4:5

po prodl. (2:2, 0:1, 2:1 - 0:1)

18.02.2023, 15:00 • Nadstavba B • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 1.7 4.8 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo velmi zajímavé utkání. Domácí byli střelecky aktivnějším týmem, hostům pomohlo několik přesilových her, a tak si z Benátek nad Jizerou odváží bonusový bodík. (17:19:52)

62:25

62:25 POUZAR - 4:5

62:25

Písek právě vstřelil branku! Hosté získávají druhý, nesmírně cenný bod. Novák podržel puk v útočném pásmu a přesnou přihrávkou našel JAROSLAVA POUZARA, který trefil přesně k tyči. Asistence: Filip Novák, Yahor Hrakholski.

61:56

Opět pálil Hanus, Sejpal má puk ve své moci a Jankovský je na ledě.

61:46

Další střela Hanuse byla sražena do rohu kluziště.

61:23

Jan Dvořák získal kotouč a našetřil cenné vteřinky.

61:03

Hanusovu střelu zblokoval Havlas a vyhazuje.

60:40

Další pokus Volfa zaduněl jen o zadní mantinel.

60:29

Volfova střela byla sražena za branku.

60:03

Domácí dostali puk do útočného pásma .

60:01

Domácí ve třetí třetině opět odskočili, hostům se v početní výhodě podařilo vyrovnat. Čeká nás prodloužení a domácí horké chvilky po Jankovského trestu.

60:00

59:56

Vyloučen domácí Václav Jankovský za zdržování hry/vyhození puku.

59:45

Hosté hrají v plném počtu.

59:37

Puk je mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:01

Šafránkovu sraženou střelu zakončoval Jan Dvořák mimo!

4:5

Branky a nahrávky: 7. Šafránek (Jankovský, Mrkvička), 11. J. Dvořák (Havlas), 46. J. Dvořák (L. Tondr, Jankovský), 48. Jankovský (Šafránek, Mrkvička) – 3. Hanus (Matiášek, Radoš), 17. Březina (Volf, Matiášek), 37. Matiášek (Novotný, Cháb), 54. Radoš (Matiášek), 63. Pouzar (Novák, Hrakholski)

HC Benátky nad Jizerou: Sejpal (Hofman) – Mrkvička, Klodner, Antoš, Rajgl, Němeček, Mašek – L. Tondr, Havlas, J. Dvořák – M. Tondr, Šafránek, Jankovský – Šíma, Král, Hejňák – Kusý, Peca.
Trenér: Nečas

IHC Králové Písek: Kříž (Novák) – M. Dvořák, Kurfürst, Hanus, Radoš, Pavlát, Novák, Turek – Hollar, Cháb, Volf, Brož, Březina, Macháček, Novotný, Matiášek, Hrakholski, Pouzar, Chocholoušek.
Trenér: Matušík

Rozhodčí: Domský – Brož, Jurak

Diváci: 205

1:04 BEN 2 M. Tondr, podrážení
2:19 PIS 0:1 Hanus (Matiášek, Radoš)
6:37 BEN 1:1 Šafránek (Jankovský, Mrkvička)
44:33 PIS 2 Radoš, držení hole
45:56 BEN 3:3 J. Dvořák (L. Tondr, Jankovský)
47:49 BEN 4:3 Jankovský (Šafránek, Mrkvička)
50:30 BEN 2 M. Tondr, držení
PIS 2 Radoš, nedovolené bránění
51:54 BEN 2 Němeček, podrážení
53:03 PIS 4:4 Radoš (Matiášek)
57:45 PIS 2 Radoš, držení
59:56 BEN 2 Jankovský, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu