniknout brankáře Přibyla. Kolín tak se štěstím pozdně nabyté vedení uhájil a postoupil do 2. kola MOL Cupu.

90+3

90+2

Drobný přehnal agresivitu v souboji na útočné polovině a dostává žlutou kartu.

90+1

Střídání v týmu RMSK Cidlina Nový Bydžov:
ze hřiště odchází Macák, přichází Ludvík.

90+1

ze hřiště odchází Marek, přichází Horák.

90+1

Centr z rohu na zadní tyči trefil hlavou Breda, ale v běhu a nezamířil přesně.

90

Stále ještě v základní hrací době dostává žlutou kartu za faul u rohového praporku Pokorný.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89

Nakrátko rozehraný roh, míč se vrátil k Voldánovi, který centroval na zadní tyč, kde míč stáhl do rukavic Přibyl.

88

Rychle mohlo být vyrovnáno! Po rychle rozehraném trestném kopu se ocitl v jasné příležitosti Nikolas Breda, vybral si polovysokou střelu na přední tyč, kterou Přibyl skvěle vyrazil na roh!

86

Kolín právě vstřelil branku!
A ze svého pátého rohu v zápase jdou hosté do vedení! Centr do zahuštěného prostoru na malém vápně se do sítě odrazil od brankáře JANA LEHKÉHO, takže se jedná o vlastní gól, který dává favoritovi přeci jen větší klid do závěru utkání! Domácím se to vůbec nelíbí, reklamují faul, ale stav je 0:1!