6:4

konec (2:1, 3:2, 1:1)

13.02.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 46. kolo • Michal Pospíšil

Tipsport: 2.27 3.94 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dynamo nakonec zvládlo uhájit své vedení i ve třetí třetině, když sice Přerov snížil na 5:4 a chvíli se tlačil i za vyrovnáním. Jenže jejich snahu utnul tři minuty před koncem Jan Mandát, který stanovil konečný výsledek na 6:4. (20:18:03)

59:03

Hosté na nic nečkají a hned nahazují na brankáře.

59:00

Přesně minutu před koncem se stěhuje hra před pardubického Růžičku.

58:06

Rákos vystihl směr přihrávky, ale puk mu od hole nakonec odskakuje.

57:03

Ondřej Rohlík zavezl sám puk do pásma a nakonec se rozhodl i pro střelu, kterou ale Postava bez problémů kryje.

56:20

56:20 Jan MANDÁT - 6:4

56:20

Pardubice B právě vstřelily branku! Dynamo se opět vrací do dvoubrankového vedení necelé čtyři minuty před koncem! Ondřej Matýs předvedl, jak vidí hru, když v otočce v plné rychlosti vybídl JANA MANDÁTA ke skórování a ten o tyč odrazil puk do brány – 6:4! Asistence: Ondřej Matýs a Michal Hrádek

55:09

Postava po Bučkově střele rychle vytřepal puk z lapačky a vybídl spoluhráče. Přerovští z toho těží vhazování před Růžičkou.

53:08

Doležal obdržel přihrávku na lehkou teč, ta skončila vedle brány.

51:44

Na přihrávku vzduchem nikdo nedosáhl a následuje stěhování do pásma domácích.

50:52

Svoboda prostrčil puk na Jana Hrušku, který měl před sebou jen Postavu, toho ale nepřekonal!

49:47

Süssův bekhend nenašel prostor mezi třemi tyčemi. Tlak Zubrů se ale neustále stupňuje.

49:06

Kudělkova střela hned po buly zamířila Růžičkovi pod betony.

49:01

Tak tohle bylo opět velmi těsné, Růžička na poslední chvíli přitlačil beton k tyči!

48:09

48:09 Daniel INDRÁK - 5:4

48:09

Přerov právě vstřelil branku! A je tu snižující branka. Po tlaku v pásmu střílel DANIEL INDRÁK, který byl lehce zahákován, ale i přesto nádherně v pádu vymetl horní růžek – 5:4! Asistence: David Chroboček

47:35

Hruška zvedl hlavu a poslal puk na najíždějícího Michala Hrádka, který se mohutně napřáhl, ale Postava puk zastavil.
Dnešní utkání sleduje 377 diváků.

6:4

Branky a nahrávky: 15. T. Svoboda (Hruška, O. Rohlík), 16. Bučko (Matýs, Hanousek), 23. M. Machač (T. Zeman, Pochobradský), 34. Matýs (Mandát, Rákos), 40. Hruška (Matýs), 57. Mandát (Matýs, Hrádek) – 14. Macuh (Hrdinka, Chroboček), 22. Krisl (Okál, Ševčík), 40. Jak. Svoboda (Kratochvil, Indrák), 49. Indrák (Chroboček)

HC Dynamo Pardubice B: Růžička (Nečas) – Bučko, Bukač, Hanousek, Nedbal (A), Hrádek, Chabada, Kubíček – Mandát, Rákos (A), Matýs – T. Svoboda, Hruška, O. Rohlík – Lichtag, Kaut (C), Kaplan – Pochobradský, T. Zeman, M. Machač.
Trenér: Václav Baďouček

HC ZUBR Přerov: Da. Král (40. Postava) – R. Černý, Kudělka (A), Hrdinka, Chroboček, Krisl (C), Ševčík, Gréč – Březina, Pechanec, Süss – Doležal (A), F. Dvořák, Okál – Indrák, Kratochvil, Jak. Svoboda – Ministr, Macuh, Jan Svoboda.
Trenér: Robert Svoboda

Rozhodčí: Petružálek, Jechoutek – Horažďovský, Štěpánek