5. B. Rivera (Ineos Grenadiers) + 1:01 (00:10:13)
3. G. Nizzolo
----------
8. PETER SAGAN
Peter Sagan skončil v poslednej etape na 8. mieste.
Jakobsen išiel popri pravej bariére a tesne pred cieľom vyrazil z ruky divákovi. Majster Európy skončil druhý.

Cieľ

Sam Welsford vyhral aj dnes! Austrálčan z tímu DSM vyhral druhý raz v dvoch dňoch!

0.6 km

Michael Morkov začal rozbiehať šprint Jakobsenovi, no ten nie je za jeho kolesom.

1 km

Posledný kilometer etapy aj celých pretekov!

2 km

O tempo sa stará talianska reprezentácia, vedľa nich ide vláčik tímu DSM. Dostávame sa do úplného záveru.

4 km

Maciej Bodnar urobil veľkú robotu. Dlhoročný kolega Petra Sagana prispel k tomu, že pokus Simmonsa a Evenepoela bol zlikvidovaný!

5 km

Simmons a Evenepoel mieria za veľkým prekvapením poslednej etapy. Náskok majú veľmi dobrý, určite je to viac ako 20 sekúnd!

6 km

Na špicu pelotónu prišli dvaja kolegovia Petra Sagana. Situácia je totiž kritická.

7 km

Quinn Simmons útočí aj na biely dres. Na lídra Matthewa Riccitella stráca totiž len päť sekúnd.

9 km

Rodí sa veľké prekvapenie? Náskok dvojice sa stále zväčšuje!

12 km

Evenepoel ťahá prakticky sám. V pelotóne je trocha zmätok, pretože duo si vypracovalo 10-sekundový náskok.

14 km

Z pelotónu zaútočili Remco Evenepoel a Quinn Simmons!

15 km

Začalo posledné kolo a zároveň aj posledných 15 kilometrov 39. ročníka Vuelta a San Juan.

19 km

Pelotón sa ešte stále nerozhodol, že dostihne duo Vacek – Salgueiro. Držia minimálny odstup, zatiaľ čo sa blížia do priestoru cieľa. Nasledovať bude posledný okruh.

26 km

Rosas vyhral druhú rýchlostnú prémiu a vrátil sa do pelotónu. Vacek a Salgueiro pôjdu ešte chvíľu vo dvojici, potom budú dostihnutí aj oni.