3:1

konec (0:1)

03.06.2023, 18:00 • Drahovice - UMT • 29. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Tipsport: 1.99 3.38 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhá půle byla výrazně v režii domácích. Ti měli převahu nejen herně, ale i střelecky. Nejprve dokázal obrátit v 76. minutě stav Marian Geňo, v 88. minutě pak výstavním přímákem upravil na 3:1 Pavel Maňák. (19:53:25)

90+4

90+3

Nastavují se 4 minuty.

90

Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
ze hřiště odchází Červený, přichází Krčma,
ze hřiště odchází Maňák, přichází Gabriel.

89

ze hřiště odchází Horník, přichází Maňák.

88

88. MAŇÁK - 3:1

88

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
PAVEL MAŇÁK se postavil k přímému kopu zpoza vápna a svou parádní trefu na bližší tyč už snad lépe umístit nemohl.

87

Hosté zahrozili z rohového kopu, domácí vše dokázali bez následků přežít.

85

Jan Mašata poslal balon do vápna, na jeho přihrávku ale žádný z jeho spoluhráčů nedosáhl.

84

Jiří Chára čeká na vhodný moment k odkopu.

83

ze hřiště odchází Geňo, přichází Mašata.

81

Žlutá karta pro tým FK Robstav Přeštice (Černý).

80

Přímý kop Martina Zemana lapil do rukavic Jiří Chára.

77

Střídání v týmu FK Robstav Přeštice:
ze hřiště odchází Řezáč, přichází Arzberger.

76

76. GEŇO - 2:1

76

Obrat dokonán! Přízemní střelu Jaroslava Červeného vyrazil Jan Švihořík přímo na nohu MARIANA GEŇA, který posílá domácí do vedení.

75

Na trávníku se vše uklidnilo, hraje se spíše u půlící čáry.

73

Zpoza vápna vypálil Maňák, jeho střelu ale Švihořík lapil.

71

ze hřiště odchází Rossman, přichází Popovič.

70

Marian Geňo chtěl vyslat dopředu Pavla Maňáka, přihrávka ale nebyla přesná.

68

Domácí stále tlačí, nedaří se jim však najít ideální prostor ke střele.

67

Marian Geňo našel Jaroslava Červeného, jeho pokus srazili obránci mimo.

65

Po něm se marně natahoval Zdeněk Skala, hosté míč vykopli do outu.

64

Tentokrát tlačí domácí, kteří nyní budou zahrávat rohový kop.

63

Sebastian Horník vystřihl parádní nůžky, které Švihořík vyrazil ještě parádnějším zákrokem.

63

Hosté faulovali, sudí ještě musí klidnit nějaké slovní přestřelky.

61

Bohumil Havel poslal nabídku do vápna, pro balon si jako první přišel Jiří Chára.

60

Jaroslav Červený se dopustil útočného faulu.

59

Domácí se nemohou probojovat na soupeřovu půli.

57

Přeštice velmi tlačí a Jiří Chára se musel natáhnout po střele Davida Brabce.

55

A ten jeden z hostů napálil k tyči, balon parádním zákrokem vyrazil Jiří Chára, který zneškodnil i následné dorážky a podržel Sešívané.

54

Jeden z domácích fauloval u vlastního vápna, je tu přímý kop hostů z poměrně nebezpečné pozice.

53

Rýdl se ve vlastním vápně zbavil hned tří hráčů a uklidnil pro hosty hru.

52

Míč si ve vzduchu našel Pavel Maňák, od něj se ale míč odráží do zámezí.

51

Pavel Maňák vybojoval další přímý kop.

51

Rohový kop Martina Zemana nikoho nenašel, míč mají v moci domácí.

49

Jenže ten Pavel Maňák poslal přímo do Švihoříkových rukavic.

49

Po faulu na Mariana Geňa přichází přímý kop pro domácí nějakých 30 metrů od branky.

47

Jaroslav Rádl zůstal po souboji ležet na zemi, sudí proto přerušil hru.

47

Výkop Jiřího Cháry mají na kopačkách hosté.

46

Odkopu se ujmuli domácí.

46

V první půli si brzké vedení vypracovali hosté. Ke svatyni domácích utekl Martin Zeman, který vybídl ke střele Daniela Černého, jehož střela zapadla až za Chárova záda. Hrálo se velmi vyrovnaně a obou mužstvech byla znát celková únava z uplynulé sezony, takže jsme příliš útočných akcí neviděli.Těsně před hvizdem rozhodčích na ukončení poločasu usměroval míč hlavou do sítě Václav Vyleta, a tak se v druhém poločase začne takřka od znovu.

45

45

45. VYLETA - 1:1

45

Přímý kop z pravé strany doputoval až k VÁCLAVU VYLETOVI, který svou hlavičkou srovnal skóre.

45

Karlovarští tlačí a utahují hru okolo vápna hostů.

44

Pro ten si ale došel Jiří Chára.

43

Rohový kop si tentokrát zkusí hosté.

41

Na obě strany to byl nyní rychlý protiútok, vše ale ztroskotalo na nepřesných přihrávkách.

39

Daniel Černý se chtěl ve vápně uvolnit, to mu domácí obrana nedovolila.

38

Obránci uhasili veškeré nebezpečí a hosté nyní kontrolují balon.

37

Domácí čeká rohový kop.

35

A nedaří se jim to ani nadále, hosté opět zahrají odkop od branky.

34

Slavia se dostává čím dál víc směrem dopředu, zatím se nedaří vystřelit.

33

Tomáš Rossman stíhal odražený balon, sudí ovšem odmával ofsajd.

32

Hraje se spíše na polovině hřiště, ani jeden celek se nedokáže dostat za soupeřovu obranu.

29

Volný kop Pavla Maňáka našel Jiří Prágr, ten ale poslal balon vysoko nad.

28

Faul ze strany Karlových Varů u půlící čáry.

26

Od Sebastiana Horníka se míč odrazil mimo plochu vymezenou ke hře.

25

Volný kop zahrál Martin Suchý mimo tři tyče.

23

Nebylo to na dlouho, protože obráncům utekl již zmíněný Brabec, jehož přízemní projektil letěl mimo.

22

David Brabec seslal k zemi Mariana Geňa, domácí si ještě nějakou tu chvíli udrží balon.

21

Václav Vyleta vyslal dopředu Zdeňka Skalu, přihrávka vzduchem ale dolétla až za brankovou čáru a odkopávat tak bude Jan Švihořík.

20

Nakonec změna, ačkoli se sudí rozhodl jinak, domácí nakonec věnovali vhazování Přešticím.

20

Sešívané čeká vhazování u rohového praporku.

18

Dlouhý nákop odhlavičkoval Jaroslav Červený mimo hrací plochu.

16

Daniel Černý se po osobním souboji skácel na trávník, po krátkém ošetření už pokračuje ve hře.

15

Pavel Maňák si počínal nedovoleně, hosté se opět pomalu přibližují ke svatyni domácích.

14

Ofsajd ze strany hráčů ve žlutém.

13

Domácí faulovali na půlící čáře, hosté se ujmou volného kopu.

11

Přeštice drží balon ve své moci a kontrolují hru.

9

Tomáš Rossman přecenil na útočném území své schopnosti a míč mu utekl do zámezí.

8

A Černý se mohl do listiny střelců zapsat i podruhé, když vystihl špatnou rozehrávku Sešívaných, jeho ale zastavil fantasticky Jiří Chára.

6

6. ČERNÝ - 0:1

6

Přeštice právě vstřelily branku!
Po šanci na druhé straně přes celé hřiště utekl s míčem Martin Zeman, který ve vápně našel zcela nehlídaného DANIELA ČERNÉHO, který posílá hosty do vedení.

5

Daniel Černý poslal míč do vápna, u kterého byl však první Jiří Chára.

3

Hosté se při pokusu o útočný výpad chytili do ofsajdu.

2

K hlavičce se natahoval Václav Vyleta, jenže marně.

2

Marian Geňo vybojoval pro svůj tým rohový kop.

1

Karlovarští se chystají ke vhazování na polovině hřiště.

1

Výkopu se ujal tým z Přeštic.

1

Slavia Karlovy Vary: Chára – Skala, Pěkný (C), Prágr, Matoušek, Toure, Vyleta, Červený, Maňák, Geňo, Horník
Náhradníci: Stařík, Psohlavec, Gabriel, Krčma, Mašata, Jacko-Lysák
Trenér: Geňo Marian

FK Robstav Přeštice: Švihořík – Heger, Suchý, Chocholoušek (C), Brabec, Havel, Rossman, Řežáč, Černý, Zeman, Rádl
Náhradníci: Bleha – Vaněk, Popovič, Arzberger
Trenér: Purkart Stanislav

Rozhodčí: Nedvěd – Míč, Krupka.
Slavia Karlovy Vary

Karlovarská Slavia se nachází na čtrnáctém místě tabulky a už se definitivně vyhne sestupu, jelikož má na poslední Sokolov náskok již devíti bodů. Domácí tým ještě může myslet na vyšší příčky, jelikož jim na 7. místo chybí pouhé tři body. Budou se hrát ještě dva zápasy, takže tato pozice není nereálná. Po utkání s Přešticemi se Slavia ještě utká s rezervou Plzně.

Poslední 3 utkání:

Zbuzany – Karlovy Vary 0:3
Karlovy Vary – Č. Budějovice B 2:2
Povltavská FA – Karlovy Vary 1:0
FK Robstav Přeštice

Přeštice se momentálně nacházejí na šestém místě a drží si sérii čtyř zápasů bez prohry v řadě, ze kterých vytěžily10 bodů. Tuto sérii by si rádi prodloužili i dnes, protože by si v případě výhry ujistili 6. pozici před sedmou Hostouní.

Plzně B – Přeštice 0:0
Přeštice – Zbuzany 3:0
Č. Budějovice B – Přeštice 0:2
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům české třetiligové kopané. Dnes máme na programu duel 29. kola ČFL skupiny A. Slavia Karlovy Vary přivítá na své půdě FK Robstav Přeštice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.