konec (1:1, 1:2, 2:2)

03.02.2023, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • 45. kolo • Barbora Kaftanová

Konec zápasu. (19:39:30)

59:23

Hra začína u brány Synka, kde právě probíhá boj domácích o prostřelení brankáře.

59:12

Zlín právě vstřelil branku!
Zlínští hráči vytrvali a podařilo se jim vstřelit pátý gól. Adam LACIGA s asistencí Zavřela.

58:19

Vyloučení v týmu HC Litvínov:
Bystřický – 2 min., sevření puku rukou.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10

Domácím se podařilo vysvobodit a hra se přesunula k Synkovi.

55:51

Po písknutí si hned přebírají puk domácí a snaží si vybojovat místo u Synka.

55:50

Hosté si berou oddechový čas.

54:48

Ti se teď pokouší o prostřelení Kubíka.

54:20

Hra začína u brány hostů a puk si hned přebírají samotní hosté.

54:00

Bednařík s Hocelíkem získali puk a vyjeli vstříc Kubíkovo bráně, avšak střela se nepodařila.

52:01

Laciga vyjel sám vstříc bráně domácích, avšak jeho střela byla zachycena.

51:18

Slavík s Beranem na chvíli vybojovali puk, avšak to dlouho nevydrželo a hosté už opět obkličují Kubíka.

50:18

Laciga zkusil své štěstí a pokusil se vstřelit, Kubík ale stihl puk zachytit do své lapačky.

49:50

Sadovikov se stále snaží vybojovat puk od domácích, zatím se mu to ale nedaří.

48:40

Zápas je zatím celkem vyrovnaný a oba brankáři musí stále zůstávat ve střehu.

47:00

Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínov si to nenechal líbit a dovedl hned dorovnat s gólem od Tima DANIELČÁKA s asistencí Svobody a Bystřického.

46:17

Zlínští junioři si připsali další gól a získali si opět náskok před domácím týmem.
Lukáš CHLUDIL s nahrávkou od Laciga.

44:34

Domácím se podařilo hned v páté minutě dorovnat a prostřelit Synka.
Ondřej POSTL s asistencí Slavíka.

43:22

Werner se pokusil vstřelit, jeho rána byla ale chycena Synkem.

42:26

Hra začíná u brány Synka a domácí tým se snaží zuby nechty toho využít.

40:40

Nábělek se pokouší prostřelit Kubíka, ten však stihl vše pochytat.

40:07

Beranovi se hned podařilo získat puk a přihrává svým spoluhráčům.

40:01

Druhá třetina byla podobná první třetině. Litvínovským juniorům se podařilo přidat druhý gól v deváté minutě a hned na to hosté dorovnali. Avšak zlínským juniorů se povedlo v poslední minutě získat náskok o jeden gól 2:3.
Třetí třetina začne přibližně v 19:05.

40:00

39:34

Zlínským juniorům se podařilo obrátit celou hru a přidávají si třetí gól zápasu. Stanislav SADOVIKOV s nahrávkou od spoluhráče Laciga.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:00

Litvínovští hráči se snaží prozkoušet Synka, ten je ale pod ochranou svých spoluhráčů.

37:24

Zakázané uvolnění hostů.

36:39

Synek dovedl všechny pokusy pochytat a hostům se podařilo otočit hru.

36:00

Ekrt si zvládl udržet puk a snaží se prostřelit Synka.

35:20

Kubík je teď pod palbou střel, zatím se mu ale daří vše pochytat.

34:50

Šišák vyslal puk vstříc bráně Kubíka, avšak v cestě mu bylo zabráněno.

33:19

Hamrlovi se podařilo zabránit v nahrávce domácích a vysílá puk svým spoluhráčům.

31:46

Na ledě je teď velký stres ze strany domácích, díky náhlému dorovnání hostů, tak se snaží vybojovat místo u Synkovo brány.

29:31

Pod palbovým nátlakem však Kubík nevydržel a Adam LACIGA dokázal najít prázdné místo, díky kterému dorovnal.
s asistencí Sadovika a Buriana.

29:00

Hosté se nevzdávají a drží si puk blízko Kubíka.

27:26

Litvínovským hráčům netrvalo dlouho a vybojovali si zpět puk, ten dokázal využít Daniel DEJ s asistencí Bednaříka a Hocelíka.

26:25

Vopat získal puk a přihrává svým spoluhráčům, těm se však nepodařilo dostat přes obranu hostů a puk získali zlínští.

25:55

Hostům se podařilo vysvobodit a hra se odehrává u Kubíka.

24:38

Hra se spíše odehrává u brány hostů.

23:25

Domácí hráči jim však nedávají šanci, tudíž Kubík není pod takovým tlakem.

22:30

Hostům se podařilo vybojovat puk a drží se u Kubíka.

21:36

Domácím se po rozehrání u jejich brány podařilo dostat puk k hostům a vyjíždí prozkoušet Synka.

21:30

Domácí už také hrají v plném počtu.

21:17

20:26

Vopat se pokusil dostat přes Synka, ten ale dokázal puk zastavit a chytit.

20:01

V první třetině se povedlo oboum týmům udržet stejné skóre a tak končí 1:1.

18:10

Vaculík se snaží prostřelit Kubíka, zatím ale milně.

17:31

Werner – 2+2, vysoká hůl.

17:18

Hosté hrají opět v plném počtu.

16:20

Beran se Svobodou vyrazili vstříc bráně Synka, v tom jim ale dokázali hosté zabránit a hra se přesunula k domácí bráně.

16:03

Zakázané uvolnění domácích.

15:12

Špaňhel – 2 min., zásah do nohou.

14:34

Špaček dostal nahrávku a pokusil se ji využít, avšak v bráně byl už připravený Synek, který ho stačil chytit.

14:00

Hra se stále odehrává spíše u hostů.

12:45

Pod ohrožením je teď neustále brankář Synek, který však stíhá vše pochytat.

10:23

Zavřelovi se povedlo vyslat puk svým spoluhráčům k domácí bráně, tam ale už čekali připravení domácí hráči, kteří získali puk zpět.

09:30

Hra se dokázala na chvíli obrátit a pod tlakem byl teď naopak brankář Synek

08:20

i po neustálých zkoušení se zatím daří Kubíkovi odrazit všechny pokusy.

07:43

Hostů se daří držet okolo domácí brány a pokoušejí se prostřelit brankáře Kubíka.

06:40

Hra je teď na ledě dost napínavá a oba brankáři musí neustále zůstat ve střehu.

05:09

Hostům se podařilo prostřelit Kubíka a vyrovnávají.
Patrik NÁBĚLEK s asistencí Buriana a Laciga.

03:20

Sadovikovi se podařilo na chvíli získat puk a vyjel vstříc bráně Kubíka. U brány byl ale vybojován opět domácími.

02:00

Kaláč – 2 min., podrážení.

01:57

Litvínovským juniorům se hned v druhé minutě první třetiny podařilo přidat první gól zápasu. Jan VOPAT s asistencí Ekrta.

00:48

Hosté však dokázali ihned vybojovat puk k sobě a snažili se dostat přes Kubíka., ten však dokázal vytrvat.

00:30

Domácí si hned získali puk a snaží se s ním vybojovat cestu k bráně hostů.

00:01

Dobré odpoledne, dnes do Litínova zavítají PSG Berani Zlín, kteří se nyní v tabulce vyskytují na 13. místě. Litvínovští junioři se nacházejí na 11. místě. Dnešní zápas tedy bude určitě napínavý.

HC Litvínov: Kubík (Klika) – Bystřický, Hocelík, Janda, Beran, Hora, Werner – Danielčák, Ekrt, Svoboda, Dej, Čech, Slavík (A), Bednařík, Postl, Špaček, Vopat (C)

PSG Berani Zlín: Synek (Málek) – Hamrla, Burian, Zavřel, Nábělek (C), Špaňhel, Mikel, Šišák – Laciga, Frömel, Čechmánek, Pilát, Matúšů, Marek, Kaláč, Chludil (A), Tomek, Sadovikov, Babulík, Vaculík
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:5

Branky a nahrávky: 2. Vopat (Ekrt), 28. Dej (Bednařík, Hocelík), 45. Postl (Slavík), 47. Danielčák (Svoboda, Bystřický) – 6. Nábělek (Burian, Laciga), 30. Laciga (Sadovikov, Burian), 40. Sadovikov (Laciga), 47. Chludil (Laciga), 60. Laciga (Zavřel)

Trenér: Radek Mrázek

Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Bejček, Glanc – Štěpánek, Dědek

01:57 LIM 1:0 Vopat (Ekrt)
02:00 ZLN 2 Kaláč, podrážení
05:09 ZLN 1:1 Nábělek (Burian, Laciga)
15:12 ZLN 2 Špaňhel, zásah do nohou
17:31 LIM 2+2 Werner, vysoká hůl