Liga mistrů (předkola)

ŠK Slovan Bratislava – HŠK Zrinjski Mostar

2:2

konec (1:0)

01.08.2023, 20:30 • Štadión Tehelné pole (Bratislava). • 2. předkolo • Petr Frömel

Tipsport: 2.22 3.21 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:9. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:11. (22:40:21)
Z celkem jasného zápasu bylo nakonec pořádné drama. Když v 66. minutě Slovan zvyšoval na 2:0 a celkově na 3:0, nikdo nepochyboval o jeho postupu, jenže Mostar zbraně nesložil a zabojovat. V 75. minutě se mu povedlo snížit a poté v nastavení vyrovnat tento duel, chyběl mu tak jediný gól k prodloužení a slovenský tým se v závěru hodně strachoval o výsledek, nakonec však remízu a s ní spojený postup uhájil a může se tak radovat z postupu do 3. předkola. Zde jej čeká o poznání těžší soupeř, buď Maccabi Haifa z Izraele nebo Šeriff Tiraspol z Moldavska.

90+7

90+7

Místo přímé střely přišel centr na vzdálenější tyč, který však jeden z hráčů hostů nezpracoval a míč doputoval do zámezí.

90+6

Kiš si vynutil dobrou ofenzívní prací faul před hranici vápna, Savvidis vidí za faul žlutou kartu a jeho tým bude čelit hodně nebezpečné standardce.

90+5

Žlutá karta pro tým ŠK Slovan Bratislava (Kucka).

90+5

Žlutá karta pro tým ŠK Slovan Bratislava (Kankava), a sice za faul na Jukiče.

90+3

Abubakari mohl vrátit vedení v tomto zápase zpět na stranu svého mužstva, sám před brankářem však nechal vyniknout pouze Mariče.

90+3

90+3. IVANČIČ - 2:2

90+3

Zrinjski Mostar právě vstřelil branku!
Bosenský tým srovnává a je jeden gól od prodloužení. Čorluka skluzem dokázal udržet míč na hrací ploše, následně střílel Čanadjija ze svého pohledu do levé tyče, míč se od ní odrazil k nepokrytému ANTONIOVI IVANČIČOVI, jenž jej zblízka dorazil do odkryté brány. Drama vrcholí.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ještě šest minut.

90+1

A hned z toho bylo další nebezpečí, hlavička jednoho z hráčů však v tomto případě končí vedle bližší tyče.

90

Hosté se nyní hodně vehementně dožadovali rohového kopu a hlavní arbitr jim dal nakonec za pravdu.

88

Barišič se sice dostal v pokutovém území k hlavičce, ta ale byla hodně nepřesná.

87

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava:
ze hřiště odchází Čavrič, přichází Abubakari.

85

Střílený centr tečoval Ivančič patičkou, ovšem nijak nebezpečně a Borjan si tak dokázal poradit.

82

Avšak ani jim se v útoku příliš nevedlo, přetažený centr letí do zámezí a Borjan jistě pospíchat nebude.

82

Jasný aut domácího mužstva pozornosti pomezního arbitra neušel, hosté tak mohou jít dopředu.

80

Hosté propadli při rozehrávce a do šance se dostal nový muž na hřišti Marcelli, jenže jeho střela letí pouze nad břevno.