Play-off Chance Extraligy mužů

HC Baník Karviná – O2xyworld HBC Jičín

30:27

konec (20:13) Stav série: 2:0

29.03.2023, 18:30 • hala STaRS Karviná • Čtvrtfinále • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.07 14.6 11.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HCB Karviná – O2XYWORLD HBC Jičín 30:27 (20:13)
Nejvíce branek: Nantl 6, Solák 6, Fulnek 5/1 – Hlava 8, Kovařík 8/2, Kastner 4/2. Rozhodčí: Petr Kremláček – Filip Procházka. Sedmimetrové hody: 6/5 – 6/5. Vyloučení: 6:0. (20:02:20)
Zápas je u konce. Druhý poločas bylo ohromné drama. Karviná vstřelila jen deset branek, a to poslední dvě z toho až v posledních dvou minutách. Naopak Jičín se dokázal dotáhnout z desetibrankového manka postupně pouze na rozdíl jediného gólu. Nedokázal se ale dostat k vyrovnání a poslední dvě minuty se Karviná vrátila do pohody a vítězství si pohlídala.

Konec zápasu. (30:27)

60

Ondřej Skalický se po zákroku Mokroše dostal na druhé straně rychle do šance a tu proměnil. A jen podtrhl vítězství Karviné. (30:27)

60

Petr Mokroš vychytal další útok Jičína! Velice důležitý zákrok. (29:27)

59

Denis Harabiš dvakrát naznačoval a už se zdálo, že neví, co má dělat. Následně ale poslal míč do spodní části branky a pravděpodobně rozhodl definitivně o výhře Karviné (29:27)

58

Martin Hlava má na kontě již osmou branku a Jičín se přiblížil na rozdíl jediného gólu! (28:27)

57

Martin Kovařík měl ale štěstí. Míč se po zákroku gólmana ze zmařené sedmičky odrazil zpátky k němu a tak hostující hráč dostal druhý pokus. Seběhl si doprava a už šancí nepohrdnul. (28:26)

56

Mokroš vychytal sedmimetrový hod! Střela hráče Jičína mu mířila přímo do hrudi. (28:25)

56

Vyloučení pro tým HCB Karviná (David Růža). (28:25)

55

Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek). (28:25)

55

Jičín vstřelil gól přes celé hřiště! Byl to Filip Matouš, který dokázal dlouhou střelou najít volnou domácí branku a Jičín tak je už jen na dvoubrankovém manku. (27:25)

54

Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Martin Hlava). (27:24)

54

Ondřej Skalický přiskočil z levé strany z křídla do brankoviště a poslal míč na bližší tyčku. (27:23)

53

Vyloučení pro tým HCB Karviná (Václav Franc). (26:23)

53

Jiří Dolejší měl velké štěstí, ovšem gól vstřelil. Míč, který směřoval do branky, Mokroš zbrzdil, ovšem nepodařilo se mu ho úplně zastavit. (26:23)

53

Karviná se prosadila po pěti dalších minutách. Tentokrát to tvrdou střelou z dálky zvládl Dominik Solák. (26:22)

52

Oddechový čas pro tým HCB Karviná. (25:22)

51

Dalekonosná rána Martina Kovaříka skončila v síti a Jičín už se z desetibrankového manka přiblížil pouze na tři góly! (25:22)

30:27

HC Baník Karviná: Mokroš, M. Galia, Míra – Růža, Prašivka, Patzel, Plaček, Fulnek, Užek, Harabiš, Solák, Skalický, Široký, Nantl, Ptáčník, Franc.
Trenér: Michal Brůna

O2xyworld HBC Jičín: Machalický, Pleva – Rychna, J. Dolejší, Hlava, M. Hájek, Kovařík, Ženatý, Miľko, Matouš, Pekař, A. Dolejší, Š. Drbohlav, Thorovský, J. Hájek, Kastner.
Trenér: Petr Mašát

Rozhodčí: Petr Kremláček – Filip Procházka