konec (0:1)

03.06.2023, 17:00 • Stadion TJ Slovan Velvary • 29. kolo • Jan Vrábel

Tipsport: 1.79 3.7 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tento přenos všechno, díky za pozornost. (19:14:50)
Utkání dopadlo podle papírových předpokladů, Velvary zvítězily 2-1. Na domácí půdě se tak s tímto ročníkem loučí vítězně. Pro favorita to však nebyl vůbec jednoduchý zápas. Hosté se totiž v úvodu dostali do vedení díky gólu Daniela Nováka. Velvary ale ve 2. poločase zabraly a díky gólům Vopata a Kotta dokonaly velký obrat. Jejich vítězství je naprosto zasloužené

90+3

90+2

Velvary nechtějí v závěru dopustit žádné nepříjemné překvapení. Všech míčů se zbavují aby udržely těsné vedení.

90

Bude se hrát ještě o 3 minuty déle.

90

90. KOTT - 2:1

90

Velvary právě vstřelily branku! Velký obrat dokonán! TOMÁŠ KOTT proměňuje penaltu a posílá domácí do vedení – 2-1!

89

Byla nařízena penalta.

85

Snaha domácích o kolmý pas za obranu. Této myšlence scházela přesnost. Tkachenko sbírá míč a uklidňuje hru.

82

Velvary se pokusily o střelu z dálky, ta však zamířila pouze doprostřed brány. Tkachenko s přehledem chytá.

78

Stále stejný obrázek hry. Domácí jsou aktivnější a snaží se o vstřelení vítězného gólu. Hosté však nadále odolávají.

73

Domácí tlačí soupeře celý 2. poločas. Dokáží vstřelit vítězný gól?

70

70. VOPAT - 1:1

70

Velvary právě vstřelily branku! Favorit se přece jen dočkal. Střelcem branky je LADISLAV VOPAT! – 1-1!

64

Již dlouho jsme neviděli žádnou velkou šanci, utkání zůstává neměnné.

60

Utkání se nachází v klidné fázi, oba týmy bojují o míč ve středu hřiště

54

Velvary se po krásné akce dostaly do nadějné situace, na poslední chvíli je však zradila nedostatečná kvalita při zpracování míče.

50

Intenzivní snaha domácích o vyrovnání. Přepeře však odolávají i nadále.

46

Průběh zápasu je zatím velmi překvapivý. O jediný gól utkání se postaral už v 5. minutě hostující Daniel Novák. V 1. poločase byli domácí lepším týmem, vyrovnání se však nedočkali. Přepeře si drží překvapivé vedení. Uvidíme co nám přinese 2. poločas.

45+1

45

Rozhodčí nastaví 1 minutu navíc.

44

Nakopávaný míč za obranu se nesetkal s úspěchem, gólman hostí ho sbírá do své náruče.

39

Utkání je nyní velmi vyrovnané. Žádný celek nijak zvlášť nedominuje.

34

Ojedinělá šance hostujícího týmu. Po rychlém brejku se dostal do šance z pravého křídla, tentokrát brankář Štefan nezaváhal.

31

Přímý kop domácích nic zajímavého nepřinesl, centru scházela přesnost

28

Velvary v obrovském tlaku, obrana hostí však odolává a drží hubené vedení.

23

Při následném rohu si Velvary vypracovaly další zajímavou šanci. Z velkého závaru se dostaly ke střele, míč však těsně minul branku hostí.

22

Velká šance domácích. Nebezpečnou střelu z dálky brankář Tkachenko likviduje!

20

Útočná akce domácích musela být ukončena, hra byla přerušena po faulu Velvar.

16

Velvary zvyšují aktivitu. I tato střela však zamířila vedle.

14

Snaha domácích nepřinesla nic důležitého, jejich střelecký pokus byl zablokován.

11

Oba týmy dělají velkou řadu nepřesností. Nervozita je znát na obou stranách.

8

Přepeře vstřelená branka rozhodně povzbudila. Snaží se aktivně napadat, favorita nečeká jednoduchý zápas.

5

5. NOVÁK - 0:1

5

Přepeře právě vstřelily branku! Hosté se prosadili po rychlém protiútoku, střelcem branky se stal DANIEL NOVÁK – 0-1!

3

Herní převahu mají domácí, míč mají pod svou kontrolou.

1

TJ Slovan Velvary: Štefan – Březina, Havránek, Chábera, Kott – Richter, Rubeš, Šlegl, Schneider – Šustr, Vopat(C)
Náhradníci: Drozda, Duong, Grümann(B), Jakab, Šimkovský
Trenér: Zdeněk Hašek

FK Přepeře: Tkachenko – Bulíř, Janošík, Knejzlík, Martan – Nesvadba(C), Novák, Pavlata, Tvaroha – Ugwu, Vyčítal
Náhradníci: Ejoor, Gidion, Hábr, Novotný, Okirikpo, Synek, Truksa(B)

FK Přepeře
Hosté budou v tomto zápase velkými outsidery, můžou jenom překvapit. Ani zdaleka nemají tak povedenou sezónu jako jejich soupeř. Se ziskem 28 bodů se nachází až na 14. místě. Čeká je ještě náročný boj o záchranu. Jakýkoliv bodový zisk by je k tomuto cíli hodně přiblížil. To však není příliš reálné, neboť se hostům vůbec nedaří. Poslední 3 zápasy totiž prohrály.
TJ Slovan Velvary
Velvary již nemají žádnou šanci na postup do vyšší soutěže, na vedoucí Žižkov ztrácí propastných 14 bodů. Čeká je poslední domácí zápas sezóny, proto se budou chtít rozloučit v pozitivním duchu. Pokud zvítězí, zajistí si 2. místo v tabulce. Velvary se pyšní skvělou aktuální výkonností, tahají sérii 9 zápasů bez prohry (7 výher, 2 remízy).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.