Moravskoslezská fotbalová liga

1. SC Znojmo FK – FC Slovan Rosice

0:1

konec (0:0)

25.03.2023, 15:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • 21. kolo • Milan Šoba (@msz16ion)

Tipsport: 2.86 3.66 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním zápase se z první jarní výhry radují Rosice, kdežto Znojmo poprvé na jaře ztratilo body. V první půli měli více ze hry hosté, kteří svou aktivitu přenesli do začátku druhé půle, kdy vstřelili branku. Zbytek zápasu se pak nesl ve snaze domácích vyrovnat, snaha i jistá převaha byla, ale modrobílým chybělo zakončení, ke ketrému je zkušená a nejlepší obrana v soutěži nepustila.

Já vám děkuji za pozornost a u dalšího zápasu se budu těšit na počtenou. (16:59:11)

90+6

90+5

Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Sedláček, přichází Kotásek.

90+4

Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Putu).

90+3

Gólman Zádrapa si všechny centrované míče sbírá a domácí Znojmo se do šancí nedostává.

90+3

Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Pálfi).

Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Sedláček).

90+2

Hosté teď takticky drží míč na polovině hostů bez snahy ohrozit branku a tečou nervy.

90

Hosté teď opět zdrželi hru zakopnutím míče, ale sudí dle toho nastavuje 6 minut.

89

Domácím se už čas krátí.

88

Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Zezula).

88

Hosté natahují čas a jsou potrestáni žlutou.

87

Rychlý prtiútok domácích měl gólové parametry a brankář Zádrapa musel balon chytat, asi největší šance domácích ve druhé půli.

86

Škugor teď musel velmi riskantně vyběhnout z vápna a odkopnout balon ke svému prostějšku, aby zabránil šanci Rosic.

84

Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Matula, přichází Kršák,
ze hřiště odchází Fila, přichází Přerovský.

82

Rosice jsou v obraně zatím bezchybní a Znojmo do žádné šance nepouští, i když by domácí moc chtěli.

80

Znojmo je ve své snaze jalové, nedokáže vepředu udržet balon, natož ohrozit branku Rosic.

79

Hosté opět vyrobili trmu-vrmu ve vápně, ale bez zakončení. DOmácí hodně spěchají za vyrovnání, ale jsou poněkud zbrklí.