FK Boca Chotěboř – TJ FC Dalmach Turnov

7:0

konec (4:0)

10.02.2023, 20:30 • SH Světlá nad Sázavou • 19. kolo • Boca Chotěboř

Dnes jsme byli v Chotěboři svědky jasného utkání. Domácí BOCA přehrála TJ FC Dalmach Turnov jasně 7:0 a body zcela zaslouženě zůstávají doma. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:02:18)

39:11

Chotěboř právě vstřelila branku!
Autorem branky je KRATOCHVÍL. Asistence: Staněk.

36:33

Domácí měli v krátkém čase několik šancí na zvýšení skóre.

33:49

Žlutá karta pro tým FK Boca Chotěboř (Voborník).

31:38

Autorem branky je JANDA. Asistence: Dočekal.

31:22

Hosté šli dva na brankáře, šanci na snížení ale nevyužili.

29:01

Na fauly je to ve druhém dějství 1:2.

26:32

Autorem branky je NOVOTNÝ. Asistence: Staněk.

25:52

Klimeš to měl na lopatě, ale trefil jenom břevno.

23:02

Hosté se ocitli před odkrytou brankou domácích, balón ale ani jeden z hráčů Dalmachu nezachytil a nyní se rozehrává se od branky BOCY.

22:09

Staněk poslal balón vedle branky hostí.

21

První dějství bylo jasnou záležitostí pro domácí BOCU, která po dvaceti minutách hry, nutno říci zcela zaslouženě, vede 4:0. Druhý poločas začne ve 21:15.

20

18:23

Domácí šli teď dvakrát po sobě v přečíslení tři na dva, ale branka z toho nepadla.

17:35

17:04

Pařízek se ocitl sám před Bencem, který ale jeho pokus o snížení vychytal.

13:50

Na fauly to je 2:3.

9:32

Kratochvíl na druhý pokus trefuje jenom břevno.

7:0

konec (4:0)

Branky: 6. Dočekal (Chlad), 7. Klimeš (Kratochvíl), 8. Chlad (Voborník), 18. Novotný (Staněk), 27. Novotný (Staněk), 32. Janda (Dočekal), 40. Kratochvíl (Staněk)

Karty:   10. Novotný (CHO), 34. Voborník (CHO)

FK Boca Chotěboř: Tomáš Benc – Jan Novotný, Pavel Klimeš (K), Ondřej Staněk, Lukáš Dočekal, Petr Chlad, Jakub Voborník, Tomáš Jakeš, Jiří Kratochvíl, Jiří Fiedler František Janda

TJ FC Dalmach Turnov: Jiří Šimek – Aleš Krejčík, Marek Bangha, Michal Pařízek, Vojtěch Tvrdý, Pavel Vítek, Jakub Dlouhý, Jaroslav Mencl

Rozhodčí: Věra Soukupová, Pavel Kolbaba