konec (0:0)

19.03.2023, 10:30 • Stadion Otrokovice (Otrokovice) • 20. kolo • Martin Dokulil

Tipsport: 2.67 3.51 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

Blansko právě vstřelilo branku! Ještě jedna úprava dnešního skóre, hosté znovu udeřili po přesné střele od ONDŘEJE ŠEDIVÉHO.

88

Blansko právě vstřelilo branku! Hostující mužstvo se znovu trefuje a na konci druhé půle jde do vedení, po další akci si srazil balón do vlastní branky DENIS DZIUBA.

82

Blansko právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno na 1:1, hosté se po dobré šanci dostali k zakončení a míč končí za brankovou čárou po střele MILOŠE KAPURA.

55

Kvítkovice právě vstřelily branku! Domácí se deset minut po začátku druhé části dočkali a otevírají skóre, kdy se přesně prosadil OLEKSANDR PERNATSKYI.