Extraliga dorostu - baráž

VHK ROBE Vsetín – HC Baník Sokolov

4:2

konec (1:0, 2:1, 1:1)

06.04.2023, 16:00 • Zimní stadion Na Lapači • 5. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

59:15

Tomáš Teuchert je vyloučen za nedovolený zásah do hlavy nebo krku. Hosté tak asi ztrácejí poslední promile naděje na zdramatizování duelu.

56:57

Ještě jedno vyloučení na vsetínské straně. Dvě minuty za faul loktem dostal Jakub Frolo.

53:58

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Matyáš Bartoněk – 2 min., sekání.

42:46

Hostující Jan Teterja se za brankou pokusil o lakrosovou fintu, když si puk hodin na čepel a ze vzduchu ho chtěl hodit za záda brankáře. To ale přečetl jeden z obránců, který sokolovského hráče čistým hitem srazil k ledu. Čisté už nebylo počínání Jana Krejbicha, který vysekl hokejku z rukou Frola. Síly na ledě se tak vyrovnají.

42:15

Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Miroslav Žárský. Sokolov si poprvé v utkání zahraje přesilovku.

38:41

Oboustranné vyloučení. Za vzájemnou strkanici dostávají tresty za hrubost Tobiáš Ostrčil (Vsetín) a Jan Uhlík (Sokolov).

34:10

Hostující Miroslav Naď dostává trest na 5 minut + do konce utkání! Pro Sokolov další velká nepříjemnost a pro Vsetín šance na navýšení stavu.

4:2

Branky a nahrávky: 6. Frolo (Miklas), 24. Miklas, 33. Windegger (Herman, Frolo), 53. Windegger (Frolo) – 37. Hanek (Teterja), 59. Teuchert (Vojáček)

VHK ROBE Vsetín: Uhrin (Kroupa) – Hynek, Stodůlka (C), Herman, Sadílek, Kučný (A), Pala – Bartoněk, Žárský, Ostrčil, Miklas, Koláček, Frolo, Drábek, Matějová, Windegger, Vlk, Ostřížek.
Trenér: Marek Melenovský

HC Baník Sokolov: Novák (Čurlin) – Krejbich (C), Naď, Teterja, Bachar, Halberštát, Uhlík, Knap – Petrák (A), Hanek, Vojáček, Teuchert, Sztolarik, Eismann (A), Skála, Uhlík, Vykoupil.
Trenér: Petr Holejšovský

Rozhodčí: Blaha, Čech – Mikšík, Jurčík

05:52 VSE 1:0 Frolo (Miklas)
23:23 VSE 2:0 Miklas
32:25 VSE 3:0 Windegger (Herman, Frolo)