konec (0:0, 4:0, 0:1)

17.03.2023, 03:30 • Crypto.com Arena, Los Angeles • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.58 4.77 4.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:12

Cole Sillinger nyní v závěru zápasu porušil pravidla při vhazování a dostal ještě dvě minuty za zdržování hry.

50:44

Blue Jackets hráli v šesti a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě po komerční přestávce odpyká tedy Kirill Marčenko. Také Kings si zahrají druhou přesilovou hru.

45:46

Blake Lizotte byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Blue Jackets mají dobrou příležitost snížit v přesilovce.

07:53

Cole Sillinger vyhodil puk z rohu obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty. Komerční přestávka.

00:15

Adrian Kempe se snažil napadat za bránou soupeře, jenže to přehnal a dostal dvě minuty za faul loktem.

4:1

Branky a nahrávky: 25. Doughty (Grundström, Kupari), 28. Kopitar (Byfield, M. Anderson), 33. Arvidsson (Moore, Danault), 34. Grundström – 45. Marčenko (Bayreuther)

Los Angeles Kings: Copley (Korpisalo) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Gavrikov, Se. Walker, Edler – Kempe, Kopitar (C), Byfield – Arvidsson, Danault (A), Moore – Vilardi, Lizotte, Iafallo – Kaliyev, Kupari, Grundström.
Trenér: Todd McLellan

Columbus Blue Jackets: Tarasov (34. Hutchinson) – Gudbranson, Blankenburg, Peeke, Berni, A. Boqvist, Bayreuther – Bemström, Jenner (C), J. Gaudreau (A) – Laine, Roslovic, Marčenko – K. Johnson, Sillinger, E. Robinson – Olivier, Pederson, L. Foudy.
Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Corey Syvret, Steve Kozari. Čároví: Kiel Murchison, Caleb Apperson

Diváci: 15460

00:15 LAK 2 Kempe, faul loktem
07:53 CBJ 2 Sillinger, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
24:44 LAK 1:0 Doughty (Grundström, Kupari)
27:42 LAK 2:0 Kopitar (Byfield, M. Anderson)
32:36 LAK 3:0 Arvidsson (Moore, Danault)
33:48 LAK 4:0 Grundström
33:48 CBJ -Tarasov +Hutchinson (Střídání)
44:31 CBJ 4:1 Marčenko (Bayreuther)
45:46 LAK 2 Lizotte, podrážení
50:44 CBJ 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Marčenko