2:1

konec (1:0)

04.07.2023, 16:30 • Štadión MFK Ružomberok • Ján Kmeť sk

Tipsport: 1.32 4.64 7.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hneď v úvode druhého polčasu zvýšil domáci náskok Kristóf Domonkos. Po dvadsiatich minútach síce Peter Mazan vrátil hostí do stretnutia kontaktným gólom, no ďalšie presné zásahy už neprišli a tak Ružomberok doma vyhral nad Pohroním 2:1.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (19:23:35)

90+2

90+2

Po rohu nedochádza k ohrozeniu brány hostí.

90+1

Úradníkovu peknú strelu blokuje obranca chrbtom tesne vedľa brány na rohový kop.

90

Hostia posielajú prihrávku pred domácu bránu, kde sa lopty zmocnil Ťapaj.

88

Pohronie sa útočným faulom pripravuje o loptu.

87

Rigo si v strede ihriska všimol, že brankár hostí je vybehnutý a tak sa ho pokúsil prelobovať, no mieri mimo brány.

86

Urgelovu strelu k bližšej žrdi chytá Ťapaj.

85

Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
z ihriska odchádza Luka, prichádza Krištof.

84

Úradník potiahol útok po ľavej strane a následne chcel prihrať nabiehajúcemu Chrienovi, no prihrávku zachytáva brankár.

83

Domáci si vpredu počínajú nedovolene a prichádzajú o loptu.

81

Po faule v strede ihriska majú loptu Liptáci.

81

Okunola strieľa na bránu, jeho zakončenie kryje Ťapaj.

79

z ihriska odchádza Domonkos, prichádza Rigo.

77

Po faule v strede ihriska majú loptu Ružomberčania.

73

Po centri a následných prihrávkach hostí napokon prichádza center, po ktorom Okunola hlavou míňa bránu.

73

Pohronie získava priamy kop.

72

Dnešné stretnutie sleduje 214 divákov.

71

Aj v polovici druhého polčasu tu máme prestávku na občerstvenie pre aktérov dnešného duelu.