Anglická Premier League

Aston Villa FC – Nottingham Forest

2:0

konec (0:0)

08.04.2023, 16:00 • Villa Park, Birmingham • 30. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.59 4.1 6.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+5

Aston Villa právě vstřelila branku!
V Birminghamu máme hotovo, domácí si zásahem v závěru nastavení pojišťují zisk tří bodů! Villans rozebrali unavenou obranu Nottinghamu a po krátké přihrávce Ramseyho se do ideální střelecké příležitosti dostal OLLIE WATKINS, který jednoduchým zakončením překonal úplně bezmocného Navase – 2:0!

48

Tak to bylo rychlé, Villa se necelé dvě minuty po startu poločasu dostává do vedení! Jako první se na střeleckou listinu zapisuje BERTRAND TRAORÉ, který se uvolnil na pravé straně vápna a následnou střelou ke vzdálenější tyči překvapil nepřipraveného Navase – 1:0!