HBC Svítkov Stars Pardubice – HC Kert Park Praha

2:7

konec (0:4, 2:2, 0:1)

11.03.2023, 13:00 • 17. kolo • Martina Schoupalová

Kert Park proti pátému celku tabulky nezaváhal a připsal si jednoznačné vítězství 7:2. K tomu vykročil již v první třetině, jíž ovládl čtyřmi brankami. Kromě dvougólového Martina Kručka ale Pražanům k výhře přispěl také gólman Jiří Návara, který si připsal na 35 zákroků.

Díky a na počtenou. (14:34:08)

44:49

Kert Park právě vstřelil branku!
Hosté si přece jen vysloužili ještě jednu branku, kterou pouhých 11 vteřin před závěrečnou sirénou přidává DALIMIL ZVONEK! Asistence: Martin Kruček, Radomír Vaněk.

44:01

Brankář Novotný aktuálně čelí střele s krásným číslem 40!

43:39

Hokejbalisté Kert Parku ani za rozhodnutého stavu nepřestávají na svého soupeře tlačit a přidávají jednu střelu za druhou.

42:30

Duel mezi Pardubicemi a Kert Parkem pomalu spěje k jasnému vítězství hostů.

39:59

Uklidnily se také emoce na hřišti, neboť se za posledních 15 minut hry ani jednou nevylučovalo.

37:25

V zápřahu jsou ale pravidelně oba brankáři, kteří se dnes jistě nenudí. Ten domácí – Lukáš Novotný – si připsal již 32 úspěšných zákroků. Hostující gólman Jiří Návara zase pochytal 34 pokusů Pardubic.

35:04

Na hřišti se toho v závěrečné třetině základní hrací doby moc neděje a brankové skóre se tak nemění.

30:30

Ze stadionu bohužel stále nepřichází žádný video záznam a jsem tak nucena třetí třetinu dopsat pouze stručně.

30:01

Druhá třetina již byla brankově vyrovnanější a poprvé v zápase se prosadili také domácí ze Svítkova. Kert Park si ale i tak stále udržuje pohodlný čtyřbrankový náskok a kráčí tak k jasnému triumfu.

30:00

27:00

Svítkov právě vstřelil branku!
Domácí ještě před koncem druhé třetiny snižují na 2:6 z hole TOMÁŠE HUDCE. Asistence: Matyáš Malý.

25:00

V Pardubicích nyní fouká takovým způsobem, až z toho na stadionu spadla kamera. Jsme proto nyní na chvíli bez živého přenosu.

24:30

Vyloučení v týmu HBC Svítkov Stars Pardubice:
Daniel Martínek – 2 min., sekání.

24:00

Výborný pas na zcela osamoceného útočníka Kert Parku a rozhodčí mají zdviženou pravici.

22:20

Z dlouhého tlaku se nyní hostům nepodařilo vyždímat nic než dvě letmé střely a směna tak utíká střídat.

21:10

Další útočný pokus hostů kryje domácí brankář Novotný.

2:7

Branky a nahrávky: 16. Lux (Hudec, Hrubý), 27. Hudec (Malý) – 3. Danko (Novák, Kruček), 5. Kruček (Zvonek, Vaněk), 11. Vaněk (Zvonek), 15. Kruček (Řípa, Kruček), 18. Lhota (Fejfar), 21. Fejfar (Laurinc, Lhota), 45. Zvonek (Kruček, Vaněk)

HBC Svítkov Stars Pardubice: Novotný (Smolík) – Bureš (C), Káčer, Kaščák, Korec, Koudela, Martínek – Bláha, Hrubý, Hudec, Kábrt, Král, Kupf, Lux, Malý, Waber
Trenér: Petr Kopečný

HC Kert Park Praha: Návara (Varga) – Hrdlička, Kovárník, Laurinc, Novák, Peschout, Řípa, Rozenberg, Šperl (C) – Danko, Fejfar, Jágr, Kruček J., Kruček M., Lhota L., Lhota T., Vaněk, Zvonek
Trenér: David Kuna

02:20 KER 0:1 Danko (Novák, Kruček)
04:26 KER 0:2 Kruček (Zvonek, Vaněk)
05:20 KER 2 Novák, nedovolené bránění
07:10 SVP 2 Waber, příliš mnoho hráčů na hřišti