20.05.2023, 10:15 • Butovická, tráva • 27. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.33 3.36 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

Konec zápasu. (12:10:04)

90+3

Střelecky aktivnější hostující celek kontroluje hru na polovině soupeře a utkání se v poklidu dohrává.

90+1

Tři minuty uvidíme navíc.

90

Zahájena byla poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Vltavín rozehrává od své branky, kontroluje hru a míří za výhrou.

87

Vltavín rozehrává volný kop na polovině hrací plochy, dostáváme se do finální fáze hry v poločase.

86

Centr se sice snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

85

Vltavín přečkal tlak soupeře a nyní se propracoval před branku soupeře. Tým vybojoval rohový kop.

84

Střídání v týmu Loko Vltavín:
ze hřiště odchází Lukáš Veselý, přichází Ali Banishevski.

83

Brankář hostujícího celku rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase, hosté míří za výhrou.

80

ze hřiště odchází Tomáš Kuchař, přichází David Čejda,
ze hřiště odchází Artem Kovernikov, přichází David Klimenda.

78

Vltavín rozehrává volný kop na útočné polovině, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.

77

Motorlet vybojoval rohový kop, ale do střelecké pozice se tým nedostal.

76

Motorlet se znovu po akci středem propracoval do střelecké pozice, ale hostující obrana si znovu poradila.

74

Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
ze hřiště odchází Da Cruz Frizoni, přichází František Čuba,
ze hřiště odchází Jan Hauer, přichází Marek Pokorný.

73

Vltavín právě vstřelil branku!
V pohodě hrající celek navyšuje své vedení. Po rychlém přenesení hry uspěl DAVID PODZIMEK.

71

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, Loko kontroluje hru, drží náskok a domácí hráče do střeleckých šancí nepouští.

70

Motorlet vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

68

Dopustili se útočného faulu, rozehrát volný kop tak bude Vltavín.

67

Obrázek hry se poslední minuty nemění, sledujeme dobrou domácí hru, ale střelám chybí přesnost.

66

Domácí pokračují v dobré hře, zatím ale má problémy s finální přihrávkou a zakončením.

65

Motorlet vybojoval rozehrávku na útočné polovině, následně se propracoval až k rohovému kopu.

64

Hostující celek pokračuje v důrazné hře, už šest střel na branku vyslal tento tým. Dvě z nich skončily za brankářem.

61

ze hřiště odchází Dominik Nátr, přichází Lukáš Horník,
ze hřiště odchází Chigozie Ani, přichází Sufwan Amadu,
ze hřiště odchází Vít Kolář, přichází Patrik Gilian.

ze hřiště odchází Ondřej Sprinz, přichází Dominik Tichý,
ze hřiště odchází Vojtěch Lukavský, přichází Adam Kokeš.

59

I po vstřelené brance pokračují fotbalisté hostujícího celku v aktivní hře.

57

Hostující celek navyšuje své vedení, po rychlé akci dokázal dostat míč do branky ADAM BORKOVEC.

56

Domácí se probojovali před branku, ale obrana si dokázala poradit.

55

Motorlet se ubránil soupeři, balon dostal na rohový kop. Centr se následně dostal před branku, ale obrana si poradila.

54

Vltavín se dostal do střelecké pozice, ale rána končí vedle branky.

52

Hraje se především na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry.

51

Domácí měli možnost rohového kopu, ale do šance se tým nedostal. Následně je zraněný hostující hráč.

50

Domácí se nastěhovali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.

48

Sledujeme klidnější pasáž hry, Vltavín se pokouší něco vymyslet. Do zakončení se tým nedostal.

46

Hosté vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.

46

Utkání pokračuje druhým poločasem.

46

45+3

45+1

Hosté se probojovali do šance, vynutili si faul a získali volný kop.

45

Začala poslední minuty poločasu, hosté se dostali do útočné části hrací plochy, kde kombinují.

44

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

41

Další zajímavá rána domácího celku. Míč však končí mimo branku.

41

Střelecky aktivnější jsou domácí, v tomto ohledu vedou 4:3, ale na střely na branku prohrávají 1:2:

40

Motorlet se dopustil útočného faulu, a tak se směr hry znovu rychle otáčí.

39

Brankář Vtlavínu rozehhrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až za útočnou část hrací plochy. Do šance své spoluhráče nedostal.

38

Žlutá karta pro tým Loko Vltavín (David Podzimek).

37

Po krátké neplánované přestávce pokračuje zápas dál. Následně domácí zakončili rychlou akci nepřesnou střelou.

36

Jeden z hostujících hráčů je zraněný, hra je přerušená.

35

Domácí se sice probojovali na polovinu soupeře, ale do výraznější šance se nyní Motorlet nedostal.

32

Hraje se především na polovině hrací plochy, zde probíhají souboje o balon.

31

Půlhodina zápasu je pryč, zatím jsme viděli tři střely na branku, z nichž padl jeden gól.

30

Domácí se dostali do zakončení, ale balon poslali mimo branku. Následně rozehrává gólman Štorc.

28

Volný kop rozehrávali domácí, následně se prokombinovali před branku soupeře, ale dopustili se útočného faulu.

27

Hosté zastavili nebezpečně vypadající akci soupeře a rychle otáčejí směr hry.

25

V posledních minutách sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat od pozic, ze kterých by mohl ohrozit branku.

22

Po rozehrávce se hosté dostali do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit a pokus o zakončení zblokovala.

21

Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Vít Kolář).

20

Dvacet minut hry, zatím sledujeme aktivnější hru hostů, kteří se dokázali prosadit jako první.

18

Vltavín má možnost rohového kopu, k zakončení se tým tentokrát nedostal.

15

Domácí se nyní propracovali do zajímavé střelecké pozice, ale ohrozit branku se nepodařilo. Míč následně končí u brankáře, který rozehrává.

14

Motorlet rozehrává rohový kop. Centr se snesl se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.

13

Sledujeme rychlou pasáž hry, hosté se propracovali do zakončení, míč míří však vedle branky.

12

Domácí se dostali do střelecké pozice, ale brankář Štorc si připsal spolehlivý zákrok. Následně rozehrává.

9

Střelecký pokus Vltavína končí mimo branku, rozehrávat tak bude domácí brankář Kotek.

7

Domácí se nyní dostali do útočné části hrací plochy, ale Vltavín si dokázal poměrně snadno poradit.

7

Zatím jsme viděli dvě střely na branku, obě mají na svědomí fotbalisté hostujícího celku.

6

Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, hosté získali možnost vhazování.

5

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat nyní do výraznější šance.

2

Hostující celek se dostává do vedení, prosazuje se z první výraznější šance. Vltavín se ujal vedení díky ráně ONDŘEJE SPRINZE.

2

Motorlet vybojoval rozehrávku na polovině hrací plochy. Sledujeme klidnější pasáž hry.

1

Hosté se propracovali do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

1

FK Motorlet Praha: Kotek – Filip, Čepelák (C), Šulc, Rataj, Nátr, Ani Chiggozie, Kolář, Hrabina, Frizoni Di Cruz, Hauer
Náhradníci: Čuba, Gilian, Ambadu Sefwan, Kučerka, Horník, Pokorný, Mihálek
Trenér: Martin Poustka

Loko Vltavín: Štorc – Kovernikov, Matějka, Jelínek, Lukavský, Trávníček, Borkovec, Podzimek (C), Kuchař, Sprinz, Veselý
Náhradníci: Ulrich, Kokeš, Tíchý, Klimenda, Jaroš, Banishevski, Čejda
Trenér: Michal Zach

Rozhodčí: Drábek – Jansa, Mach.
Poslední vzájemný zápas se v rámci soutěže odehrál 22. října a domácí Vltavín vyhrál díky brance Davida Matějky z 90. minuty 1:0.
Motorlet je v tabulce na šesté pozici, odehrál 26 zápasů s bilancí 8-10-8 a získal 34 bodů. Z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech. Porazil Sokolov 3:1. Remizoval s Královým Dvorem 0:0, Duklou Praha B 0:0, a Admirou Praha 1:1. Tým nestačil na Domažlice 0:2.
Vltavín je aktuálně na čtvrté pozici v tabulce. Odehrál 26 zápasů s bilancí 15-3-8 a získal 48 bodů. Z posledních pěti zápasů všechny vyhrál. Porazil České Budějovice B 2:0, Zbuzany 1:0, Přeštice 3:2, Karlovy Vary 2:1 a Bohemians B 3:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky České fotbalové ligy. V tomto zápase 27. kola proti sobě nastoupí FK Motorlet Praha a Loko Vltavín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.