17.03.2023, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.65 4.51 4.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:36

59:36 Roman JOSI - 1:2

59:36

Nashville právě vstřelil branku!
Domácí ještě vykřesali naději! Od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě, kapitán Preds ROMAN JOSI. Letící kotouč lehce tečoval jeden z bránících hráčů a nezastavil ho ani levou rukou Stalock – 1:2. Asistence: Matt Duchene a Philip Tomasino.

57:37

Domácí se usadili v pásmu a nyní už odvolali Sarose!

55:30

Další šance hostí! Lukas Reichel poslal do úniku Andrease Athanasioua. Jeho forhendovou kličku zastavil Saros pravým betonem!

54:37

Do protiútoku se hnal Boris Katchouk. Mezi kruhy volil ránu golfákem, která skončila na horní tyčce domácí svatyně! Mohlo být hotovo.

48:50

Mohlo být rychle sníženo. Jakov Trenin najížděl z levé strany na Stalocka. Jeho střela zazvonila o vzdálenější tyčku!

48:01

48:01 Joey ANDERSON - 0:2

48:01

Chicago právě vstřelilo branku!
Hosté navyšují své vedení! JOEY ANDERSON s Borisem Katchoukem odvedli výbornou práci při forčekinku. Katchouk se dostal k puku za brankou a z pravé strany si vyjel do zakončení. Saros kotouč betonem vykopl pouze k Andersonovi, který dorážel do odkryté klece – 0:2. Asistence: Boris Katchouk.

41:22

Dobrá možnost hostí! Střílenou přihrávku Khairy tečoval Boris Katchouk. Saros dobře zasáhl. Poté ještě následovala dorážka Joeyho Andersona z pravé strany, který minul branku.

36:56

Pěkná kombinace hostí! Puk si vyměnili Lukas Reichel a Andreas Athanasiou. Ten rychle vrátil Reichelovi, proti jehož ráně z levé strany se stačil Saros přesunout!

33:40

33:40 Duchene neproměnil trestné střílení.

33:40

Matt Duchene chtěl udělat bekhendovou kličku. Puk mu ale sjel z hole a Stalock tak snadno zasáhl!

33:40

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
Alex Stalock – TS, hození hole nebo předmětu.

33:40

33:40 Stalock hodil hůl a domácí dostali možnost zahrávat trestné střílení.

33:40

Brankář Alex Stalock podrazil hozenou holí Rasmuse Asplunda a rozhodčí nařizují trestné střílení pro Predátory!

31:27

Tyson Barrie tvrdě vystřelil. Stalock puk vyrazil ke Coleovi Smithovi, který z dorážky minul branku!

28:30

Boris Katchouk mohl využít zlomené hole obránce Lauzona. Zblízka však trefil jen lapačku Sarose!

26:30

Roman Josi to vzal na sebe, ale jeho únik po levém křídle gól nepřinesl. Následně neuspěl ani dorážející Cody Glass. Alex Stalock zatím drží!

26:05

Caleb Jones dostal trest za nedovolené bránění. Nashville si zahraje přesilovku!

24:56

Anderson nahrál doleva Borisovi Katchoukovi, jehož střelu na bližší tyčku vyrazil Saros úzkým koncem hokejky!

23:21

Šance domácích! Cole Smith nabral rychlost na levé straně a předložil puk před branku Coltonovi Sissonsovi. Toho vychytal Stalock!

22:33

Mark Jankowski dostal dvě minuty za vysokou hůl. To znamená přesilovku pro Blackhawks.

19:13

19:13 Lukas REICHEL - 0:1

19:13

Hosté se ujímají vedení! Andreas Athanasiou píchl do puku před posledním obráncem Nashvillu Fabbrem a nasměroval ho k LUKASOVI REICHELOVI. Ten chtěl ještě před brankou nahrávat právě Athanasiouovi, jenže byl to vracející se Dante Fabbro, jenž nejprve holí srazil puk na vlastní branku. Saros ještě stačil hrací předmět zastavit, jenže nešťastník Fabbro s ním následně doklouzal až za brankovou čáru. Asistence: Andreas Athanasiou.

19:02

Minuta do konce první třetiny. Po přihrávce Novaka minul z mezikruží Roman Josi!

15:35

Rozhodčí viděli nedovolené bránění Jujhara Khairy. Hostující útočník se provinil v mele před brankovištěm Nashvillu. Domácí si po reklamní přestávce zahrají přesilovku.

11:15

Velká šance Nashvillu! Matt Duchene poslal do samostatného úniku Philipa Tomasina. Ten to zkoušel mezi betony, ovšem Stalock kotouč zpomalil dobře položenou holí a následně ho schoval pod chrániči, byť si nebyl úplně jistý, kde gumový předmět je! Reklamní přestávka.

06:24

Duchene připravil v situaci 3 na 2 další střeleckou pozici pro Glasse. Jeho dobrou ránu vyrazil Stalock hřbetem lapačky!

1:2

Branky a nahrávky: 60. Josi (Duchene, Tomasino) – 20. L. Reichel (Athanasiou), 49. Joe. Anderson (Katchouk)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Fabbro, Josi (C), Barrie, Lauzon, C. Foote, Gravel – Duchene (A), Novak, Tomasino – Evangelista, Glass, Sherwood – Co. Smith, Sissons (A), Trenin – Asplund, McCarron, Jankowski.
Trenér: Luke Richardson

Chicago Blackhawks: Stalock (Chudobin) – S. Jones (A), C. Jones, Murphy (A), Tinordi, Mitchell, Zajcev – Athanasiou, Kurashev, L. Reichel – T. Raddysh, Dickinson, T. Johnson (A) – B. Robinson, Entwistle, Hardman – Joe. Anderson, Khaira, Katchouk.
Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Dwyer, Luxmore – Fournier, Galloway

Diváci: 17 538

15:35 CHI 2 Khaira, nedovolené bránění
19:13 CHI 0:1 L. Reichel (Athanasiou)