Play-off NHL

Florida Panthers – Carolina Hurricanes

4:3

konec (2:1, 1:1, 1:1) Stav série: 4:0

25.05.2023, 02:00 • FLA Live Arena, Sunrise • Finále V. konference • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.53 3.92 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:03

No a pozor, je tu přesilovka pro Floridu, rozhodčí posílá na trestnou lavici Jordana Staala s dvouminutovým trestem za podrážení.

44:27

Hosté si zahrají přesilovku, Radko Gudas totiž vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl.

38:17

Vylučuje se i na domácí straně, dvě minuty za hákování obdržel Carter Verhaeghe.

35:45

Je tu přesilovka pro Floridu, podrážení se dopustil Brent Burns.

10:42

Nyní se vylučuje na straně Floridy a opět za nedovolené bránění. Trest si jde odsedět Eetu Luostarinen.

08:30

Přesilovka tentokrát pro Floridu, na trestnou lavici odjel Sebastian Aho s dvěma minutami za nedovolené bránění.

05:11

Carolina si zahraje přesilovku, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Radko Gudas.

01:27

Celá situace pak vedla k rozmíšce, po které rozhodčí rozdali tři tresty. Domácí Matthew Tkachuk si vykoledoval dvě minuty za sekání, zatímco hostující Brent Burns zase za sekání a Jordan Martinook za krosček.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Duclair (Barkov, Verhaeghe), 11. Tkachuk (Ekblad, Forsling), 30. Lomberg (White, E. Staal), 60. Tkachuk (Barkov, Reinhart) – 14. Stastny (Skjei, Martinook), 23. Teräväinen (Skjei, Kotkaniemi), 57. Fast (Martinook, Chatfield)

Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Ekblad (A), Forsling, Montour, M. Staal, Gudas, Mahura – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – Tkachuk (A), Bennett, Cousins – Reinhart, Lundell, Luostarinen – White, E. Staal, Lomberg.
Trenér: Paul Maurice

Carolina Hurricanes: Andersen (Raanta) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, Chatfield, Gostisbehere – Jarvis, S. Aho II, Noesen – Teräväinen, Kotkaniemi, Drury – Nečas, J. Staal (C), MacEachern – Fast, Stastny, Martinook (A).
Trenér: Rod Brind'Amour

Rozhodčí: McCauley, O'Rourke – Murray, Cherrey

Diváci: 20 065

00:41 FLA 1:0 Duclair (Barkov, Verhaeghe)
01:27 FLA 2 Tkachuk, sekání