7:0
konec (0:0, 2:0, 5:0)
24.04.2023, 15:00 • Tondiraba jäähall, Tallin • 2. kolo • Rostislav Králik
Ukrajina – Srbsko
7:0
konec (0:0, 2:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 27. Tracht (Mazur, Pangelov-Juldašev), 29. Mazur (Vorona, Peresunko), 45. Mazur (Merežko, Andrejkiv), 48. Denyskin (Fadjejev, Pangelov-Juldašev), 50. Peresunko (Mazur, Tracht), 55. Borodaj (Merežko, Sysak), 58. Merežko (Korenčuk, Niměnko)
Karty:
Neproměněná penalta:
Ukrajina:
Djačenko (Zacharčenko) – Merežko (C), Ratušnyj, Hrebenyk, Pangelov-Juldašev, Voronin, Andrejkiv, Sysak – Tracht, Mazur, Peresunko – Ljalka (A), Fadjejev, Korenčuk – Kucevyč, Niměnko (A), Denyskin – Pančenko, Ružnikov, Borodaj – Vorona.
Náhradníci:
Trenér: Vadym Zacharčuk
Srbsko:
Padalica (Ranković) – Anić, Mladenović, Španjević, Podunavać (A), Novaković, Pušac, Djindjić – Subotić, Zwick, Djumić (A) – Dragović, Popović, Djordjević – Vučurević (C), Gvozdenović, Lestarić – Dinić, Račić, Grković – Savić.
Náhradníci:
Trenér: Nemanja Janković
Rozhodčí: Chae, Moschen – Puff, Stepankevičius
Diváci: 428
1. třetina | ||||
15:10 | SRB | 2 | Mladenović, nedovolené bránění | |
19:00 | UKR | 2 | Korenčuk, hákování | |
19:00 | SRB | 2 | Subotić, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:27 | UKR | 1:0 | Tracht (Mazur, Pangelov-Juldašev) | |
28:05 | SRB | 2 | Novaković, nedovolené bránění | |
28:47 | UKR | 2:0 | Mazur (Vorona, Peresunko) | |
33:35 | SRB | 5+20 OK | Djumić, faul kolenem+faul kolenem, odpyká Savić | |
35:10 | UKR | 2 | Denyskin, hákování | |
35:52 | UKR | 2 | Borodaj, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:28 | UKR | 3:0 | Mazur (Merežko, Andrejkiv) | |
46:03 | SRB | 2 | Podunavać, vysoká hůl | |
47:08 | UKR | 4:0 | Denyskin (Fadjejev, Pangelov-Juldašev) | |
48:10 | SRB | 2 | Grković, hákování | |
49:38 | UKR | 5:0 | Peresunko (Mazur, Tracht) | |
54:19 | UKR | 6:0 | Borodaj (Merežko, Sysak) | |
57:37 | UKR | 7:0 | Merežko (Korenčuk, Niměnko) | |
Konec |
Všem čtenářům onlajnů přejí hezky zbytek pondělního dne. (17:33:28)
Nejlepší hráči:
Srbsko
Akim Padalica
Ukrajina
Vadym Mazur (2+2)
Střely na branku: 66:10 (17:5, 21:3, 28:2)
Zásahy brankářů: Djačenko 10 – Padalica 59
Vyloučení: 3:5 navíc Djumić 5+OK za faul kolenem.
Využití: 3:0
59:41
58:58
58:00
57:37
57:37 Igor MEREŽKO - 7:0
57:37
Parádní trefu přímo pod břevno si připisuje zcela volný IGOR MEREŽKO – 7:0! Asistence: Ilja Korenčuk a Dmytro Niměnko.
57:33
57:00
56:29
55:40
54:19
54:19
54:19 Denys BORODAJ - 6:0
54:19
Merežko obešel lehce dvá bránící hráče, jeho střelu Padalica vyrazil dalíš pokus Bodoraje také likvidoval lapačkou a až třetí dorážka byla gólová, autorem branky je DENYS BORODAJ – 6:0! Asistence: Igor Merežko, Ivan Sysak.
53:53
53:28
52:42
52:27
51:38
51:11
50:35
50:07
49:38
49:38
49:38 Olexander PERESUNKO - 5:0
49:38
Prvnís třela nevyšla, ale po pěkné práci Mazura již opakovaný pokus po sjetí blíže brance byl v přesilové hře úspěšn OLEXANDER PERESUNKO – 5:0! Asistence: Vadym Mazur, Daniil Tracht.
48:10
Dušan Grković – 2 min., hákování.
47:08
47:08
47:08 Andrij DENYSKIN - 4:0
47:08
Parádní střelou z pravého kruhu překonal unaveného brankáře zakončující ANDRIJ DENYSKIN v přesilové hře – 4:0! Asistence: Jevgen Fadjejev, Filipp Pangelov-Juldašev.
46:03
Pavle Podunavać – 2 min., vysoká hůl.
45:52
44:28
44:28 Vadym MAZUR - 3:0
44:28
Autorem branky je VADYM MAZUR, který s epo krátkém zkoumání muže radovat z dnešní druhé trefy – 3:0! Asistence: Igor Merežko a Vitali Andrejkiv.
44:28
44:00
43:29
42:37
41:56
41:11
40:41
40:01
Střely na branku: 38:8 (17:5, 21:3)
40:00
39:52
39:11
39:00
38:43
38:35
37:52
37:37
36:57
36:28
35:52
Denys Borodaj – 2 min., vysoká hůl.
35:39
35:10
Andrij Denyskin – 2 min., hákování.
35:00
33:35
Djumić – 5 min. + OK, faul kolenem, odpyká Savić.
33:35
33:35
33:35
33:35
33:13
33:05
32:48
32:38
32:08
31:34
30:55
29:35
28:47
28:47 Vadym MAZUR - 2:0
28:47
Autorem branky v přesilové hře je VADYM MAZUR, když z dorážky podruhé rozvlnil síť, když puk nedokázal do bezpečí odehrát obránce Mladenović – 2:0! Asistence: Olexej Vorona a Olexander Peresunko.
28:05
Novaković – 2 min., nedovolené bránění.
28:00
27:08
26:27
26:27 Daniil TRACHT - 1:0
26:27
Po rychlé akci na jeden dotek prolomil prokletí pro ukrajinské barvy zakončující DANIIL TRACHT po perfektní přihrávce Mazura – 1:0! Asistence: Vadym Mazur, Filipp Pangelov-Juldašev.
26:08
25:22
25:11
24:36
24:02
23:38
23:11
22:29
21:37
21:05
20:29
20:01
Počet střel: 17:5.
20:00
19:15
19:00
Subotić – 2 min., držení.
19:00
Korenčuk – 2 min., hákování.
19:00
19:00
18:41
18:05
17:44
17:10
16:58
16:41
15:55
15:37
15:10
Mladenović – 2 min., nedovolené bránění.
15:00
14:21
14:14
13:45
13:32
13:25
13:11
12:28
11:42
11:15
10:44
09:51
09:10
08:53
08:35
07:44
06:59
06:24
05:38
05:09
04:29
03:38
02:59
02:35
02:02
01:34
00:50
00:08
00:01
Ukrajina: Djačenko (Zacharčenko) – Merežko, Ratušnyj, Hrebenyk, Pangelov-Juldašev, Voronin, Andrejkiv, Sysak – Tracht, Mazur, Peresunko – Ljalka (A), Fadjejev, Korenčuk – Kucevyč, Niěmnko, Denyskin – Pančenko, Ružnikov, Borodaj – Vorona.
Trenér: Vadym Zacharčuk
Srbsko: Padalica (Ranković) – Anić, Mladenović, Španjević, Podunavać, Novaković, Pušac, Djindjić – Subotić, Zwick, Djumić – Dragović, Popović, Djordjević – Vučurević (C), Gvozdenović, Lestarić – Dinić, Račić, Grković – Savić.
Trenér: Nemanja Janković
Rozhodčí: Chae, Moschen – Puff, Stepankevičius.
Brankáři:
1 Arsenije Ranković CZ Bělehrad 1992
30 Akim Padalica HK Vojvodina N. Sad 2002
Obránci:
9 Uglješa Novaković CZ Bělehrad 1995
2 Ivan Anić CZ Bělehrad 1996
17 Pavle Podunavać CZ Bělehrad 1997
10 Andrija Španjević CZ Bělehrad 1999
22 Nikola Pušac HK Vojvodina 2000
3 Marko Mladenović CZ Bělehrad 2002
21 Vukašin Dindić Vasas SC (Maďarsko) 2003
Útočníci:
6 Nemanja Vučurević HK Vojvodina N. Sad 1991
12 Andrej Zwick CZ Bělehrad 1995
11 Lazar Lestarić CZ Bělehrad 1997
13 Mirko Djumić Budapešť Akedémia HC (Maďarsko) 1999
14 Dušan Grković HK Vojvodina N. Sad 1999
7 Srdjan Subotić HK Celje (Slovinsko) 2000
15 Marko Dragović CZ Bělehrad 2001
24 Andrija Račić HK Vojvodina N. Sad 2001
8 Mateja Popović Küngvals IK (Švédsko 4. liga) 2002
20 Aleksa Gvozdenović CZ Bělehrad 2002
16 Vuk Savić HC Topolčany (Slovensko 2. liga) 2003
5 Bojan Djordjević HK Vojvodina N. Sad 2003
19 Matija Dinić CZ Bělehrad 2004
Trenér: Nemanja Janković
Brankáři:
29 Bogdan Djačenko Sokol Kyjev 1998
30 Eduard Zacharčenko Dnipro Cherson 1995
Obránci:
28 Filipp Pangelo – Juldašev Unia Osvětim (Polsko) 1994
3 Vitali Andrejkiv Zaglebie Sosnowiec (Polsko) 1996
7 Igor Merežko Odense Bulldogs (Dánsko) 1998
6 Alexander Voronin Kaunas City (Litva) 1999
26 Jevgenij Ratušnyj Dnipro Cherson 2001
4 Ivan Sysak Sokol Kyjev 2001
19 Artěm Hrebenyk Dnipro Cherson 2002
Útočníci:
9 Dmitri Niměnko Briancon (Francie) 1988
15 Vladislav Kucevyč Sokol Kyjev 1994
13 Ilja Korenčuk KH Toruň (Polsko) 1995
18 Vitali Ljalka HK Kremenčuk 1996
12 Jevgen Fadjejev Krefelder EV (Německo 3. liga) 1997
21 Olexej Vorona HK Levice (Slovensko 2. liga) 1997
11 Andrej Denyskin Unia Osvětim (Polsko) 1998
10 Vadim Mazur Sokol Kyjev 1998
24 Nazar Ružnikov Energija Elektrenai (Litva) 1999
17 Alexander Peresunko HK Poprad (Slovensko) 2000
16 Jaroslav Pančenko Energija Elektrenai (Litva) 2001
20 Denis Borodaj Dnipro Cherson 2002
23 Daniil Tracht Lukko Rauma junioři (Finsko) 2003
Trenér: Vadym Šachrajčuk
Vzájemná utkání:
Ukrajina – Srbsko 7:0 (2:0, 3:0, 2:0) 2022
Branky: 2. a 11. Perusenko, 24. a 29. Mazur, 34. Niměnko, 49. Morozov, 51. Ljalka
Ukrajina – Srbsko 15:2 (1:1) (6:0) (8:1) 2010