4:1

konec (1:0, 0:1, 3:0)

14.02.2023, 17:00 • TITAN Aréna • 37. kolo • Adam Pančák (@PancakAdam) sk

Tipsport: 2.31 4.14 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Diváci v dnešnom zápase sledovali vyrovnaný duel až na celkom jednoznačný záver, v ktorom 3 gólmi o svojom triumfe 4:1 rozhodli domáci hokejisti. Za domácich sa presadili v stretnutí Vähätalo, Šmida, Uhrík a Kriška, za Spišiakov strelil jediný gól v 22. minúte Reway. (19:40:09)

59:59

59:59 KRIŠKA - 4:1

59:59

Liptovský Mikuláš dal gól! Záver ako z toho najlepšieho sna pre domácich. Tí ešte pridali v poslednej sekunde jeden presný zásah, keď sa strelou z prvej z pravého kruhu presadil MARTIN KRIŠKA. Asistencie: Diakov, Handlovský.

59:44

Stretnutie sa už len dohráva, Liptáci dnes získajú cenné 3 body.

59:14

Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
Rapáč – 2 min., hrubosť.

59:14

59:14 UHRÍK - 3:1

59:14

Liptovský Mikuláš dal gól! Je to spečatené, 3 body dnes zostanú v Liptovskom Mikuláši. Karsums sa neulakomil na strelu do prázdnej brány, ale ešte prihral MICHALOVI UHRÍKOVI, ktorý strieľa tretí gól svojho tímu v dnešnom zápase. Asistencie: Karsums, Lušňák.

58:49

Vandas – 2 min., sekanie + 2 min., nešportové správanie.

58:42

Trma-vrma pred Valentom, ktorú však napokon zvládli vyriešiť domáci hokejisti.

58:20

Oddychový čas hostí – HK Spišská Nová Ves.

58:20

Nellis sa dostal do obrovskej šance, ktorú však nevyužil. Liptáci teraz aj so šťastím neinkasovali.

56:28

56:28 ŠMIDA - 2:1

56:28

Liptovský Mikuláš dal gól! Predstavte si, domáci hokejisti idú v závere 3. tretiny do vedenia. Hostia akoby prestali hrať v obrannom pásme a čakali prerušenie hry od jedného z arbitrov. To však neprišlo, Liptáci hrali ďalej a ku strele z pravého kruhu sa dostal SEBASTIÁN ŠMIDA, ktorý prekonal Melicherčíka. Asistencie: Lušňák, Vrábeľ.

55:55

Romaňák stratil puk v obrannom pásme, ukradol mu ho Kriška, ktorý následne ponúkal možnosť na strelu z prvej svojmu spoluhráčovi. V poslednej možnej chvíli však dobre zapracovali hostia hokejkami a zblokovali ju.

55:12

Hostia v útočnom pásme, vyzerá to tak, že práve oni majú do záveru zápasu viac síl.

53:41

Nehcem samozrejme nič predpovedať, ale podľa priebehu zápasu v druhej polovici tretej tretiny to dnes v TITAN aréne vyzerá minimálne na predĺženie.

51:33

Ozdobou dnešného zápasu cú celkom jednoznačne obidvaja brankári. Tí od úvodu predvádzajú fantastické zákroky, ktorými držia svoje tímy "nad vodou".

50:19

Šmida nebezpečne ohrozil bránu Melicherčíka, gólman Spišskej Novej Vsi si ale pripisuje úspešný zákrok.

4:1

Branky a nahrávky: 12. Vähätalo (Kriška, Handlovský), 57. Šmida (Lušňák, Vrábeľ), 60. Uhrík (Karsums, Lušňák), 60. Kriška (Diakov, Handlovský) – 22. Reway (Valach, Porte)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Valent (Kozel) – Ventelä, Mezovský, Dyakov, Bokroš, Hudec, Novajovský, Braun, Kapičák – Handlovský, Vähätalo, Kriška – Uhrík, Saari, Karsums – Lušňák, Vrábeľ, Michalík – Štrauch, Šmida, Vankúš
Trenér: Ernest Bokroš

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Romaňák, Beaudry, Ordzovenský, Ališauskas, Malina, Valach, Groch – Majdan, Nellis, Rapáč – Verbeek, Kerbashian, Vandas – Giľák, Reway, La Porte – Belluš, Bortňák, Vartovník
Trenér: Vlastimil Wojnar

Rozhodčí: Hronský, Goga – Riš, Durmis – Kontšek

09:46 SNV 2 Verbeek, podrážení
11:40 LMI 1:0 Vähätalo (Kriška, Handlovský)