konec (0:1, 1:0, 1:2) Stav série: 0:1

02.04.2023, 14:30 • ICE ARENA Letňany • Semifinále • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.4 5.25 4.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (16:38:08)
Je dobojováno. Hosté ve třetí třetině strhli vedení na svou stranu, ale Letci dokázali znovu vyrovnat. V pětapadesáté minutě Vyškov potřetí vedl, ale tentokráte už Letci nevyrovnali. Hosté tak udrželi těsný náskok a po výhře 3:2 se tak ujímají v sérii vedení 1:0 na zápasy.

59:54

Hosté se nemohou dostat k výhozu puku a jsou tak pod domácím tlakem. Šest vteřin před koncem třetí třetiny se ještě bude vhazovat před Dominikem Šarmanem.

59:39

Ostřelování branky hostů pokračuje, nyní ale zakročil Dominik Šarman a hra je zastavena. Vhazovat se bude před jeho brankou a domácí tak ještě mohou ohrozit jeho branku.

59:01

Domácí mají puk v držení a snaží se urputně o vyrovnání, hosté tak čelí několika nepříjemným akcím.

58:38

Oddechový čas pro tým HC Letci Letňany.

58:35

Hosté vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se tak přestěhuje před jejich branku. Buly po levé ruce Dominika Šarmana.

58:00

Letňany to zkoušejí bez brankáře a se šesti bruslaři v poli!

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25

Zakázané uvolnění Letňan, hra se stěhuje před Jaroslava Brázdila a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

56:53

Tomáš Labuzík mezi kruhy napřáhl ke střele, ale jeho švih zablokovala pozorná obrana hostů. Nicméně Letňanští se stále drží v pásmu svého soupeře.

54:27

54:27 Dominik VAŠÍČEK - 2:3

54:27

Vyškov právě vstřelil branku!
Hosté jdou potřetí v utkání do vedení. To na stranu Vyškova strhl DOMINIK VAŠÍČEK, který na pravém kruhu táhlou střelou načapal Jaroslava Brázdila – 2:3. Asistence: Vlastimil Hefka a Dominik Hohl.

54:21

Zoran Fiala napřáhl na modré čáře, jeho projektil však zastavila obrana Vyškova a ta dostala touš do bezpečí a daleko od klece Šarmana.

54:02

Kryštof Hrala projel až do těsné blízkosti Dominika Šarmana, ale přihrávku nedostal. Nemohl tak zakončit a ohrozit jeho branku.

53:56

Letci ožili, opět se dostali do zakončení před klecí soupeře, ale jejich pokus lapil Dominik Šarman.

52:02

52:02 Dominik ARNOŠT - 2:2

52:02

Letňany právě vstřelily branku!
A je zase vyrovnáno. Po dlouhém pobytu domácích v pásmu Vyškova si na pravém kruhu našel kotouč DOMINIK ARNOŠT a místo přihrávky na spoluhráče zvolil střelu, která pak zapadla za záda Dominika Šarmana – 2:2. Asistence: Zoran Fiala a Jakub Wojnar.

2:3

Branky a nahrávky: 29. Kropáček (Arnošt, Hozák), 53. Arnošt (Fiala, Wojnar) – 13. Komínek (Vašíček, Sebera), 50. Sebera (Mikulík, Komínek), 55. Vašíček (Hefka, Hohl)

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Chalupa, Čížek, Kynčl, Němeček, Lytvynov, Havelka, Fiala – Vacín, Švec, Kellerstein – Wojnar, Kropáček, Kastner (A) – Pejchal, Labuzík, Hrala – Uhlík, Hozák (C), Turek – Arnošt
Trenér: Jaroslav Nedvěd

Hokej Vyškov: Šarman (Lambert) – Hohl, Studený, Holemý, Mikulík, Vosátko, Hefka, Žižka (C) – Kořenek, Snášel, Vašíček – Janeček, Tomajko, Lekeš – Komínek (A), Popelka, Dobiáš – Weintritt, Sebera
Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: Maršálek, Mejzlík – Kleprlík, Roupec