3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1) Stav série: 1:0

11.03.2023, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Osmifinále • Jan Koudelka

Tipsport: 1.3 6.0 5.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První zápas nám hne přinesl veliké drama. Ve třetí třetině totiž dokázal na 2:2 vyrovnat Hlaváč. Pět minut před koncem ale zařídil tři body domácím svou druhou trefou Martin Bláha. Série se tak za stavu 1:0 stěhuje do Vrchlabí, kde se týmy střetnou již v pondělí.
Já Vám děkuji za pozornost a někdy zase napočtenou. (18:19:29)

59:49

Kordule skvěle zavezl puk, Roubík se dostal k puku a vypálil z bezprostřední blízkosti, trefil pouze tyč.

58:55

Costa byl teď viditelně zasažen do hlavy jedním z hostujících hráčů, sudí ale zůstávají v klidu.

57:37

Smola vypálil pořádnou dělovku od modré, netrefil ale bránu.

56:08

Slovan v další dobré šanci, Vrchlabí vyhazuje na zakázané uvolnění.

55:50

55:50 Martin BLÁHA - 3:2

55:50

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovan byl v posledních minutách lepším týmem a nakonec se dokázal i prosadit, MARTIN BLÁHA získal puk před brankou hostí a dokázal přelstít Vacka – 3:2 Asistence: Jaroslav Roubík a Jiří Drtina.

54:58

Šefl krásně tečoval nahození před bránu, těsně minul bránu, domácí jsou teď ve velkém tlaku.

54:18

Icing Stadionu.

54:01

Moník ujížděl sám na Cikánka, skvělou práci ale odvedl domácí Záruba, který stihl tuto akci dobruslit a rozhodit Moníka v zakončení.

53:14

Hlaváč obkroužil více než 360 stupňů, jeho zakončení ale nebezpečné nebylo.

52:25

Tůma šikovně tečoval Drtinovo nahození, těsně minul bránu soupeře. Domácí fanoušci teď ženou svůj tým.

51:55

Bláha se se štěstím dostal až před Vacka, ani jeho střela ale nenadělala vrchlabskému gólmanovi větší starosti.

51:01

Záruba to vzal na sebe, projel až do útočné třetiny a švihem zakončoval na vyrážečku Vacka, ten tento pokus zlikvidoval.

50:29

Na druhé straně to zkoušel Drtina, Vacek vyrazil. Následuje ofsajd hostí.

49:54

Dvě dobré šance mělo teď Vrchlabí, Cikánek sice zatím odolává, spoluhráči mu to ale příliš neulehčují.

48:53

Ofsajd domácích.

48:13

Další zakázané uvolnění hostů, hra teď trošku ztratila tempo.

3:2

Branky a nahrávky: 12. Roubík (Tůma, Drtina), 24. Bláha (Drtina, Roubík), 56. Bláha (Roubík, Drtina) – 28. Chrtek (Chalupa, Hlaváč), 46. Tatar (Urban, Kozák)

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Drtina (A), Vacík, Trefný (C), Záruba, Funk, Šefl, Bartoš – Bláha M., Roubík, Tůma (A) – Kordule, Costa, Kuchynka – Horký, Smola, Berčík – Damašek, Daniel
Trenér: Čaloun

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Horáček, Duran, Fiala, Kozák, Kynčl, Bendík (A), Pelda, Perička – Bláha T. (A), Moník, Cerman, Chalupa, Krsek, Hlaváč, Tatar, Chrtek, Šlaicher, Urban (C)

30:39 UNL 2 Tůma, vysoká hůl
30:49 VRC 2 Vacek, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Šlaicher
33:46 VRC 2 Tatar, nedovolený zásah do hlavy nebo krku
38:42 VRC 2 Duran, vražení na hrazení
42:23 UNL 2 Berčík, podrážení
45:37 VRC 2:2 Tatar (Urban, Kozák)
55:50 UNL 3:2 Bláha (Roubík, Drtina)