po penal. (3:5) (1:2)

23.02.2023, 18:45 • Stade Louis-II, Monaco • Play-off • Michal Hromas

Tipsport: 2.23 3.77 3.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 6:6. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:12. (21:35:03)
Napínavý dvojzápas je u konce. Oba dva celky dokázaly venku zvítězit poměrem 3:2 a tak byla nevyhnutelná zápletka jménem prodloužení a následné penalty, které lépe zvládl Bayer Leverkusen!
V monackém dějství tahalo většinu zápasu za kratší konec Monako. Po trefě Ben Yeddera vyrovnalo nejprve v prvním poločase, aby za další dvě minuty opět prohrávalo. Leverkusen poté dokonce zvýšil na 3:1 a držel se v postupové pozici, ale Monako díky Embolovi šest minut před koncem snížilo na 2:3 a duel šel do prodloužení. Tam jsme moc příležitostí neviděli a konal se tak penaltový rozstřel. Německý celek dokázal proměnit všech pět exekucí, naopak v monackém dresu pouze břevno trefil Matazo a poslal tím Bayer dál!
Toto je pro dnešek vše a já děkuji za pozornost.

Moussa DIABY

5. série 3:5

Nübel byl blízko blizoučko k udržení svého týmu ve hře. Správně si vybral stranu ale střelu Diabyho nezkrotil dostatečně a francouzský útočník posílá Leverkusen do osmifinále Evropské ligy!

Kevin VOLLAND

4. série 3:4

Hrádecký zvolil správnou stranu, ale Vollandova rána byla rychlá a přesná!

Patrik SCHICK

4. série 2:4

Patrik Schick si před samotným zakončením přibrzdil a přesně k levé tyči z jeho pohledu trefuje!

Breel EMBOLO

3. série 2:3

Embolo bez potíží k tyči snižuje skóre a drží naděje Monaka.

Edmond Fayçal Tapsoba

3. série 1:3

Tapsoba jako další obránce v brzké fázi rozstřelu trefuje skvěle levý horní roh brány! Nübel zkusil zůstat stát na místě.

Eliot MATAZO

2. série 1:2

Další tvrdá rána z monackých kopaček ale Matazo napálil jen břevno!

Nadiem AMIRI

Amiri dokázal střelou k levé tyči proměnit, i když Nübel trefil stranu.

Axel DISASI

1. série 1:1

Netradičně zahájil za Monako stoper Disasi a nekompromisně tvrdou ranou vyrovnává!

2:3

Branky: 19. Ben Yedder (pen.), 84. Embolo (Diatta) – 13. Wirtz, 21. Palacios, 58. Adli (Wirtz)

Karty:   41. Fofana (ASM), 119. C. Henrique (ASM), 120. Jakobs (ASM) – 65. Andrich (LEV), 99. Palacios (LEV)