Anglická Premier League

Brentford FC – Crystal Palace FC

1:1

konec (0:0)

18.02.2023, 16:00 • Gtech Community Stadium, Brentford • 24. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.85 3.49 4.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+6

Brentford právě vstřelil branku!
Domácí to dokázali a v poslední minutě zápasu vyrovnává prudkou hlavičkou z 10 metrů do šibenice po centru Bryana Mbeuma střídající VITALY JANELT. Nadšení na západě, zoufalství na jihu Londýna!

69

Crystal Palace právě vstřelil branku!
Pokutové území včel patřilo hostům. Ayewova zpětná přihrávka prošla Hickeymu jesličkami, sklepl ji Schlupp a Oliseho načechraný nákop pak uklidil hlavičkou zblízka do sítě po šesti minutách na hřišti úplně volný EBERECHI EZE.