53:13

53:13 David CIENCIALA - 4:1

53:13

Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice v přesilovce zvyšují na 4:1. Po zblokované ráně se puk dostal na pravou stranu k Davidu Ciencialovi, jenž se už nemýlil.

52:36

Jan Knotek – 2 min., hákování.

51:15

Také Bučko trefil konstrukci olomoucké brány.

46:40

Dvořák trefil horní tyč Lukášovy brány.

46:22

Sedlák se ocitl sám před olomouckým brankářem, který si připsal další těžký a důležitý zákrok, ačkoliv chvíli nevěděl, že puk leží vedle něho. Hned se však zorientoval a schoval ho do lapačky.

43:10

Hyka mířil sám na Lukáše, ale netrefil bránu.

40:13

40:13 David MUSIL - 3:1

40:13

Lepší vstup do třetí třetiny si Dynamo nemohlo přát. Na 3:1 svojí přesnou trefou zvyšuje obránce David Musil. Lukáš Sedlák si navíc připsal už svoji třetí asistenci v dnešním zápase.

39:50

Sedlák přihrával na druhé straně útočného pásma postavenému Zemanovi, jemuž ale puk přeskočil čepel hokejky.

38:06

Kusko nebezpečně dorážel Pláškovu střelu, pardubický gólman si ale se vším poradil a drží jednogólový náskok svého týmu.

34:37

34:37 Jan KNOTEK - 2:1

34:37

Olomouc právě vstřelila branku!
Olomoucká přesilovka vypadala dobře a po sérii neúspěšných střel je také využita. U levé tyče byl Jan Knotek, který uklidil puk do Willovy brány.

33:05

Jan Kolář – 2 min., nedovolené bránění.

32:17

32:17 Tomáš DVOŘÁK - 2:0

32:17

Tomáš Dvořák zvyšuje na 2:0. Další nápor Pardubic už Hanáci neustáli, když si útočník Dynama vybruslil do lepší pozice a z levé strany se trefil do horní části brány.

30:29

Káňa jel sám na brankáře Willa, svoji sólo akci ale pokazil nepřesnou střelou.

27:25

Rostislav Olesz – 2 min., podrážení.

25:37

25:37 Patrik POULÍČEK - 1:0

25:37

Dynamo brzy využilo svoji přesilovku a gólově potvrdilo svůj dobrý nástup do druhé třetiny. Z dorážky Košťálkova nahození se prosadil kapitán Patrik Poulíček.

25:23

Lukáš Klimek – 2 min., podrážení.

18:05

Lukáš Sedlák – 2 min., nedovolené bránění.

10:31

Po Rašnerově nahození byla v u brankoviště Pardubic k vidění nepřehledná situace, ale gól z toho nebyl. Na druhé straně pak Poulíček neproměnil svoji velkou příležitost.

07:48

Olomoučtí trefili tyč Willovy svatyně. Tohle byla zatím největší šance Kohoutů.

07:13

Will svým zákrokem přerušuje rušnou pasáž zápasu. Dvě velké šance měli pardubičtí i olomoučtí hráči, gól jsme ale zatím neviděli. Vypadá to však, že tempo utkání se po ospalejších minutách rozjelo.

04:05

Dvořák dostal puk do ideální pozice, ale přestřelil Lukášovu bránu.

4:1

Branky a nahrávky: 26. Poulíček (L. Sedlák, Košťálek), 33. T. Dvořák (Košťálek, L. Sedlák), 41. D. Musil (L. Sedlák, Hyka), 54. Cienciala (Hyka, Košťálek) – 35. Knotek (J. Káňa, Ondrušek)

HC Dynamo Pardubice: Will (J. Růžička) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, J. Kolář (A), Bučko – Cienciala, L. Sedlák, Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Paulovič, Poulíček (C), T. Zeman – Mandát, A. Musil, Vondráček.
Trenér: Radim Rulík

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Ondrušek (C), Dujsík, Rašner, Škůrek, Mareš, Švrček, T. Černý – J. Káňa (A), Knotek (A), Bambula – Klimek, Nahodil, P. Musil – Plášek ml., Kusko, Navrátil – Olesz, Anděl, Rutar.
Trenér: Jan Tomajko

Rozhodčí: Šír, Veselý – Hlavatý, Lederer