2:2

konec (0:2)

30.04.2023, 16:00 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka • 27. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.46 3.36 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Šialený záver v Dolnom Kubíne. Domáci vydolovali aspoň jeden bod, hoci ešte v 82. minúte beznádejne prehrávali. Považská Bystrica si môže vyčítať laxnosť.

Dynamo navyšuje svoj náskok na pätnástu Raču na úroveň troch bodov. (18:24:33)

90+5

90+4

Lopta je v strede poľa, Michal Čiernik sa už pozerá na hodinky.

90+3

A za Teplanom sa ozvalo aj brvno! Neskutočný tlak domácich v závere!

90+2

Kolorédy triafa po rohovom kope Kucharčíka! To mohol byť dokonalý obrat!

90+1

Nadstavujú sa štyri minúty.

90

Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
z ihriska odchádza Marek Zuziak, prichádza Dávid Guba.

88

A mohlo to byť 3:2, ale hostia bojujú zubami-nechtami. Totálny chaos v šestnástke.

86

Dolný Kubín dal gól! Veľký šok na hosťujúcej lavičke. Striedajúci IFECHUKWU OKECHUKWU AMOBI sa pred malým vápnom zorientoval najlepšie a hlavou zároveň potrestal zle postaveného Teplana!

85

Dnešné stretnutie sleduje 425 divákov.

84

Domáci na nič nečakajú a vrhajú sa znovu dopredu.

83

Dolný Kubín dal gól! Rohový kop využitý! Center si našiel adresáta, SAMUEL BUDINSKÝ z voleja po zemi znižuje na 1:2.

81

Desať minút plus nadstavený čas do konca stretnutia. Považská Bystrica sa snaží duel kúskovať.

79

Teplan spacifikoval koncovku Baču. Dynamo nie a nie streliť gól.

78

z ihriska odchádza Mário Boris, prichádza Ondřej Hapal,
z ihriska odchádza Lukáš Slávik, prichádza Peter Ďungel.

76

Hosťujúci útočník sa individuálnym spôsobom dostal až do šestnástky súpera, kde však v kľúčovom momente o loptu prišiel.

75

Striedanie v tíme MFK Dynamo Dolný Kubín:
z ihriska odchádza Matúš Köröš, prichádza Samuel Budinský.

73

Omyl pri záverečnej prihrávke, domáci útočník už mohol ísť sám na bránu. Nuž, nestalo sa tak.