Přípravný zápas

SK Hanácká Slavia Kroměříž – FC Zlín B

1:0

konec (0:0)

15.07.2023, 18:00 • Stadion Jožky Silného, Kroměříž • Info o změnách stavu (Matyáš Kotlan)

To je pro dnešek zcela vše! Těším se na vás při dalších textových přenosů. (19:43:57)
Dnešní přátelské utkání mezi Kroměříží a rezervou Zlína je u konce! Zápas rozhodla jediná branka domácího celku, která padla v úvodu druhé půle.

90+1

56

Kroměříž právě vstřelila branku!
Autorem branky je DOPLNÍME.

46

První poločas přátelského utkání mezi Kroměříží a rezervou Zlína. V úvodní dějství jsme zatím žádnou branku neviděli.

45+1

1

Utkání se blíží ke svému začátku, ale bohužel nejsou k dispozici sestavy obou týmů.
FC Zlín B

Rezerva fotbalového Zlína odehraje své první přátelské utkání v letošní letní přípravě. V předchozím ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy skončil B-tým Zlína na 8.místě s 45 body.
SK HS Kroměříž

Nováček Fortuna národní ligy sehraje proti rezervě Zlína své sedmé přátelské utkání. První tři duely Kroměříž prohrála postupně s Ružomberokem, Považskou Bystricou a rezervou Sigmy Olomouc. Naopak poslední dvě utkání vyhrála 5:1 s Púchovem a 3:1 se Žilinou B.
Krásné slunečné víkendové odpoledne! Nováček druhé české nejvyšší soutěže SK HS Kroměříž vyzve na domácím hřišti FC Zlín B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.