2:2

konec (0:2)

05.03.2023, 14:30 • Areál Vodranty, Čáslav • 16. kolo • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 3.05 3.47 1.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním si hosté vytvořili dvoubrankový náskok, v tom druhém domácí bleskově manko smazali a byli nebezpečnějším týmem. Nakonec se tedy ve Vodrantech body dělí. (16:23:37)

90+4

90+4

Žlutou kartu obdržel hostující Radek Kopa.

90+3

Vřava před poutovým územím domácích, kterou uklidňuje hlavní rozhodčí Šimek.

90+2

Nastavují se 3 minuty.

90+2

Hosté faulovali ve středovém kruhu, je pískáno.

90+2

Míč se odrážel v pokutovém území, domácí ale byli v ofsajdu.

90+1

Nebezpečná standardní situace domácích z pravé strany.

88

Hostující hráči byli lapeni do ofsajdu, je máváno.

87

Poslední střídání domácích. Z trávníku odchází Jakub Peca, nastupuje František Konyvka.

86

Kommův centr ale tentokrát adresáta nenašel.

86

Domácí faulovali u své střídačky, budou čelit přímému kopu.

85

Střídající Dudla se ihned mohl stát hrdinou zápasu, hlavičkou zády k bráně ale trefil jen břevno!

83

Domácí opět střídají. Václava Baška nahrazuje Martin Dudla.

83

Odražený míč se dostal k Zabilanskému, po jehož střele se natáhl Vlček a míč ukořistil.

82

Komma zkoušel střelu z přímého kopu rovnou na bránu, Vlček plachtil vzduchem, míč ale mezi tyče nemířil.

80

Domácí střídají. Odchází Václav Slavík, nastupuje Jan Hannich.

79

Přímý kop budou mít k dispozici také domácí po faulu Šimečka.

78

Na přední tyči hlavičkující Knobloch mířil mimo bránu. Hosté vyrovnali průběh hry, utkání je stále otevřené.

78

Po odraženém míči zakončoval Komma nad bránu, bylo to ale s tečí, bude to další rohový kop.

77

Centr Milana Macka do pokutového území srazili domácí na rohový kop.

76

Po útočném faulu na domácího Slavíka je pískáno.

75

Milan Macek přiťukl míč Knoblochovi, který rozvlnil síť, avšak hosté dle všeho stáli v ofsajdu, a tak branka neplatí.

74

Yaroshenko táhl míč po levé straně, přihrávkou pod sebe našel Knoblocha, který ale minul pravou tyčku.

72

Po útočném faulu hostující hráči o míč přichází.

70

Hosté podruhé střídají. Odchází David Komárek, nastupuje Oleksandr Yaroshenko.

68

Slavík se protáhl po levé straně, po následném centru ale domácí faulovali.

67

Útočný faul Hejného trošku pobouřil domácí ochozy. Domácí jsou nyní určitě lepším týmem.

65

Míč se odrazil na levou stranu k Pecovi, který orazítkoval tyč, následná dorážka končí v bráně! Pomezní rozhodčí Beneš má praporek nad hlavou, jímž signalizuje ofsajd!

64

Další obrovská šance domácích fotbalistů. Urostlý Hejný hlavičkoval centr z pravé strany do břevna! Jeho druhá hlavička skončila vedle!

62

Dlouhý aut před bránu musel boxovat do bezpečí brankář Dědek.

60

Před pokutovým územím zakončoval Komma, jehož skákavý pokus krotí Vlček.

59

Hosté střídají. Odchází Tomáš Slicho, nastupuje Jan Knobloch.

58

Dnešnímu zápasu přihlíží 200 diváků.

57

Po dalším centru se zjevil na zadní tyči opět Chábera, ale hlavou mířil nad bránu!

57

Po pravé straně uháněl Chábera, který obstřelil Dědka, před brankovou čárou ale míč vyskluzoval Kopa!

56

Vobořil se snažil vysunout Milana Macka, přihrávka se mu ale nepovedla.

55

Zabilanský posunul míč na Bodláka, jehož přízemní centr domácí zpacifikovali.

54

Po něm ale hosté faulovali a o výhodu přišli.

53

Také hostující hráči budou zahrávat první rohový kop.

52

Další nebezpečný centr z pravé strany skončil před Dědkem, kde domácí faulovali.

51

Čáslav právě vstřelila branku! Úvod druhé půle patří jednoznačně čáslavským hráčům. Po dalším centru, tentokrát z pravé strany se vyšrouboval nejvýše KAREL HEJNÝ a hlavou vyrovnává.

51

Přízemní centr se čáslavským hráčům nepovedl, hosté míč uzmuli.

50

Domácí ožili, další sražená střela končí rohovým kopem.

49

Milan Macek se otáčel s míčem, jeho střela ale až k Vlčkovi nedoputovala.

46

Čáslav právě vstřelila branku! Domácí hned po pár sekundách druhé půle udeřili. Na centr z levé strany naběhl ALEŠ CHÁBERA a hlavičkou posadil míč pod břevno.

46

Domácí do druhého poločasu vystřídali. Místo Adama Ronovského nastupuje Karel Hejný.

46

Viděli jsme zajímavou první půli, v níž hosté přetavili v gól dvě standardní situace. Domácí ale určitě nehráli druhé housle, vypracovali si dvě gólovky, leč je nedokázali využít.

45+1

44

Komárek se ještě na hranici pokutového území ke střele nedostal, Vobořilova razantní střela o kousek přeletěla břevno!

43

Za vápnem se míč odrazil k hostujícímu kapitánovi Šimečkovi, jehož střela byla zblokována.

41

Kommův centr tentokrát domácí hráči sebrali, navíc byli svým sokem faulováni.

41

U hostující lavičky domácí faulovali, nyní budou opět čelit standardní situaci.

38

Za faul ve středu hřiště obdržel žlutou kartu hostující Viktor Šimeček.

36

Pěkný centr doputoval do pokutového území, kde se vyšrouboval Hajník, trefil ale na brankové čáře brankáře Dědka!

36

Po faulu na levé straně budou domácí kopat přímý kop.

35

Bodlákův centr domácí zblokovali, hra je přerušena, neboť se jeden z čáslavských hráčů drží za oblast břicha.

33

Zblokovaná střela domácích hráčů končí rohovým kopem.

32

Nyní nám hra trošku upadla do průměru, hosté posílení dvoubrankovým náskokem zpřesnili hru, domácí je zatím marně dobývají.

29

Centr z levé strany stahuje do rukavic pozorný brankář Dědek.

28

Domácí rozehráli rohový kop nakrátko, nicméně k centru se nedostali.

27

Milan Macek doběhl dlouhý míč, hledal ve vápně Slicha, ten se ale ke kloudné střele nedostal.

24

Benátky právě vstřelily branku! Brzy poté přidávají hostující hráči další zásah. Kommův centr z hloubi pole z přímého kopu přiletěl do ohně, kam naběhl RADEK KOPA a trefil se přesně k pravé tyči.

24

Hajník skolil kousek od poloviny hřiště Slicha, je pískáno.

23

Benátky právě vstřelily branku! Přímý kop si vzal na starost VIKTOR ŠIMEČEK, který nádhernou střelou přes zeď rozvlnil síť.

22

Žlutou kartu obdržel domácí Ondřej Hajník.

21

Před pokutovým územím byli hosté faulováni, nyní budou čelit nebezpečnému přímému kopu.

21

Komárek přenášel hru na druhou stranu na Bodláka, na něho byl ale centr příliš dlouhý.

20

Chábera pláchl na pravé straně Slichovi, přízemní centr ale krotí brankář Dědek.

15

K nebezpečnému centru před bránu se domácí hráči nepropracovali.

14

Mrázův pas zpracoval Vančura, který vytloukl bloky. Domácí budou zahrávat rohový kop.

13

Odražený míč napálil Zabilanský, míč ale skončil vedle pravé tyčky čáslavské brány.

13

Kommův centr z levé strany srazili domácí hráči do zámezí.

10

Chábera si na pravé straně poradil s Kommou, centr ale do vápna neprotlačil.

10

Mezi hostující obránce si naběhl Ronovský, jehož střelu vyráží pozorný brankář Dědek!

8

Dlouhý aut Vobořila hosté prodloužili, ke střele se poté dostal Bodlák, ten ale nemířil vůbec přesně.

6

Volný prostor se otevřel také před Slichem, ten ale nepropasíroval centr na Vobořila.

5

První ofsajd dnešního zápasu a v něm domácí fotbalisté.

4

Cháberův přízemní centr mířil před benáteckou bránu, hráči v bílém ale k němu měli daleko.

3

Domácí se uvolnili na levé straně, míč jim ale utekl do zámezí.

1

Vobořilův dlouhý aut si domácí hráči pohlídali.

1

FK Čáslav: Vlček – Hajník, Mráz, Petrů, Peca – Chábera, Čuchal, Slavík, Vančura, Bašek – Ronovský.

SK Benátky nad Jizerou: Dědek – Zabilanský, Kopa, Glöckner, Komma – Bodlák, Komárek, Šimeček, Vobořil, Slicho – M. Macek

Rozhodčí: Šimek – Papežík, Beneš.
Zimní pauza vzala za své a s příchodem měsíce března je na prahu jarní část fotbalových soutěží. O víkendu 4. – 5. března startují jarní odvety v soutěžích řízených Řídící komisí pro Čechy, kam v divizním „céčku“ spadá také benátecký fotbalový tým. Ten zažil povedený podzim a nebýt několik zejména domácích remízových zápasů, mohl by se klidně vyhřívat na samém čele tabulky. Každopádně i aktuální třetí místo je pro tým trenérů Staňka a Kysely velmi dobrým vysvědčením a předurčením ke kvalitní jarní práci. Na druhé Hlinsko Benátečtí ztrácejí bod, na vedoucí liberecké béčko pak body čtyři, a tak jistě hned od úvodu zahájí Středočeši stíhací jízdu. Úvod každé soutěže vždy bývá klíčový a nejinak tomu bude také v případě jarních odvet. Hned v 16. kole Benátky vyjedou v rámci středočeského souboje na půdu Čáslavi a budou chtít navázat na dobrý venkovní podzim, kdy na cizích hřištích prohráli jen u prvního Liberce. To Čáslav má po podzimu rozhodně co napravovat, neboť s aktuálním umístěním na 13. místě nemohou být tamní představitelé klubu rozhodně spokojeni. Z patnácti odehraných zápasů Čáslavští vyhráli jen tři, ve třech remizovali a devětkrát odešli z boje poraženi. Při skóre 20:36 má Čáslav na kontě 12 bodů, což jen o dva body více než poslední tandem Náchod a Brandýs.

Podzimní vzájemný zápas:
Podzimní vzájemný zápas v podstatě rozhodl už první poločas. Benátečtí v něm totiž vstřelili tři góly, na což se Čáslavi ve druhé půli hodně špatně reagovalo. Do vedení Benátky poslal v 18. minutě Zabilanský, na jehož trefu navázal ve 32. minutě jeho spoluhráč Slicho. A když krátce před poločasovým hvizdem zatloukl třetí hřebíček do čáslavské rakve Mbah, šlo se hostům do kabin velmi těžce. Ve druhé půli padl už jen jediný gól, čisté konto brankáři Strakovi zkazil v 78. minutě Ronovský, avšak to bylo ze strany hostů vše a duel skončil výhrou Benátek v poměru 3:1.

Benátky v zimní přípravě:
Zimní přípravné období absolvovali benátečtí fotbalisté v domácích podmínkách, zpestřili si ho také soustředěním v Harrachově. Svěřenci trenérů Staňka a Kysely sehráli pět přípravných zápasů, v nichž nepoznali hořkost porážky, avšak zapsali si hned čtyři remízy. Dvě s ligovými dorosty kategorie U19 Mladou Boleslaví a Českými Budějovicemi – tyto zápasy s běhavými dorostenci dokonale prověřili kondiční stránku mužstva. Další remízy pak byly s divizními Kosmonosy a v generálce s rezervou třetiligového Motorletu Praha. Jedinou přípravnou výhrou tak byla ta s lídrem pražského přeboru TJ Spoje, a to přesvědčivě 4:0.

Čáslav v zimní přípravě:
Čáslavští v zimní přípravě sehráli oproti benáteckému týmu o poznání více zápasů, a to celkem osm. Zúčastnili se zimního turnaje v Brandýse nad Labem, kde v konkurenci dalších sedmi celků různých soutěží skončili čtvrtí. Celkově svěřenci Jakuba Svobody prošli zimní přípravou s bilancí tří výher, jedné remízy a tří porážek. Kromě brandýského turnaje Čáslav sehrála také jedno utkání v rámci soustředění, s jihočeskou Třeboní zvítězila 3:1. Trenér Svoboda v týmu zároveň uvítal nové tváře – obránce Lukáše Marka z Kutné Hory, z hostování v divizním Ždírci se vrátil brankář Miroslav Vlček a další posilou je obránce Jakub Peca, který naposledy působil v Havlíčkově Brodě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.