4:0

konec (0:0, 2:0, 2:0) Stav série: 2:0

05.03.2023, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Předkolo • Daniel Doležal

Tipsport: 1.74 4.3 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Předkolo play-off Chance ligy je tedy kompletně za námi v nejkratším možném čase. Jihlava porazila Slavii 2:0 a ve čtvrtfinále půjde na Vsetín, Zubři vyzvou ve středu v prvním zápase Třebíč! Série Přerova s Frýdkem-Místkem tak rychle končí po výsledcích 5:2 a 4:0 a já se s vámi tímto z přerovské MEO Arény loučím! Ve čtvrtfinále na počtenou! (19:30:36)
Na hektické a emocí plné chvíle z konce druhého dějství navázala třetí třetina. Hra už se opět nesla spíše v duchu prvního dějství, aktivnější ale potřebovali být hosté, kterým za stavu 0:2 hrozil konec sezony. O zvrat se pokoušel Ramik, který obtočil branku, ke snížení ale nevedla ani druhá přesilová hra, kterou měli Janečkovi svěřenci k dispozici. V početní výhodě se neprosadilo ani MEO, to ale nikam spěchat nemuselo o to víc, když v 55. minutě přispěl Daniel Indrák druhou brankou. Poté, co si na Švančaru zblízka nepřišel Pechanec, si totiž počkal stejně jako Süss ve druhé třetině na vhodný moment a přes skrumáž trefil skulinku v brance. Frýdečtí v závěru zkusili vabank, ten ale znamenal už pouze pojistku Jiřího Goiše do prázdné branky.

59:14

59:14 Jiří GOIŠ - 4:0

59:14

Přerov právě vstřelil branku!
Postup Zubrů je zpečetěn, JIŘÍ GOIŠ se trefuje přes celé kluziště do prázdné branky a zapisuje třetí úspěšný zásah v této sérii! V MEO Aréně už začínají oslavy naplno, Hanáci se totiž mohou těšit na vítěze základní části z Třebíče! Bez asistence.

58:59

Doktorovo nahození zbrzdil Postava betonem, hraje se dál v pásmu Zubrů.

58:47

Ševčík mohl vítězství Zubrů zpečetit, branku ale minul o několik málo centimetrů! Zakázané uvolnění Přerova.

58:32

Icing Přerova.

58:23

Zubři v plném počtu, hraje se v pěti proti šesti bez brankáře.

58:08

Buly po pravici Postavy, z trestu Kudělky zbývá ještě 15 vteřin.

57:59

Nyní už hosté hrají s kotoučem v útočné třetině, Švančara míří na střídačku.

57:41

O puk se bojuje ve středním pásmu, Frýdek zatím nemá kotouč pod kontrolou.

57:18

Buly v pásmu Frýdku-Místku, Švančara musí zpět mezi tři tyče.

57:01

Zubři přečkali první kritický moment díky obětavé práci, puk ale zůstává v jejich pásmu. Hosté potřebují získat na své hole klid.

56:37

Puk ihned po buly letěl ven z přerovského pásma. Frýdecká branka zeje prázdnotou, hosté totiž hrají vabank v šesti.

4:0

Branky a nahrávky: 29. Indrák (Pechanec, Kratochvil), 29. Süss (Kudělka), 56. Indrák (Pechanec), 60. Goiš

HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – Hrdinka, Chroboček, Kudělka (A), F. Němec, Krisl (C), Ševčík, Bystroň – Kratochvil, Pechanec, Indrák – Goiš, Süss, Okál – Jan Svoboda, F. Dvořák, Březina – Fencl, Ministr, Hradil.
Trenér: Robert Svoboda

HC Frýdek-Místek: Švančara (Mokry) – Š. Havránek, J. Michálek, Žůrek, J. Adámek, Sova, Homola, Kareš – Svačina (A), Zeman, Ramik – Doktor, Vrdlovec (C), Dostálek – Hotěk, Haas, Klimša (A) – Geidl, Matěj, Macháček.
Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Bejček, Kostourek – Kráľ, Dědek

19:59 PRE 2 Jan Svoboda, sekání
28:33 PRE 1:0 Indrák (Pechanec, Kratochvil)
28:59 PRE 2:0 Süss (Kudělka)
37:40 FRM 2 Hotěk, nedovolené bránění
38:06 FRM 2 Svačina, sekání
39:01 PRE 2 Süss, hrubost
FRM 2 Sova, hrubost
48:50 PRE 2 Pechanec, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
50:59 FRM 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Geidl
55:21 PRE 3:0 Indrák (Pechanec)
56:23 PRE 2 Kudělka, podrážení
57:18 PRE 2 Chroboček, sekání