Chance Liga

FK Teplice – FC Zbrojovka Brno

1:1

konec (0:0)

12.03.2023, 15:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • 23. kolo • Filip Novák (KAM) (@fnovakys)

Tipsport: 2.66 3.55 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku nedělního podvečera se s vámi loučím, na shledanou. (17:07:38)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 1:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:6.
Je dobojováno. Druhý poločas nám nabídl dvě branky, po jedné na každé straně. Do vedení šli v 53. minutě domácí, prosadil se Dominik Pleštil, který využil zaváhání jednoho z obránců Brna. Utkání nám nabídlo hektický závěr, ve kterém byla po přezkoumání videa nařízena penalta pro Zbrojovku. K té se postavil nejlepší střelec soutěže Jakub Řezníček a svojí 16. trefou v sezóně se nemýlil. Oba celky si tak po dnešku připíší do tabulky bod.

90+9

90+8

Zajímavě kopnutý rohový kop letěl přímo do rukavic Martina Berkovce.

90+8

Na řadu přichází ještě zřejmě poslední rohový kop pro Teplice.

90+7

Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Ondřej Pachlopník).

90+6

90+6. Jakub ŘEZNÍČEK - 1:1

90+6

Brno právě vstřelilo branku! Toto utkání nakonec pravděpodobně skončí remízou. JAKUB ŘEZNÍČEK si postavil míč na penaltový puntík a zakončil do protipohybu brankáře Tomáše Grigara – 1:1!

90+6

Žlutá karta pro tým FK Teplice (Tomáš Grigar).

90+5

A je to tu, Zbrojovka bude v samém závěru utkání zahrávat pokutový kop!

90+3

Tak pozor, hlavní arbitr jde k videu přezkoumat celou situaci!

90+3

Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Tadeáš Vachoušek, přichází Filip Žák.

90+2

V závěru utkání se v pokutovém území Teplic začíná přiostřovat. Brno se mocně dožadovalo penalty, ale ta se zřejmě kopat nebude.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Žlutá karta pro tým FK Teplice (Babacar Sy).

89

Daniel Trubač ihned po svém příchodu na hrací plochu podržel míč několik vteřin v daleké vzdálenosti od branky Teplic.

89

ze hřiště odchází Tomáš Kučera, přichází Daniel Trubač.

88

Brno předvedlo další pohlednou akci po pravé straně hřiště. Na jejím konci byla střela z vápna Teplic, kterou vyslal Šimon Falta. Kroucený míč nakonec minul branku Tomáše Grigara.