Barbora Krejčíková (16) – Madison Keysová (19)

2:0 7:6 (4), 6:3

26.03.2023, 23:28 • Grandstand, Miami (USA) • 3. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.53 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Barbora Krejčíková si v Miami zahraje osmifinále, když domácí Madison Keysové oplatila vyřazení ze čtvrtfinále loňského Australian Open.
Češka v prvním setu promarnila náskok 5:3 a 30:0, v dalším gemu nevyužila dokonce dva setboly a sadu získala až v tie-breaku.
Zpočátku druhého setu to vypadalo na povstání domácí hráčky, Krejčíková ztrácela 1:3, ale svou houževnatostí a také s přispěním množství nevynucených chyb Keysové v klíčových okamžicích zápas uzavřela pěti gemy v řadě. Nejvíce musela bojovat o maratónský sedmý gem, v němž odvracela sedm brejkbolů. (01:29:12)

Konec zápasu

2:0; 6:3 - Barbora Krejčíková

6:3

Madison Keysová returnuje za čáru a to byl její poslední úder na turnaji v Miami!

A-40

Eso v pravý čas! Druhý mečbol pro českou tenistku.

40-40

1:0; 5:3; 40-40 - Madison Keysová

40-40

Dramatu není konec! Krejčíková opět čarovala v obraně, ale nakonec ji soupeřka od sítě překonala a donutila hrát do sítě.

A-40

Barbora Krejčíková se ubránila tvrdému returnu, po chvilce zvolila falšovaný slajs do růžku a byla to dobrá volba. Keysová vrací míček jen do sítě a čelí mečbolu.

40-40

Madison Keysová útočila již od returnu, Krejčíkovou však nepropálila a sama třetím úderem trefuje síť.

30-40

Místo něj však přichází vítězný return křížem a brejkbol.

30-30

1:0; 5:3; 30-30 - Barbora Krejčíková

30-30

Bekhend Keysové se vlní v síti, Češka si teď může zahrát o mečbol.

15-30

Krejčíková musela znovu přes druhé podání, tentokrát si ale dokázala vynutit chybu na soupeřce.

0-30

Nepříjemné skóre, do deblového koridoru posílá míček Bára Krejčíková.

0-15

Obranný podseknutý forhend Krejčíkové míří z rohu dvorce do sítě.

5:3

1:0; 5:3 - Barbora Krejčíková

5:3

Madison Keysová zahazuje po třetí nevynucené chybě v řadě raketu, Barbora Krejčíková půjde podávat na postup!

A-40

Nesmírně důležitý brejkbol pro českou tenistku po těsném autu soupeřky ze základního postavení.