konec (7:14)

04.02.2023, 10:30 • Hala Maloměřice • 20. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 6.79 11.9 1.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59

Možnost hodit si sedmičku dostal Adam Stein. Jednou naznačil, aby následně skóroval hodem do pravého dolního rohu. (14:29)

59

Na svůj debut v dresu Maloměřic nebude Štěpán Fiala vzpomínat v dobrém. Je potřetí vyloučen, následuje tedy červená karta. (14:28)

57

Z levé spojky ukázal přesnou mušku Matouš Kolečkář. Vypálil na zadní tyčku pod břevno, zatímco brankář padal k zemi. (14:28)

56

Po faulu hostujícího hráče rozhodčí nařídili sedmimetrový hod. Libor Horut si poradil s ledovým klidem, balón napálil do pravé šibenice. (14:27)

56

Za útočný faul je dvěma minutami potrestán Šimon Erbes. Vzhledem ke stavu střetnutí jej ovšem oslabení týmu příliš mrzet nemusí. (13:27)

55

Domácí skórují v oslabení. Jmenovitě Kristian Kolář, který svůj první úspěch zaznamenal dobře mířeným hodem pod horní tyč. (13:27)

54

Není nač čekat. Přesilovková kombinace neměla dlouhého trvání, gólovou ránou z pravé spojky ji uzavřel Adam Stein. (12:27)

54

Podruhé si putuje na dvě minuty odpočinout Štěpán Fiala, házenkář, který do Maloměřic přestoupil ze Vsetína. (12:26)

52

Hosté založili rychlý protiútok hodem za obranu. Balón bez problémů zpracoval Dejan Kukulovski, akci završil nekompromisní ránou, jíž pomohlo do sítě břevno. (12:26)

52

Se štěstím, ale přece balón našel na pravém křídle Daniela Burgeta, který skočil na střed a skóroval technickým pokusem kolem levé nohy Zaplatílka. (12:25)

50

Nyní už byl gólman Maloměřic bez šance. Propálil jej Nikola Sekulić, pro nějž jde o první úspěšnou trefu v utkání. (12:24)

47

Neoddiskutovatelný dvouminutový trest pro Radima Tejzra, jenž stáhl pivota soupeře v jasné pozici. Maloměřice budou hrát v oslabení. (12:23)

45

Mezery v domácí defenzivě jsou zkrátka příliš velké. Nyní jednu z nich využil na levé straně Martin Kocich, aby akci završil gólovou střelou podél pravé nohy Zaplatílka. (12:23)

44

Další ztrátu už hosté potrestali. Od poloviny hřiště směřoval osamocen vstříc bráně Jakub Bosák, uspěl hodem po pravici brankáře. (12:22)

43

A trest se dostavil. Dan Burget vyzrál jeden na jednoho na obránce a s velkým přehledem si poradil i s gólmanem. (12:21)

40

Přihrávka na domácího pivota nevyšla, načež po levé lajně utekl do úniku Jakob Bosák. V koncovce sběhl na střed a zakončil neomylně k levé tyči. (12:20)

40

Mizerné bránění domácího mužstva. Martin Kocich snadno proběhl otevřeným středem a tvrdou ránu nasměroval k pravé tyčce. (12:19)

39

Lukáš Koubek se rozstřílel. Vystřelil zpoza brankoviště pravou rukou, Živojin Ilić byl bez šance na reakci. (12:18)

39

Druhý dvouminutový trest v zápase si vykoledoval Matouš Kolečkář, domácí mají možnost snížit manko v početní převaze. (11:18)

37

Možnost skórovat ze sedmičky dostal Libor Horut. Poradil si na výbornou, míč nasměroval vedle pravého Ilićova boku. (11:18)

37

Poprvé se trefil Jakub Bosák. Dostal hodně místa na pravém křídle, brankáře Zaplatílka překvapil střelou nad přední tyč. (10:18)

36

S velkým štěstím skóroval Lukáš Koubek. Z nouze vystřelil pravačkou a Iliće dokonale zaskočit odraz míče od země. (10:17)

36

Góly zatím ve druhé půli padají. Zodpovědnost vzal do vlastních rukou Ondřej Krošík, pravačkou balón hodil do sítě podél brankářovy levé nohy. (9:17)

35

Na straně Králova Pole přichází reakce z pravé spojky, hodem do pravého dolního rohu se prosadil Adam Stein. (8:17)

34

Rychlá odpověď domácího celku. Z levé spojky napřáhl Lukáš Koubek a dobře umístěnou ránou vyzrál na Iliće. (8:16)

34

Svůj pátý gól v zápase přidává do statistik Martin Kocich. Hodem těsně nad zemí prostřelil gólmana nad pravou nohou. (7:16)

33

Střelecký účet druhé půle otevírá Dejan Kukulovski. Z levého křídla zacílil neomylně do protějšího horního rohu. (7:15)

29

Zkušeně si počínal Jan Hliničan. Našel si na středu volný prostor ke střele, balón nasměroval do sítě nad hlavou brankáře. (7:14)

28

To domácí svým útokem neuspěli, aby následně dostal milimetrově přesný pas za obrannou linii soupeře Jan Zahradníček, který zakončoval podél levé nohy gólmana. (6:14)

28

Dušan Živanov je při chuti. Přidává druhý gól v krátkém časovém sledu levačkou napálil balón přesně k levé tyčce. (6:13)

27

Příliš mnoho prostoru měl na levé spojce Dejan Kukulovski. Po chvilce váhání natáhl ke křižné ráně pod břevno, za níž se Zaplatílek natahoval marně. (6:12)

26

Hlediště ožilo, protože míč propasíroval do sítě Dan Korger. Domácí přesto ztrácí ještě pět branek, musí hru ještě zlepšit. (6:11)

25

A to se také děje. Dušan Živanov dostal nahrávku za obranu, aby následně skóroval hodem do pravého dolního růžku. (5:11)

24

Pravý křídelník Jan Zahradníček zůstal úplně osamocený. Se Zaplatílkem si poradil s velkým přehledem, zkušeně jej přeloboval. (5:10)

23

Vyloučení je v první půli opravdu požehnaně. Dalším hráčem s dvouminutovým trestem na kontě je maloměřický Ondřej Krošík. (5:9)

23

Domácí dokázali brzy odpověděl. Jan Hliničan si z levého křídla sběhl na střed a hodil balón neomylně k pravé tyčce. (5:9)

22

Premiérový gól utkání si může odškrtnout Dužan Živanov. Proti tvrdému projektilu ze spojky reagoval Zaplatílek příliš pozdě. (4:9)

20

Proti trestu protestoval Živojin Ilić. Ničeho nedosáhl, naopak za neutichající řeči vyfasoval z ruky rozhodčího kartónek žluté barvy. (4:8)

20

Kukulovski byl tím házenkářem, který fauloval, dodatečně a zcela po právu míří na dvě minuty ven ze hry. (4:8)

20

To se povedlo! Navzdory faulu stihl Libor Horut zakončit, za tvrdou ránou pod břevno Ilić natahoval ruku marně. (4:8)

19

Blesková reakce domácího celku. Volnějším středem proběhl Adam Stein a svou ostrou střelou rozvlnil síť za zády Zaplatílka. (3:8)

19

Teď už to vyšlo! Dan Korger obdržel přihrávku do úniku, bezmocného Iliće přehodil hodem k levé tyčce. (3:7)

18

Početní převahu jako první využil Jan Zahraníček. Z pravého křídla zacílil neomylně na zadní tyčku. Královo Pole zatím dominuje. (2:7)

18

Aby toho nebylo málo, tak žlutou kartu obdržel ještě domácí kouč František Urban, což má za následek další dvouminutový trest pro domácí celek. (2:6)

17

Nová posila Maloměřic Štěpán Fiala se neuvedl v příliš dobrém světle. Po faulu na hraně brankoviště inkasuje dvouminutový trest. (2:6)

17

Dvě minuty pro Dušana Živanova. Rozhodčí se radili, zda nenařídí sedmimetrový hod, nakonec se shodli pro klasickou rozehrávku. (2:6)

16

Jenže Královopolským nevyšel ani další útok a domácí v tomto případě trestali, mezi střelce utkání se zapsal Ondřej Krošík. (2:6)

14

Hráči v zeleném se zatím ohromně trápí ve finální fázi. Nevyšla nahrávka na pravé křídlo, načež za obranu dostal pas Jan Zahradníček a tváří v tvář brankáři nezaváhal. (1:6)

13

Dvouminutový trest i na hostující straně, vysloužil si je Matouš Kolečkář. Hraje se tedy ve čtyřech na obou stranách. (1:5)

12

Martin Kocich hýří velkým sebevědomím. Znovu volil hod k pravé tyčce, tentokráte do šibenice. Zaplatílek znovu bez šance. (1:5)

11

Napodruhé už se Martin Kocich nemýlil. Srovnal mířidla a přesnou střelou k pravé tyči nedal Zaplatílkovi žádnou šanci. (1:4)

11

Dvě minuty pro Libora Horuta, který zastavil do brejku směřujícího konkurenta, proto je nařízen sedmimetrový hod. (1:3)

11

Brejky zatím královopolským hráčům vychází na jedničku. Po levé straně se rozběhl Radek Flajsar, skóroval střelou na přední tyčku. (1:3)

9

Libor Horut si poradil s velkým přehledem. Bez zbytečného naznačování hodil míč do levého dolního rohu mimo dosah Iliće. (1:2)

7

Nejenže Dan Korger inkasoval dvě minuty za faul soka při zakončení, brněnský celek z Králova Pole navíc bude házet sedmičku. (0:2)

4

Po špatné nahrávce vystartoval do samostatného úniku Martin Kocich, svůj druhý gól vsítil hodem k pravé tyčce. (0:2)

3

Náskok navýšil Jan Zahradníček, jenže po zakončení narazil do gólmana, takže branka neplatí, skórující házenkář místo toho vyfasoval dvouminutový trest. (0:1)

3

První gól putuje na konto hostujícího celku! Postaral se o něj Martin Kocich, jenž si tváří v tvář brankáři věděl rady. (0:1)

14:29

SHC Maloměřice Brno: Koňařík, Zaplatílek, Mazač – Fiala, Horut, D. Zourek, Jung, Koubek, Kolář, Drásal, Ipser, Korger, Tejzr, Krošík, Hliničan, Havlík.
Trenér: František Urban

SKKP Handball Brno: Grulich, Ilić – Kocich, Živanov, R. Flajsar, Sekulić, Erbes, Strack, Burget, Kukulovski, Janda, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák.
Trenér: Pavel Hladík

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška