Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu
Vítěz: R. Zenhäusern (SUI)
konec
19.03.2023, 10:30
•
Milan Huppert
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu
Vítěz: R. Zenhäusern (SUI)
konec
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Listiny
Pořadí po 1. kole
- 1.
Ramon Zenhäusern (SUI)
57,89
- 2.
Lucas Braathen (NOR)
+0,26
- 3.
Fabio Gstrein (AUT)
+0,55
- 4.
Timon Haugan (NOR)
+0,67
- 5.
Henrik Kristoffersen (NOR)
+0,80
- 6.
Manuel Feller (AUT)
+0,84
- 7.
Loïc Meillard (SUI)
+0,98
- 8.
Alexander Steen Olsen (NOR)
+1,31
- 9.
Albert Popov (BUL)
+1,70
- 10.
Marco Schwarz (AUT)
+1,93
- 11.
Kristoffer Jakobsen (SWE)
+1,96
- 12.
Marc Rochat (SUI)
+2,02
- 13.
Tommaso Sala (ITA)
+2,24
- 14.
Daniel Yule (SUI)
+2,30
- 15.
Adrian Pertl (AUT)
+2,35
- 16.
Linus Strasser (GER)
+2,41
- 17.
AJ Ginnis (GRE)
+2,47
- 18.
Dave Ryding (GBR)
+2,50
- 19.
Alex Vinatzer (ITA)
+2,53
- 20.
Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
+2,59
- 21.
Alexis Pinturault (FRA)
+3,02
- 22.
Corrado Barbera (ITA)
+3,43
- 23.
Stefano Gross (ITA)
+3,90
- Samuel Kolega (CRO)
DNF
- Clement Noël (FRA)
DNF
1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
4. Timon Haugan (NOR) +0,67
5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
6. Manuel Feller (AUT) +0,84
7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
9. Albert Popov (BUL) +1,70
10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
11. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,96
12. Marc Rochat (SUI) +2,02
13. Tommaso Sala (ITA) +2,24
14. Daniel Yule (SUI) +2,30
15. Adrian Pertl (AUT) +2,35
16. Linus Strasser (GER) +2,41
17. AJ Ginnis (GRE) +2,47
18. Dave Ryding (GBR) +2,50
19. Alex Vinatzer (ITA) +2,53
20. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,59
21. Alexis Pinturault (FRA) +3,02
22. Corrado Barbera (ITA) +3,43
23. Stefano Gross (ITA) +3,90
...
Samuel Kolega (CRO) DNF
Clement Noël (FRA) DNF
25
24
23
22
21
20
19
18
17
16
1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
4. Timon Haugan (NOR) +0,67
5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
6. Manuel Feller (AUT) +0,84
7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
9. Albert Popov (BUL) +1,70
10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
15
14
Prvním vypadnuvším se stal Noël
14
13
12
11
10
9
8
Haugan předvedl výbornou jízdu a zařadil se na třetí místo
8
7
6
5
4
3
Braathen vykročil za ziskem malého křišťálového glóbu pravou nohou
3
2
1
1. Manuel Feller (AUT)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. Lucas Braathen (NOR)
4. Ramon Zenhäusern (SUI)
5. Linus Strasser (GER)
6. Daniel Yule (SUI)
7. Loïc Meillard (SUI)
8. Timon Haugan (NOR)
9. Albert Popov (BUL)
10. Tommaso Sala (ITA)
11. Dave Ryding (GBR)
12. Fabio Gstrein (AUT)
13. Alexander Steen Olsen (NOR)
14. Clement Noël (FRA)
15. Marco Schwarz (AUT)
16. Alexis Pinturault (FRA)
17. Kristoffer Jakobsen (SWE)
18. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
19. Alex Vinatzer (ITA)
20. Adrian Pertl (AUT)
21. Marc Rochat (SUI)
22. AJ Ginnis (GRE)
23. Samuel Kolega (CRO)
24. Stefano Gross (ITA)
25. Corrado Barbera (ITA)
Pořadí disciplíny
1. Lucas Braathen (NOR) 466 b
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 434 b
3. Daniel Yule (SUI) 401 b
4. Ramon Zenhäusern (SUI) 367 b
5. Manuel Feller (AUT) 329 b
6. Loïc Meillard (SUI) 317 b
7. Linus Strasser (GER) 306 b
8. Clement Noël (FRA) 292 b
9. Alexander Steen Olsen (NOR) 239 b
10. Atle Lie McGrath (NOR) 215 b
V průběhu letošní sezóny bodoval Slovák Adam Žampa, který posbíral v závodech obřích slalomů 29 bodů, Čech Jan Zabystřan si jedním povedeným superobřím slalomem vyjel 12 bodů.
Pořadí SP
1. Marco Odermatt (SUI) 2042 b
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1340 b
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1094 b
4. Vincent Kriechmayr (AUT) 953 b
5. Lucas Braathen (NOR) 874 b
6. Loïc Meillard (SUI) 857 b
7. Marco Schwarz (AUT) 839 b
8. Alexis Pinturault (FRA) 813 b
9. Manuel Feller (AUT) 530 b
10. Žan Kranjec (SLO) 464 b
...
116. Adam Žampa (SVK) 29 b
137. Jan Zabystřan (CZE) 12 b