2. liga skupina Západ

HC Kobra Praha – HC Baník Příbram

2:4

konec (0:2, 1:0, 1:2)

08.02.2023, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • Nadstavba A • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 3.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:13

Pozor, Kobra to znovu zkouší bez gólmana!

59:13

Oddechový čas pro tým HC Kobra Praha.

58:49

58:49 David ZDENĚK - 2:4

58:49

Příbram právě vstřelila branku!
Máme rozhodnuto! Příbram se dostala ke kotouči takřka okamžitě poté, co Ondrík opustil klec a situace hned využil DAVID ZDENĚK. Domácí brankář se ještě seč mohl snažil vrátit mezi tři tyče, dalekonosné nahození ale zastavit nedokázal – 2:4! Asistence: Petr Eret.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

44:43

44:43 Viktor MARTÍNEK - 2:3

44:43

Kobra právě vstřelila branku!
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, v Braníku to dnes ještě bude drama! Jiroušek ze své klece loví druhý kotouč, tentokrát ho z bezprostřední blízkosti brankoviště překonal VIKTOR MARTÍNEK – 2:3! Asistence: Martin Petrák, Václav Zídek.

43:34

43:34 Petr KAFKA - 1:3

43:34

Tenhle gól se pro domácí řadí do kategorie těch smolnějších, Baník se vrací do dvoubrankového náskoku! Jeden z pražských zadáků se srazil s Ondríkem a znemožnil mu zakončit, čehož naplno využil PETR KAFKA. Zkušený forvard zakončením do takřka prázdné klece zkompletoval hattrick – 1:3! Asistence: Petr Eret, Lukáš Bednařík.

39:00

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

38:37

Domácí se v oslabení dostali do přečíslení dva na jednoho! Dopředu vyrazili Novák s Houškou, ale jejich exkurze skončila předčasně – jeden z nich se totiž dostal do postavení mimo hru!

38:15

Jan Matuška (KOB) svým spoluhráčům komplikuje situaci menším trestem za vysokou hůl.

36:47

36:47 ŠŤASTNÝ - 1:2

36:47

Zničehonic máme v Braníku sníženo! Domácí přetavili krátký pobyt před Jirouškem v gól a chvíli po vyhraném vhazování se popré v zápase prosazují, na střeleckou listinu se konkrétně zapisuje TOMÁŠ ŠŤASTNÝ – 1:2! Asistence: Vladislav Houška, Tomáš Duda.

21:28

Od snížení nás dělily milimetry, Knesl prudkou ranou z modré nastřelil tyč příbramské klece!

20:01

Změna v domácím brankovišti! Lukáš Sochůrek odstupuje, utkání za něj dočape Matyáš Ondrík.

19:40

Naprosto neuvěřitelný zákrok z dílny hostujícího gólmana! Jiroušek zachyboval, vyjel z branky a nedopatřením na mezikruží zahrál puk jen na forčekujícího protihráče. Ten chtěl zaváhání využít a okamžitě vypálil na opuštěnou klec, příbramský brankář ale doslova padl kotouči do cesty a hokejkou jej vytěsnil mimo nebezpečí!

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny!

15:42

Dvě minuty teď budeme sledovat hru čtyři na čtyři. Filip Patzelt (PRI) sice Viktora Martínka (KOB) opravdu podrazil, domácí forvard ale zákrok trochu přihrál.

13:41

A rázem to mohlo být o tři branky! Eret to po dvou přihrávkách tentokrát vzal do svých rukou a z hranice brankoviště potrápil Sochůrka, který na jeho jedovaté zakončení ale vyzrál!

12:51

12:51 Petr KAFKA - 0:2

12:51

Hosté si svůj náskok takřka okamžitě pojišťují! Na konci bleskové příbramské akce stál opět PETR KAFKA, který si dalším zakončením už v polovině první třetiny zadělal na hattrick – 0:2! Asistence: Petr Eret, Lukáš Bednařík.

12:27

12:27 Petr KAFKA - 0:1

12:27

Odměnou za ubráněné náročné oslabení budiž gól, Příbram se v polovině třinácté minuty dostává do vedení! Eret ze strany poslal puk na mezikruží volnému PETRU KAFKOVI a hostující ostrostřelec přesnou střelou obral Sochůrka o čisté konto – 0:1! Asistence: Petr Eret.

09:40

A pozor, Příbram jde na minutu a půl do tří! Bednaříkovi bude dělat společnost Luboš Brzák (PRI), kterého rozhodčí vyloučil za podrážení.

09:08

Hosté si hru v pěti moc dlouho neužili, Lukáš Bednářík (PRI) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

06:13

Pražané si vyzkouší hru v početní výhodě, Jan Grubner (PRI) jde ven za vyhození puku mimo hřiště.

2:4

Branky a nahrávky: 37. Šťastný (Houška, Duda), 45. Martínek (Petrák, Zídek) – 13. Kafka (Eret), 13. Kafka (Eret, Bednařík), 44. Kafka (Eret, Bednařík), 59. Zdeněk (Eret)

HC Kobra Praha: Sochůrek (21. Ondrík) – Knesl, Duda, Pavlák, Straka, Ducháč, Svach – Míšek, Zídek, Šťastný, Janča, Martínek, Ksandr, Kolda, Novák (C), Houška, Petrák, Matuška.
Trenér: Miloslav Šeba.

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Grubner, Zdeněk, Jelínek, Saňa (A), Zedek, Havlín, Patzelt – Kafka (A), Furch, Hasman, Josefus (C), Eret, Bednařík, Pinkas, Brzák.
Trenér: Pavel Marek.

Rozhodčí: Bernat – Žídek, Maňák.

Diváci: 212

06:13 PRI 2 Grubner, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
09:08 PRI 2 Bednařík, vražení na hrazení
09:40 PRI 2 Brzák, podrážení
12:27 PRI 0:1 Kafka (Eret)
12:51 PRI 0:2 Kafka (Eret, Bednařík)
15:42 KOB 2 Martínek, nafilmovaný pád nebo přihrávání