1:7

konec (0:1, 0:4, 1:2)

15.04.2023, 17:30 • Lucie Citterbartová

To je ode mě vše a hezký zbytek sobotního večera. (19:34:24)
Závěrečná třetina skončila 7:1 pro Plzeň. V této třetině ale skórovali i hosté ze Slovenska, konkrétně Ivan Berčík. Další dva góly ale opět střelili dva hráči z Plzně a tak končí dnešní zápas 7:1. Poslední gól padl v posledních devíti vteřinách utkání.

59:51

Plzeň právě vstřelila branku!
Od modré čáry se do poloodkryté brány trefil TOMÁŠ PITTR.

59:00

Poslední minuta utkání.

58:15

Matějkova rána nesedla jednomu z jeho spoluhráčů, akce byla přerušena brankářem Lions.

57:14

Plzenští byli po několika nebezpečných střelách vytlačeni ven.

56:02

Jeden z hráčů Lions zůstal po nějakém zákroku ležet na zemi, žádný trest nebyl udělen.

55:50

Hru svým zákrokem zastavuje Mařík.

55:34

Cíchova prudká rána si našla Virágovu lapačku.

53:52

Po několika chvílích v útočném pásmu byla Plzeň vytlačena ven.

51:47

Paučík rozjel individuální akci, jeho prudkou střelu ale odráží Mařík do vzduchu.

51:01

Mazancovu ránu z levého kruhu schovává slovenský brankář pod lapačku.

49:59

Plzeňští se po jejich ofsajdu drží v útočné třetině.

49:19

Ofsajd Plzně.

48:08

Sabiniok svou individuální akci rozjel už od modré, Virág si ale dal pozor a ránu nepustil.

46:57

Po těsně za sebou jdoucích brankách se hra přesouvá ze strany na stranu.

45:47

Plzeň právě vstřelila branku! Hned puk minuty po soupeřově brance se povedlo SEBASTIÁNU PAVLÁKOVI zvýšit skóre na 6:1.

45:17

Tým Slovakia Lions právě vstřelil branku! IVAN BERČÍK právě snížil vedení Plzně svou střelou od modré. Bez asistence.

1:7

Branky a nahrávky: 46. Berčík (Pavlák) – 18. Řehoř, 22. Sabiniok, 30. Hofrajtr, 37. Hofrajtr (Sabiniok), 40. Sabiniok (Hofrajtr), 46. Pavlák, 60. Pittr (Malý)

Slovakia Lions: Virág M. – Virág J. Juřík, Cabadaj, Šálka,Haring, Ďuriš, Šušoliak, Berčík, Paučík, Volk, Čupka, Pončák, Pěronkevič, Droppa, Matkobiš

HC Škoda Plzeň: Mařík (Jansa) – Buzek, Cícha, Hromádka, Prošek, Čunát, Skala, Holubec, Tolar, Malý, Mazanec, Hořejší, Řehoř, Sabiniok, Reiser, Beran, Pittr, Makovec, Matějka, Pavlák, Fábera, Hofrajtr

04:45 PLZ 2 Mazanec, sekání
17:05 PLZ 0:1 Řehoř
18:41 SLL 2 Šušoliak, podrážení
20:45 SLL 2 Haring, nedovolené bránění
21:45 PLZ 0:2 Sabiniok
24:16 PLZ 2 Buzek, krosček