6:2

konec (2:2, 1:0, 3:0) Stav série: 1:0

11.03.2023, 17:00 • Sportovní centrum Řepy, Praha • Čtvrtfinále • Mateo

Tipsport: 1.02 15.0 25.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Branky a nahrávky: 12. Němeček (Havlas), 20. Mare. Beneš (Havlas), 40. Mare. Beneš (T. Hanák), 45. Eliáš (Havlas), 57. T. Hanák (Mare. Beneš), 60. Mare. Beneš – 10. D. Gärtner (Plíhal), 20. Plíhal (D. Gärtner). Vyloučení: 0:1. Diváci: 175. Rozhodčí: Radim Sýkora, Miroslav Tkáč. (18:50:59)
Z tohoto zápasu je to všechno. Díky za pozornost a u florbalu zase příště na počtenou! Hezký zbytek víkendu.
Máme za sebou první utkání této čtvrtfinálové série, které nakonec zvládl lépe Tatran po výhře 6:2. Výhra se ale nerodila lehce, protože po dvou třetinách bylo skóre 3:2 pro Tatran. Střešovičtí ale třemi brankami v poslední třetině rozhodli o své výhře. Tatran se tak ujímá vedení v sérii 1:0 na zápasy. Druhý zápas se bude hrát opět ve Sportovním centru Řepy zítra od 17 hodin.
Nejlepší hráči zápasu: Daniel Gärtner (SKV) a Lukáš Kříž (Tatran).

59:52

59:52 Marek BENEŠ - 6:2

59:52

Tatran právě vstřelil branku! Ještě jedna branka domácího celku! Prázdnou branku trefil z vlastního obranného pásma obloučkem MAREK BENEŠ. Bez asistence.

59:10

Tatran už míří k vítězství a zápas už se pouze dohrává.

58:33

Rozehrávku nyní měli hráči Vinohrad.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35

Míček skončil mimo hrací plochu a rozehrávat budou hráči Sokola.
Oddechový čas pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady.

56:32

56:32 Tomáš HANÁK - 5:2

56:32

Tatran právě vstřelil branku! Tatran zvyšuje náskok! Beneš našel pěknou nahrávkou zpoza brány TOMÁŠE HANÁKA, který se poté trefil rychlou ranou z první nad nohu brankáře Blumbergse. Asistence: Marek Beneš.

56:15

Jeden z hráčů Vinohrad byl zastaven nedovoleně. Vinohrady tak budou rozehrávat.

55:06

Piskáčkovu tvrdou střelu skvěle vyrazil Blumbergs.

54:00

Střela Šimka ze strany projela pod Blumbergsem, ale v brance neskončila. Nyní měly Vinohrady štěstí.

53:07

Míček mimo hřiště a bude rozehrávat Tatran.
Dnešní utkání sleduje 175 diváků.

50:56

Jeden z hráčů Sokola vyrazil dopředu a zakončil to střelou na Kříže. Střešovický strážce branky si ale poradil a sebral míček do rukou a posílá ho zpět do hry svým spoluhráčům.

50:14

Sládeček svým tvrdým střeleckým pokusem trefil Blumbergse do masky.

48:37

Hanák se pěkně protáhl před bránu, ale jeho střela byla slabá, a tak si gólman Blumbergs bez problémů poradil.

47:53

Hezká nahrávka, kterou dostal Hanák před bránu gólem neskončila. Míček skončil mimo branku.

46:58

Mühlfait byl sám před Blumbergsem, ale ani nadvakrát ho nedokázal překonat.

46:03

Rozehrávku z rohu hřiště nyní budou mít hosté z Vinohrad.

44:15

44:15 Filip ELIÁŠ - 4:2

44:15

Tatran právě vstřelil branku! Tatran na začátku třetiny uniká do dvoubrankového náskoku. FILIP ELIÁŠ unikl hostující obraně a prosadil se přesnou střelou, která prošla pod Blumbergsovou rukou. Asistence. Matěj Havlas.

43:22

Po faulu na jednoho z hráčů Tatranu budou domácí rozehrávat z rohu hřiště.

42:56

Míček skončil mimo hrací plochu. Rozehrávat bude Sokol.

42:17

Oba týmy se nyní nikam moc nehrnou a spíše kombinují s míčkem.

41:17

Jeden z hráčů Vinohrad skončil mimo hřiště a hra je přerušena.

40:01

Je za námi druhá třetina, ve které jsme viděli pouze jednu branku, kterou dal 54 sekund před jejím koncem Marek Beneš. Sokol zatím překvapivě dokáže držet s Tatranem tempo a moc mu nedovoluje dostat se do souvislejšího tlaku a má dobře postavenou obranu. Třetí třetina nám tak zcela jistě přinese napínavou podívanou.

40:00

39:06

39:06 Marek BENEŠ - 3:2

39:06

Tatran právě vstřelil branku! Tatran v poslední minutě druhé části odskakuje do vedení. Hanák nechal míček MARKU BENEŠOVI, který poté trefil horní růžek vzdálenější tyčky Blumbergsovy brány. Asistence: Tomáš Hanák.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:03

Kříž nyní hned dvakrát vytáhl skvělé zásahy proti hráčům Sokola a udržel skóre vyrovnané.

37:44

Míček přistál v rukavicích Blumbergse, který ho ihned posílá zpět do hry svým spoluhráčům.

36:57

Hartman dostal hezkou nabídku před bránu a už se chystal střílet, ale rána mu nesedla, a tak Kříž ani nemusel zasahovat.

36:00

Němeček vystřelil, ale trefil jenom stojícího hráče Vinohrad.

35:31

Po faulu na jednoho z vinohradských hráčů rozehraje Sokol z rohu hřiště.

34:34

Tatran bude rozehrávat z rohu.

33:16

Jeden z hráčů Sokola byl faulován. Vinohrady tak budou rozehrávat.

31:59

Další střelecký pokus obstaral Eliáš, ale trefil jenom jednoho z hostujících obránců.

31:04

Kún měl obrovskou šanci, jenže orazítkoval jen tyčku, a pak neuspěl s dorážkou do prázdné branky!

30:32

Míček skončí mimo hrací plochu a rozehrávat bude Tatran.

30:09

28:59

Šindelář se před úplně prázdnou brankou natahoval po míčku, ale nedosáhl na něj.

28:09

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady:
Ivan Pergler – 2 min., Sekání.

27:43

Havlas dostal hezkou nahrávku. Jeho následná střela ale skončila mimo hrací plochu.

26:56

Hanák se hezky vytočil až před bránu a vystřelil. Blumbergs byl však připraven a dobře zasáhl.

26:01

Po delší době útočily Vinohrady, avšak ránu Švejdy zlikvidoval svým zákrokem Kříž.

25:11

Tatran bude tentokrát rozehrávat z rohu.

24:28

Tatran se usadil na útočné polovině soupeře. Míček posléze vypadl z hrací plochy. Rozehrávat bude domácí tým.

23:40

Eliáš sice dostal míček do brány, ale ta byla posunutá, a tak gól neplatí.

23:22

Oba týmy střídají. Rozehrávat bude Sokol.

22:04

Míček vyletěl ze hřiště. Rozehrávat budou hráči Střešovic.

20:40

Ze strany dobře střílel Beneš, avšak branku minul a dopředu míří Sokol.

20:01

Je za námi první třetina, která nabídla překvapivý vývoj. Na gól se čekalo až do 10. minuty, kdy se trefili hosté. Tatran dokázal srovnat ve 12. minutě po trefě Němečka. Vinohrady si vzaly vedení zpět osm sekund před koncem třetiny zásluhou Plíhala, ale Tatran hned za pět sekund odpověděl trefou Beneše. Po dvaceti minutách tak platí skóre 2:2. Druhá třetina bude snad také takhle zajímavá.

20:00

19:57

19:57 Marek BENEŠ - 2:2

19:57

Tatran právě vstřelil branku! Tatran ale bleskově odpovídá a srovnává. Havlas poslal míček před branku, kde byl připravený nikým neobsazený MAREK BENEŠ, který se trefil do odkryté části branky. Asistence: Matěj Havlas.

19:52

19:52 Ondřej PLÍHAL - 1:2

19:52

Královské Vinohrady právě vstřelily branku! Osm sekund před koncem třetiny Sokol znovu vede. S míčkem před brankou zůstal úplně sám ONDŘEJ PLÍHAL, který si položil gólmana Kříže, a pak přesně poslal míček do odkryté části branky. Asistence: Daniel Gärtner.

18:25

Šimek zády k brance vypálil, ale brankář Blumbergs si dokázal poradit a míček vyrazil.

17:40

Z pozice před brankou to zkoušel Trojáček, ale Kříž ho dobrým zákrokem vychytal.

16:57

Tatran kombinuje na své obranné polovině a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.

16:11

Po faulu budou rozehrávat hráči Sokola.

14:43

Tatran se snaží přiblížit k brance Vinohrad, ale ty mají dobře zformovanou obranu a Tatran ke své brance příliš nepouštějí.

13:31

Jeden z hráčů Vinohrad běžel sám na brankáře Kříže, ale ten si se střelou poradil a sebral míček do rukou.

13:08

Míček nyní skončil až u gólmana Kříže, který ho sbírá do rukavic a posílá ho zpět do hry svým spoluhráčům.

11:53

11:53 Ondřej NĚMEČEK - 1:1

11:53

Tatran právě vstřelil branku! Ale Tatran nakonec srovnává. S míčkem po straně utekl ONDŘEJ NĚMEČEK, který se posléze krásně trefil do horního růžku vzdálenější tyčky. Asistence: Matěj Havlas.

11:00

Tatran působí trochu zaskočeně po inkasovaném gólu, ale snaží se něco vymyslet a vyrovnat skóre.

09:40

09:40 Daniel GÄRTNER - 0:1

09:40

Královské Vinohrady právě vstřelily branku! Je to Sokol, který se překvapivě dostává do vedení! Plíhal se vydal dopředu a všiml si u druhé tyčky nekrytého DANIELA GÄRTNERA, který pod padajícím brankářem Křížem poslal míček do odkryté části branky. Asistence: Ondřej Plíhal.

09:18

Míček skončil mimo hrací plochu a rozehrávku obstarají Vinohrady.

08:29

Sokol se poprvé výrazně nastěhoval před bránu Tatranu, ale nakonec musel zasahovat brankář Kříž, který poslal z ruky míček svým spoluhráčům.

07:57

Po faulu na Piskáčka bude rozehrávat Tatran.

06:53

Havlas pálil z prostoru před bránu, ale branku přestřelil.

06:38

Rozehrávka pro Tatran z rohu hřiště.

05:33

Na první gól se stále čeká. Oba týmy nyní střídají.

04:01

Marek Beneš se vytočil před branku a vypálil. Jeho střela ale těsně minula bránu.

03:23

Tentokrát budou z rohu rozehrávat hráči Královských Vinohrad.

02:35

Tatran bude mít znovu rozehrávku z rohu hřiště.

01:30

Brankář Blumbergs má na svém kontě první zásah, když do rukou chytil ránu z prostoru před bránou.

00:43

Máca faulován. Rozehrávat budou Vinohrady.

00:18

Střešovice budou rozehrávat z rohu.

00:01

Trenér: Luděk Beneš

TJ Sokol Královské Vinohrady: Blumbergs (Křepelka) – Kellermann, Ji. Procházka, Čuda, Hartman, Horák, O. Stuchlík, Ja. Procházka, Máca – Plíhal, Trojáček, Pinkas, Gregor, Hájek, Švejda, D. Gärtner, Pergler, Klápa.
Trenér: Miroslav Purkrábek

Rozhodčí: Radim Sýkora, Miroslav Tkáč.
Zdravím všechna florbalové fanoušky! Livesport Superliga mužů vstupuje do čtvrtfinálových zápasů. My se zaměříme na pražské derby mezi Střešovicemi a Královskými Vinohrady. Tatran je obhájcem stříbra z minulé sezony, kdy v Superfinále podlehl Mladé Boleslavi. Letos opět patří k adeptům na zisk medaile a bylo to vidět i v základní části, ve které skončil Tatran na 1. místě tabulky se ziskem 78 bodů. Tým z Vinohrad skončil v základní částí desátý se ziskem 26 bodů a bude se snažit velkého favorita této série potrápit. Tatran by měl být v sérii na 4 vítězná utkání jasným favoritem, ale jak víme, play-off může být úplně jiné, než základní část. Nejproduktivnějším hráčem Střešovic je Marek Beneš, který zaznamenal 76 bodů. Nejlepším střelcem Střešovic je ale Tomáš Hanák s 38 góly. Na straně Sokola Královské Vinohrady je nejproduktivnějším hráčem Vojtěch Klápa s 36 body a nejlepším střelcem stejný hráč s 26 brankami. V základní části se spolu Tatran a Vinohrady potkaly dvakrát. První zápas vyhrál doma Tatran jasně 11:1 a druhé utkání na hřišti Sokola vyhrál Tatran 9:5. Uvidíme, kdo si připíše první bod ve čtvrtfinálové sérii. Zápas bude ve Sportovním centru Řepy rozehrán v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.