08.03.2023, 21:00 • Allianz Arena, Mnichov • Osmifinále • Petr Frömel

Tipsport: 1.73 4.49 4.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A to je z toho klání všechno. Já vám děkuji za přízeň, přeji dobrou noc a někdy příště opět na počtenou. (23:04:35)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:6.
Co dodat? Kdo by to byl čekal, že takový gigant nabytý hvězdami, což PSG je, nedá za dva zápasy, za čtyři poločasy, za téměř 200 minut hry jediný gól. Pařížskému celku jistě citelně chyběl Neymar, přesto hvězdy jako Mbappé, Messi a další měli francouzský tým jednoznačně přivést k postupu, ovšem nestalo se. Z toho se naopak raduje německý velkoklub, který na venkovní vítězství 1:0 navázal domácí výhrou 2:0. Měl i štěstí, když v prvním poločase Vitinha nedal gól do prázdné brány, ovšem to k tomu patří. Bayern tak postupuje dál, zatímco sen PSG o triumfu v LM se opět rozplynul jako pára nad hrncem.

90+6

90+5

Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain (Ašraf Hakimí). První a zároveň jediná žlutá karta zápasu, hráč hostů ji inkasuje za nesportovní chování.

90+4

Sadio Mané se lapil do těsného ofsajdu, třebaže tedy poslal míč dobře mířenou střelou do sítě, gól není správně uznán. Hosté už prakticky nic nehrají.

90+4

Messiho pokus Sommer bez větších potíží chytá.

90+2

Alphonso Davies mohl náskok svého mužstva zvýšit, jeho prudkou ránu gólman hostů excelentním zákrokem vyrazil.

90+1

Pět minut se ještě bude hrát.

90

Také při této brance se do akce dostal VAR, branka byla dosažena regulérním způsobem.

89

89. Serge GNABRY - 2:0

89

Bayern právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, gigant z PSG se ani tentokrát triumfu v LM nedočká. Domácí vyrazili do otevřené obrany soupeře, SERGE GNABRY se tváří v tvář gólmanovi dostal do zakončení a levačkou odehrál míč ke vzdálenější tyči, kam ani dlouhán Gianluigi Donnarumma nemohl dosáhnout.

88

Dlouhý centr do vápna Bayernu byl jeho obranou zastaven včas. PSG se marně snaží docílit kontaktního gólu, kterým by zdramatizovalo mač.

86

Střídání v týmu Bayern Mnichov:
ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází João Cancelo.

86

ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Serge Gnabry.

85

Ašraf Hakimí si nezpracoval v pokutovém území přihrávku, míč mu utekl od kopačky.

82

Sergio Ramos byl velmi blízko vyrovnání, hlavou však odehrál míč těsně vedle bližší tyče. Sommer se po míči jen ohlédl, tady by neměl šanci zasáhnout.