3:5

konec (0:0, 3:2, 0:3) Stav série: 0:3

06.04.2023, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Semifinále • Miroslav Kučera (@MirekKucera)

Tipsport: 2.61 4.0 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Orli Znojmo tak po výsledku 3:0 v sérii postupují do finále druhé ligy, kde se střetnou buď s Vyškovem, nebo s Letňany. (20:01:36)
Znojmo rozhodlo o svém postupu do finále druhé ligy ve třetí třetině, kdy vstřelili hned tři branky.

59:13

Piráti se ještě snaží, ale s postupem Znojma již nic nenadělají.

Dnešní utkání sleduje 3834 diváků.

58:41

58:41 Tomáš SVOBODA - 3:5

58:41

Orli právě vstřelili branku!
Zřejmě je rozhodnuto. Piráti si v obraně velmi nerozuměli, Hanuljak pak vyjel proti kotouči, který ale nedostihl a kotouč se zjevil před , který měl před sebou prázdnou bránu. Asistence: David Stránský.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36

Pirátům se nedaří dostat se do útočného pásma.

56:48

Koblížek neúnavně bojoval v útočném pásmu o kotouč, ale nakonec ho uzmul hostující obránce.

56:10

Hosté trochu ožili a stále se vrhají do útoku.

55:14

55:14 SKLENÁŘ - 3:4

55:14

Obrovská chyba Ondřeje Filipa. Ten před domácí bránou namazal puk zcela osamocenému DOMINIKU SKLENÁŘOVI, který se trefuje mezi betony Hanuljaka. Bez asistence.

54:33

Znojmo se chvilku drželo v útočném pásmu, ale kombinovalo pouze u mantinelu.

53:40

Hra se poněkud uklidnila a není k vidění příliš hezkých kombinací.

53:00

Pokračovat se bude po komerční přestávce.

52:42

Ekrt zavezl kotouč do útočného pásma a Piráti kombinují.

51:56

Vzápětí se ale Znojmo drží v pásmu.

51:27

Hübl se dral do zakončení, ale ztratil kotouč.

50:50

Opět dvě střely Pirátů z předbrankového prostoru. Neskutečné, co dnes Piráti spálí nebo Groh chytne.

50:00

Koblížek z bezprostřední blízkosti neusměrnil kotouč za Groha.

49:26

Zákrok si připisuje i Hanuljak na druhé straně.

48:35

Piráti měli na holi asi pět gólů, ale famozní Groh všechny střely vyrazil.

47:41

Zakázané uvolnění Pirátů.

46:51

Tomáš Svoboda přestřeluje bránu.

46:09

Groh raději podržel kotouč pod lapačkou. Pokračovat se bude po komerční přestávce.

45:44

45:44 ŠŤOVÍČEK - 3:3

45:44

A je opět vyrovnáno. Po střele od modré zazvonila branková konstrukce, k dorážce se ale dostal volný MARTIN ŠŤOVÍČEK, který prostřeluje Hanuljaka. Asistence: Lukáš Adámek, Erik Mareš.

45:38

Zukal se svou střelou od modré neuspěl.

45:04

Hosté opět usazeni v útočném pásmu.

44:08

Nejprve byl zasažen vysokou holí jeden z domácích, následně byl seknut i jeden z hostujících hráčů. Rozhodčí ale nevylučuje.

43:52

Pigl sám před bránou míjí.

43:01

Vrhel z dobré pozice trefuje Groha.

42:46

Groh rozehrál kotouč, ale rozhodčí se upískl. Vhazování v obranném pásmu Znojma.

42:04

Köver obehrál obránce, ale střelu poslal mimo tři tyče.

41:34

Zakázané uvolnění Orlů.

41:11

Piráti nahodili kotouč do pásma a odcházejí střídat.

40:01

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
Němec – 5 min. + OK, bitka.

Vyloučení v týmu Orli Znojmo:
Špaček – 5 min. + OK, bitka.

40:01

Oba kohouti jsou potrestání 5 minutami a osobním trestem do konce utkání.
Ve druhé třetině byl k vidění velmi aktivní hokej a hned pět branek. Dvakrát v utkání vedlo Znojmo, ale Piráti vždy rychle zareagovali. Nakonec se poprvé do vedení dostali Piráti, když v přesilové hře 12 vteřin před koncem vstřelil gól Hübl. Třetí třetina začne přibližně v 19:27.
Špaček se nesmyslně pustil do bitky s Němcem po odpískání a byl za to potrestán. Hostující hráč skončil po několika úderech na ledě.

40:00

39:48

39:48 HÜBL - 3:2

39:48

Piráti právě vstřelili branku!
Piráti se poprvé v utkání dostávají do vedení. VIKTOR HÜBL vypálil z pravého kruhu, vzápětí si sebral odražený kotouč a obhodil Grofa. Asistence: Radek Havel.

39:05

Obrovská šance domácích, Svoboda netrefil prázdnou bránu.

37:21

Tadeáš Svoboda vybojoval dvakrát kotouč, ale jeho střela byla slabá.

36:46

Beránek měl také dvě střely, Hanuljak ale nyní podržel svůj tým.

34:41

Chlouba – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

34:41

Hned vzápětí zbytečný faul domácího hráče.

34:17

34:17 Tadeáš SVOBODA - 2:2

34:17

Opět rychlé vyrovnání. Perfektní práci odvedl Ekrt, který podržel kotouč, vystřelil a po několika odrazech se kotouč dostal k volnému TADEÁŠI SVOBODOVI, který měl před sebou odkrytou bránu. Asistence: Jan Ekrt.

33:34

Mála trefuje boční síť.

33:02

Domácí čekali, že bude pískán icing, ale hostující hráč dojel kotouč včas. Ohrozit Hanuljaka ale nezvládl.

32:32

32:32 HRUŠKA - 1:2

32:32

Nedáš – dostaneš. JAN HRUŠKA naskočil na led z trestné lavice, dostal přihrávku a naznačil že bude dál přihrávat. Vzápětí ale poslal kotouč mezi betony Hanuljaka. Asistence: Dominik Sklenář.

32:16

32:03

Havlovu střelu od modré vyráží Groh do ochranné sítě.

31:55

Kotouč skončil na domácí střídačce, vhazovat se bude po levici Groha.

31:35

Kostourek ve výborné příležitosti míjí prázdnou bránu.

31:11

Piráti drží kotouč na holích.

30:39

Znojmo vyhazuje až za Hanuljaka a střídá.

30:16

Hruška – 2 min., vysoká hůl.

30:16

Vrhel byl faulován a zůstává ležet na ledě.

30:08

Hübl sám před bránou netrefil kotouč.

29:45

Piráti teď svého soupeře hodně tlačí.

29:20

Chlouba to zkusil z velmi ostrého úhlu, ale Groh byl u tyče pozorný.

28:51

Vhazování před Grohem.

28:19

Adámek bekhendem lehce přestřeluje.

27:46

Domácí obrana propadla v půlce obranného pásma, ale rychle se vrátila před Hanuljaka, kde překazila útočné snahy Znojma.

27:23

Sklenář hned po buly prověřil Hanuljakovu pozornost.

27:20

Domácí brankář trochu uklidňuje hru pokrytím kotouče. Pokračovat se bude po komerční přestávce.

26:58

Na druhé straně hosté dobře kombinovali, ale Hanuljaka zatím neohrozili.

26:32

Vrhel měl dobře nabito, ale přestřeluje.

26:02

Veselý ukryl střelu za obránce, ale Groh byl pozorný.

25:54

A ještě jedno zakázané uvolnění.

25:46

25:25

Ekrt krásně prošel přes dva obránce, ale střelu poslal mimo bránu.

25:00

Hosté se snažili procedit kotouč na bránu, ale marně.
Hra pokračuje.
První plexi po instalaci opět prasklo, na místě je ale už nové a hra bude brzo pokračovat.
Údržbáři zimního stadionu aktuálně zametají plexi z ledu a budou instalovat nové. Utkání bude pokračovat zhruba za 10 minut.
Mantinel za hostující brankou nevydržel nápor bodyčeku, utkání je přerušeno po dobu opravy.

23:09

23:09 VESELÝ - 1:1

23:09

Piráti ale rychle odpovídají. Před brankou byl zcela osamocený JAKUB VESELÝ, který dostal dobrou nahrávku a prostřeluje Groha. Asistence: Jakub Zajíček, Štěpán Němec.

22:41

Piráti už už jeli do brejku dva na jednoho, ale Vrhel nedostihl kotouč.

22:07

Zukal nahazuje za domácí bránu.

21:39

21:39 ADÁMEK - 0:1

21:39

Hned z protiútoku se ale hosté dostávají do vedení. Domácí obrana byla nedůsledná a nechala dorážet LUKÁŠE ADÁMKA, který na několikrát procedil kotouč za Hanuljaka. Asistence: Martin Šťovíček.

21:24

Piráti zamkli Orly v pásmu.

20:35

Hruška obkroužil bránu, ale střelu poslal mimo.

20:01

Diváci v ROCKNET ARÉNĚ neviděli v první třetině žádnou branku. V první polovině úvodní části měli navrch hosté, kteří byli častěji v útočném pásmu. Ve druhé polovině třetiny se ale více a více dostávali do hry i Piráti, kteří několikrát ohrozili branku Groha. Druhá třetina začne přibližně v 18:24.

20:00

19:25

Lukeš tečoval kotouč před brankou pouze do Groha.

19:16

Adámek našel pouze lapačku Hanuljaka.

18:35

Adam Žižka vystřelil od mantinelu, Groh byl pozorný.

17:53

Piráti dlouho drželi kotouč v útočném pásmu, ale nedaří se jim procedit kotouč na bránu. Obrana Znojma je téměř vždy na svém místě a pomáhá Grohovi.

17:02

Hosté ujeli ve dvou na jednoho, ale Špaček svou střelu poslal mimo bránu.

16:04

Nyní mají Piráti veliký tlak, Znojmo se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

15:56

Ani Zajíček se střelou bekhendem neprosazuje.

15:48

Koblížek sám v mezikruží, jeho střelu z první ale Groh opět chytá.

15:15

Na druhé straně Hruška přestřeluje bránu.

14:40

Chrpa ve vynikající šanci, ale Groh předvedl fenomenální rozklek a zabránil gólu.

14:13

Filip dostal dobrou přihrávku do jízdy, ale jeho střelu chytá Groh do lapačky.

13:44

Havlovu dělovku od modré schytal Zukal.

13:33

Icing i na straně Znojma.

13:15

Veselý se zkoušel sám dostat do pásma, to se mu nepovedlo.

12:41

Hra se trochu přiostřila, Koblížek v držení kotouče byl sražen zezadu.

11:59

Kostourek byl trefen zřejmě kotoučem do obličeje a v nehezké pozici odjíždí na střídačku.

11:45

Piráti vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

11:18

Piráti dobře přešli do útočného pásma, ale obrana Znojma byla rychle na svých místech a akci překazila.

10:49

Chlouba trefil jen clonícího útočníka.

10:03

Koblížek byl v dobré pozici, ale atakován stihnul jen vystřelit bekhendem, se kterým si Groh poradil.

09:37

Špaček řádně provětral betony Hanuljaka.

09:18

Mareš střílí od modré hodně mimo.

09:11

08:02

Lukeš byl zřejmě podražen před hostující bránou, ale hra pokračuje.

07:46

Zajíček dobře napadal a donutil hosty vyhodit na zakázané uvolnění.

07:28

Před Hanuljakem vznikla drobná mela, ale rozhodčí vylučovat nebudou.

06:47

Špaček vybízel najíždějícího spoluhráče k teči, ten ale nedosáhl na kotouč.

06:24

Kostourek byl mezi kruhy, ale střelu zblokoval obránce.

06:15

Vrhel promáchl ve výborné pozici, následně Havlovu střelu od modré kryje Groh.

05:56

Veselý ujel do brejku, ale kotouč mu odskočil od hole.

05:46

Znojmo opět napadá rozehrávku až za domácí bránou.

05:15

Hosté v plném počtu. Domácí v přesilovce ani jednou nevystřelili na bránu.

04:53

Němec rozehrál jen na hůl hostujícího útočníka.

04:22

Pirátům se zatím přesilovka ale vůbec nedaří.

04:18

Kotouč skončil v domácí brance, ale bylo to po ofsajdu Znojma.

04:00

Domácí dobře kombinovali, ale hostující útočník dobře zblokoval střelu.

03:35

03:20

Hosté hned po buly vyhazují.

03:15

Špaček – 2 min., nedovolené bránění.

03:03

Hosté perfektně napadají domácí rozehrávku.

02:46

Tomáš Svoboda měl před sebou téměř odkrytou bránu, ale Hanuljak vyrazil kotouč lapačkou.

02:08

Veselý tečoval nahození Zajíčka jen do betonu Groha.

01:49

Zajíček byl atakován obráncem, ale byl v držení kotouče.

01:28

Domácí dostali kotouč jen do středního pásma.

01:08

Hosté jsou opět v útočném pásmu.

00:27

Remta střelou od modré míjí.

00:20

Sklenář se probil do útočného pásma, ale po obkroužení branky nezakončil dobře.

00:01

Piráti Chomutov: Hanuljak (Běhula) – M. Žižka, Němec, Havel, Hynek, Váchal, Filip, A. Žižka – Lukeš, Hübl, Vrhel – Kostourek, Mála, Chrpa – Koblížek, Tadeáš Svoboda, Ekrt – Veselý, Chlouba, Zajíček – Mežnar
Trenér: Kamil Koláček

Trenér: Jiří beroun

Rozhodčí: Hlinka, Valenta – Rubáš, Tvrdík.
V pondělním utkání se téměř celou první třetinu hrálo bez branek. Hráči HC Aptec Orli Znojmo jsou totiž zřejmě napojeni na časomíru na svém stadionu a první branku vstřelili opět vteřinu před koncem třetiny, v čase 19:59 se prosadil bývalý hráč Chomutova Martin Šťovíček. Téměř přesně v polovině utkání Piráti vyrovnali, v přesilové hře se prosadil Stanislav Vrhel. Orli rozhodli o svém druhém vítězství na začátku 48. minuty, kdy střelu od modré schoval za bránící hráče Lukáš Zukal.
V prvním utkání hraném v neděli byli ale Chomutovští velmi blízko výhře. Od poloviny šesté minuty vedli zásluhou Chrpy, v 19. minutě pak přidal druhou branku Hübl. Hosté vstřelili kontaktní gól v 32. minutě, o čtyři minuty později ale Piráti opět odskočili na rozdíl dvou branek. Černou chvilku si Chomutovští vybrali na začátku třetí části, kdy Znojmo zásluhou Svobody a Čermáka vyrovnalo. Už už se zdálo že utkání dospěje do prodloužení, ale v čase 59:59 rozhodl o výhře Orlů Jenáček.
Piráti Chomutov musí v dnešním utkání zvítězit, aby odvrátili konec sezóny. V úvodních dvou utkáních na ledě Znojma nedokázali zvítězit, a tak je stav série 0:2 pro Znojmo.
Hezké čtvrteční odpoledne, vítejte u onlajn přenosu ze třetího semifinálového utkání mezi týmy Piráti Chomutov a HC Aptec Orli Znojmo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:5

Branky a nahrávky: 24. Veselý (Zajíček, Němec), 35. Svoboda (Ekrt), 40. Hübl (Havel) – 22. Adámek (Šťovíček), 33. Hruška (Sklenář), 46. Šťovíček (Adámek, Mareš), 56. Sklenář, 59. Tomáš Svoboda (Stránský)

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Žajdlík) – Stránský, Sedláček, Jenáček, Zukal, Mareš, Kloz, Remta, Tejnor – Tomáš Svoboda, Šťovíček, beránek, Špaček, Sklenář, Hruška, Köver, Ondřej Svoboda, Kotrba, Čermák, Pigl, Adámek
Trenér: Jiří Beroun

Rozhodčí: Hlinka, Valenta – Rubáš, Tvrdík