2:3

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1) Stav série: 1:1

28.03.2023, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Semifinále • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku úterního večera se s vámi loučím, mějte se fajn. (19:20:05)
Je dobojováno. Ve druhém zápase byli šťastnější hosté, kteří dokázali vstřelit rozhodující gól v prodloužení. Hrdinou večera byl bezesporu Oskar Lisler, který vstřelil všechny tři branky hostujícího celku.

69:19

69:19 Oskar LISLER - 2:3

69:19

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, série se do Mladé Boleslavi přesune za stavu 1:1. OSKAR LISLER se protlačil mezi kruhy a prudkou ranou o tyč nedal Maříkovi šanci. Bez asistence.

69:01

Začala poslední minuta prodloužení.

68:34

Hraje se stále nahoru dolů. Zatím v prodloužení kralují brankáři.

67:05

Adam Titlbach trefil jen prostředek brány. Na druhé straně z rychlého brejku podržel puk pod lapačkou Matyáš Mařík.

66:19

Petr Makovbec sám před brankářem trefil jen Vystrčila.

64:43

Adam Benák branku soupeře o kousek minul. Plzeňané ale nadále drží kotouč.

64:08

Titlbach se také až do zakončení neprocpal. Vystrčil raději ukryl puk pod svou lapačku.

63:58

Ofsajd Mladé Boleslavi, teď to hosté nesehráli moc šikovně.

63:06

V situaci dvou na jednoho našel Titlbach na pravém křídle Tomáše Pittra, ten trefil jen prostor, kde stál Vystrčil.

62:06

Hynek Prošek se až do střely nedostal, hrát tak mohou opět hosté.

61:25

Matyáš Mařík zneškodnil nájezd Mladé Boleslavi.

60:38

Titlbach přenechal puk do druhé vlny Benákovi, který měl na hokejce gól. Vystrčil zachytil puk na poslední chvíli.

60:01

Šedesát minut hry nerozhodlo, Plzeň totiž dokázala ve třetí třetině srovnat na konečných 2:2. Následovat tak bude prodloužení tři na tři, které může trvat až deset minut.

60:00

2:3

Branky a nahrávky: 34. Makovec (Titlbach, Benák), 46. Kocek (Titlbach, Fábera) – 15. Lisler (Kristek, Vojáček), 33. Lisler (Král, Kovář), 70. Lisler

HC Škoda Plzeň: Mařík (Pavlis) – Prošek, Skala (A), Černý, Holubec, Tolar, Kocek, Mašek – Matějka, Slačík, Titlbach, Benák, Makovec (A), Pittr (C), Klatovský, Úbl, Hofrajtr, Fábera.
Trenér: Jiří Hanzlík.

BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Císař) – Šilhavý, Kovář, Průšek, Kubíček (A), Hlinský (A), Křivánek, Macháček – Beran, Král, Steklý, Hurt, Kurka, Vojáček, Kristek, Šindelář (C), Lisler, Lev.
Trenér: Petr Haken.

Rozhodčí: Battěk, Micka – Figer, Motl.

14:51 MBL 0:1 Lisler (Kristek, Vojáček)
22:41 MBL 2 Steklý, hákování
30:51 PLZ 2 Kamas, podrážení