2:0 6:1, 6:3

03.06.2023, 16:25 • kurt č. 14, Paríž(FRA) • 3. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.91 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:3

Záverečná výmena skončila forhendom namiereným do siete v podaní Dayovej a Schmiedlová tak postupuje do osemfinále po ďalšom presvedčivom výkone a setoch 6:1 a 6:3!

5:3

Schmiedlová opäť diktovala tempo výmeny a Dayovej defenzívny bekhend skončil za základnou čiarou, preto slovenská tenistka vedie 5:3 v druhom sete.

4:3

Schmiedlovej bekhend doletel za základnú čiaru a Dayová si udržala nádej, pretože prežila dva brejkbaly a znižuje na 3:4 v druhom sete.

4:2

Priamy bod pre Schmiedlovú, ktorá musela odvrátiť brejkbal, ale spravila ďalší krok postupu do osemfinále a vedie 4:2 v druhom sete!

3:2

Schmiedlová dobehla skrátenie Dayovej a na sieti už výmenu dokončila víťazným obojručným bekhendom zo vzduchu, takže vedie 3:2 v druhom sete!

2:2

Dayová zariskovala forhendovým returnom, ktorý dopadol k základnej čiare a vyrovnáva na 2:2 v druhom sete!

2:1

Dayovej sa otvoril priestor na víťazný forhend k ľavej čiare a znižuje na 1:2 v druhom sete.

2:0

Tri priame body za sebou, ktorými sa Schmiedlová dostala z problémov a potvrdila brejk, po ktorom vedie 2:0 v druhom sete.

1:0

Mrzieť ju však predchádzajúca chyba nemusí, pretože v ďalšej výmene si už trúfla na víťazný forhend a hneď na úvod druhého setu má brejk!

6:1

Dayová však už nedostala forhend hraný takmer zo zeme cez sieť a Schmiedlová tak jasne opanovala prvý set výsledkom 6:1!

5:1

Schmiedlová zrýchlila výmenu bekhendom a vynútila si chybu Dayovej, po ktorej bude podávať na víťazstvo v prvom sete za stavu 5:1!

4:1

Dayová si aj veľkým svojím prispesním pokazila dobre rozohraný gem na returne a zakončila ho nepresným bekhendom, takže Schmiedlová po obrate vedie 4:1 v prvom sete.

3:1

Dayová už ďalší premenila priamym bodom a znižuje na 1:3 v prvom sete.

3:0

Schmiedlová dokončila hru na potvrdenie brejku esom na téčko a vedie 3:0 v prvom sete.

2:0

Následne Dayová poslala bekhend za základnú čiaru a Schmiedlová vedie 2:0 v prvom sete!